Туристически агенции

  • 2 050
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29
И аз не смятам, че за почивка в Гърция ви трябва агенция, но където и да пътувате не използвайте услугите на РУАЛ ТРАВЪЛ, особено за Европа. Нагла и безцеремонна управителка, хотели, които не отговарят на категорията си, безотговорни и незаинтерсовани местни представители. Адска трагедия.

# 16
  • Мнения: 10
Не ви препоръчвам услугите на "Травеладжи"/"Travelagi и организаторите , които не информират предварително клиентите си, за изискването паспортът да е валиден 6 месеца от датата на заминаване, за някои дестинации като о. Бали. Съгласно Закона за туризма, чл. 82, ал. 1. туристическите агенции са длъжни да дадат такава информация. "Salt&art" организират с тях йога пътувания до острова и ги подкрепят очевидно.

# 17
  • Мнения: 943
Моля за мнение за Екзотик Холидей. В процес на резервация на почивка за месец септември съм. Вярно, че няма нищо спешно, но много протяжно ми върви кореспонденцията с тези хора. Не знам, аз ли съм много припряна и дали пък няма необходимо технологично време, за да се случат нещата, но поне биха могли да пращат някакъв междинен отговор, колкото човек да е спокоен, че са му получили и-мейла. За всяко нещо се налага да им звъня и да питам допълнително, понеже и не са достатъчно изчерпателни в информацията, която дават. Започвам да се чудя дали е читава работата, че малко излиза, че ние се натискаме да си дадем парите, а на тях им е все тая.

# 18
  • Мнения: 55
Моля за мнение за Екзотик Холидей. В процес на резервация на почивка за месец септември съм. Вярно, че няма нищо спешно, но много протяжно ми върви кореспонденцията с тези хора. Не знам, аз ли съм много припряна и дали пък няма необходимо технологично време, за да се случат нещата, но поне биха могли да пращат някакъв междинен отговор, колкото човек да е спокоен, че са му получили и-мейла. За всяко нещо се налага да им звъня и да питам допълнително, понеже и не са достатъчно изчерпателни в информацията, която дават. Започвам да се чудя дали е читава работата, че малко излиза, че ние се натискаме да си дадем парите, а на тях им е все тая.
От опита ми с години пътувания по почивки и екскурзии, мисля че е по-добре си намерете малка доверена туристическа агенция и да я ползвате за различните дестинации, защото реално те си отсяват туроператорите, с които работят и комуникацията е много по-лесна. От няколко години лично ние ползваме Диел турс, която ни препоръчаха семейни приятели. Избраха ни хубав хотел според бюджета за Тунис, след това и за Турция и последно бяхме на екскурзия до Италия пак по тяхна препоръка. Всичките пъти сме имали постоянна комуникация на живо и по телелфон и сме задавали сума ти въпроси, на които ни отговаряха любезно и с търпение. С големите туроператори контакта е труден и основно по имейл - така преди години щяхме да си изпуснем полет, защото бяха сменили часа на излитане, а от Тез тур ни бяха пратили имейл, който не бяхме видели.

# 19
  • Мнения: 29
В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ РЕЗЕРВИРАЙТЕ КАКВОТО И ДА БИЛО И НЕ ПЪТУВАЙТЕ С ЕКЗОТИК ХОЛИДЕЙ! При претърпян инцидент покрай басейн в препоръчан от тях хотел не оказаха адекватно съдействие. Гледат да ти вземат парите и след това не им пука. Добре, че аз съм оправна, с голям международен опит и със 7 чужди езика. Оправих се с всичко сама и си уредих да обиколя целия остров с местна туристическа фирма въпреки травмата на ръката. Целият хотел ми се възхити. Изкарах си страхотно, но не благодарение на Екзотик Холидейз, а въпреки тях.



Моля за мнение за Екзотик Холидей. В процес на резервация на почивка за месец септември съм. Вярно, че няма нищо спешно, но много протяжно ми върви кореспонденцията с тези хора. Не знам, аз ли съм много припряна и дали пък няма необходимо технологично време, за да се случат нещата, но поне биха могли да пращат някакъв междинен отговор, колкото човек да е спокоен, че са му получили и-мейла. За всяко нещо се налага да им звъня и да питам допълнително, понеже и не са достатъчно изчерпателни в информацията, която дават. Започвам да се чудя дали е читава работата, че малко излиза, че ние се натискаме да си дадем парите, а на тях им е все тая.

# 20
  • Мнения: 2 897
Аз ползвам Global tur за екскурзии .

Общи условия

Активация на акаунт