Въпрос към мъжките мами

  • 4 166
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 343
Ние си "правихме" момченце  Grinning  няколко месеца подред. И всеки път като ми идваше и си плачех казвах, че Яворчо си е отишъл  Grinning
За разхубавяването имаше нещо такова, и кожата и косата ми бяха страхотни. Ама и като бях бременна с щерка ми пак беше същото Grinning

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 694
Бях сигурна че ще е момче. Понеже страшно много исках момиче, до последно се надявах, но бях сигурна, ч е момче. Незнам как, ного усещах. Даже не бях мислила въобще име за момиче.

# 62
  • Мнения: 671
А те и на мен ми казваха че ще е моме ама не Grinning
Иначе за корема наистина беше идеално закръглен и беше високо

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
За по хубава незнам, обаче окосмяване по корема, по - кръгъл и висок корев и малко килограми - ДА. Всички даби около мене бяха сигурни, че е момък. Обаче трима независими доктори на видозона казаха - момиче. И накрая момък. В родилното беше целия розов и не се оплака  Laughing

# 64
  • Мнения: 161
аз си знаех , че ще е момче поне татко му твърдеше , че го е правил така но и всичко си показа само9 кг., много хубава коса и тонове кисели краставички

# 65
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз пък се скъсах да ям шоколад, поради което качих 30 кила.  От ужасно нехайна се превърнах в безкрайно предпазлива жена. Спях цигарите, кафето, безалкохолните, да посещавам шумни места, да се доближавам до кучето....да не говорим за котките, престанах да употребявам козметика и да пия лекарства......
Уединих се в себе си, защото усетих, че ужасно имам нужда от това. И непрекъснато бях нащрек за вътрешните ми потребности и желания....И си знаех, че ще имам момче, макар че отвреме навреме имах съмнения....
Е , имам момче...

# 66
На мен в 4 месец ми казаха на вз, че ще е момче.Корема ми беше остър и всеки ми казваше,че ще е момче.Може би от там и аз се подведох и вътрешното ми усещане беше,че ще е момче.Важното е да са ни живи и здрави.

# 67
  • Мнения: 955
Нищо по различно от при другите мами.
Първата бременност кисело и солено на корем, нисък корем, 20 кг. отгоре - МОМЧЕ. Още не бях си върнала формата и ето ме пак с корем - кисело и люто до дъно, така ми се иска да е различно, но не е - уви. Същото е, а така искам една панделка.  4470 Таткото твърди, че е работил пак за момче. Какво дойде!

# 68
  • Мнения: 6 315
Не! Качих около 30 кила, ядях туршии и кисело зеле като разпрана. Коремът ми беше нисък и огромен, особено накрая. Резултатът - мъж и половина  Laughing . Но в 20-та и 24-та седмица двама лекари твърдо ми казаха, че ще е момче Simple Smile.

# 69
  • Мнения: 2 807
Изобщо нямах усещането, че ще родя момче, за разлика от повечето, които имаха вътрешно убеждение за това...
Качих 13 кг, нямах никакво окосмяване, корема ми беше заоблен => 50 % от "познавачите" казваха момче, 50 % - момиче. Гинекологът ми обаче още в 13 гестационна седмица беше категоричен - 100 % момче  Wink

Сега съм бременна с момиче, в близките 2-3 седмици трябва да родя  - качила съм около 10 кг(засега Wink) , противно на слуховете, че женските мами качват много повечко килограми; корема ми е със същата форма, не съм погрозняла Laughing(надявам се Беба да е поне толкова симпатична, колкото ние с баща й WinkLaughing  ) , и отново нямам нито едно от противните петна на бременността, суха кожа  и т.н.
Явно всичко си е съвсем индивидуално...

# 70
  • Габрово
  • Мнения: 403
Никакво усещане за момче! Всички бяха толкова категорични, че ще е момиче и една седмица преди да родя един доктор се произнесе - МОМЧЕ!  Grinning
Изненадата беше пълна!  Grinning
Даже като купихме кошарката (синя) едната баба ни смъмри "защо синя? нали ще е момиченце?  Shocked " Пък ние с таткото викаме "е, може пък следващото да е момче!)  Wink "

# 71
  • Мнения: 356
Двете бременности ми бяха различни. И децата излязоха различни. И двата пъти бях убедена за себе си в резултата.

# 72
  • Мнения: 272
От самото начало дори и преди да решим да си направим бебе съм знаела, че ще е момче. Simple Smile Незнам защо.....
Когато отидох на ехограф и ми казаха, че е момченце ми олекна Simple Smile
Не бях много красива бременна, качих около 24 кг, корема ми беше много нагоре, но немисля,че е бил остър. Simple Smile

# 73
До последно тайно се надявах, че ще е момиченце, макар че таткото от момента в който разбра, че ще става баща говореше за детето в мъжки род. Беше убеден, че ще е момче. Коремът ми беше високо и като риташе имах чувството че ми стига до сливиците. Иначе познати ми казваха, че лицето ми е "светело", каквото и да значи това.

# 74
  • Мнения: 86
С таткото от началото си мислехме, че ще е момиче. Чак се ядосвахме някой като каже "дано е момче". Ама иначе всяка бабка още като ме види и вика :"Ааа момче носиш". Ама аз все си се надявах...Чак като видях на УЗ всичките му прелести се убедих напълно. Сега се радваме на сладкото ни мъжленце и дори не си представям друго. Все едно сме мечтали за момче  Grinning . Така че, КАКВОТО ДОЙДЕ, когато човек много иска дете, той е щастлив без значение от пол и т.н. Иначе не съм имала окосмяване. Изкарах една чудесна бременност. Без повръщане или дори гадене. Само дето пиех мнооого айрян и накрая си похапвах повечко сладки неща. Качих 16,5 кг, но всички казваха, че са ми само в корема (е аз си знам че има и по други местенца Laughing ) Но от родилното си излязох със дрехи от преди бременноста. Та това е в общи линии, ще видим как ще е с второто  newsm32

Общи условия

Активация на акаунт