Здраво ЮНЧЕ да расте в коремчето на мама, а лошото и тъжното да тънат в забрава

  • 13 221
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 516
Еличко, а за скрап мислили ли сте (за колата де)? Аз не съм хич наясно, но все гледам по вестниците обяви за изкупуване на коли за скрап, пише, че плащат веднага, но цената е доста ниска и не може да покрие цената на колата. Ама пак от нищо е малко по-добре...

# 61
  • Мнения: 116
Ходих на ехограф в Пловдив вчера и и видяхме бебо   Hug
нон-стоп шаваше  Grinning
Докторът едва успя да го замери и то след дълго преследване.
Много беше забавно.Замери му главичката ,бедрото броихме пръстчетата.За пола каза,че сага ако каже може да не излезе вярно-така,че ....трябвало да стане по-голямо и да не шава толкова - за да е сигурен.Каза,че граничи с фантастиката , ако сега се каже и то гледано с тази техника.Имало 2 варианта : или ще познае или не - голям смях падна.Аз също го усешам ,че постоянно шава,ритка.Не ме посъветва да правя изследвания-ще правя чак след месец и то за антитела и т.н.,защото съм отрицателен резус фактор.

Иначе днес спуках гума и то пред училището на дъщеря ми.Понеже се завъртяха доста деца да гледат ме хвана срам и потеглих ,но се оказа,че съм наранила гумата и така-какво да се прави-женска ми работа.  33uu

# 62
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Честит рожден ден на Стефчо на mom an!  newsm59 Да расте здраво и щастливо детето!

Момичета от Варна, какво ще кажете в това хубаво време да се срещнем в неделя към 15 часа в Морската градина на езерцето с лодките?  newsm19

Честит имен ден ако някой има "тони" в името си!   bouquet

# 63
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Момичета от Варна, какво ще кажете в това хубаво време да се срещнем в неделя към 15 часа в Морската градина на езерцето с лодките? 
Точно там няма да мога да дойда. Първо ще имам важен ангажимент в неделя и не знам в колко часа ще е. Второ, разтегнала съм си мускул на левия хълбок и трудно ходя, гледам да се пазя. То почти ми беше минало, но снощи изведнъж много се влоши, така и не разбрах какво стана  Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 352
Привет  Grinning 
Как се чувствате, бъдещи мамчета? Simple Smile Аз отлично, много ми е хубаво Simple Smile
Чета, че се заформят срещи... ееех, колко ми се иска да дойда и аз, но съм доста далече Sad Нищо, ако се прибирам в БГ до юни, непременно ще се включа и аз  Grinning
Как са вашите коремчета? Мойто бебе е много активно, вчера даже се бях уплашила, че прекалено много рита и се върти... напишете как са вашите, моля ви, щото не знам дали да се притеснявам... То е като една топка, ама продългователна (ей, какво сравнение  Mr. Green ) и много често се мести из корема ми... Даже таткото вече от 1 седмица го усеща как мърда, а за местоположението му е достатъчно само да ми погледне корема - то веднага става ясно... Не съм съвсем убедена дали е нормално...  Thinking и взеха да ме налитат разни тъжни мисли, че може би е толкова неспокойно, защото не му е удобно или де да знам... Ще бъда благодарна за отгвор и на мамчетата, коите вече имат дечица, т.е. повече опит...
Ами това е от мен, иначе за протокола, пола още не знаем, качила сам около 2-3 кг, ама не мога точно да преценя, защото сутрин кантарът показва +2, а вечер +4  Laughing
Хей, и да пуснете снимки от срещите да ви видим Simple Smile
Лек ден и до скоро  Hug

# 65
  • Мнения: 245
Еличко, вашето е всяко зло за добро!
Искам да ти споделя, че ако мъжа ти инвестира 3-4 дни в разглобяване на  колата и всички здрави части ги натовари в едно комби - ще ги докара до София и ще вземе достатъчно пари, та да излезете даже и на печалба. Естествено, няма да стане на секундата, но в рамките на 3-4 месеца (ако пусне масово обяви из интернет и по някой и друг вестник за обяви) ще сте супер доволни.
Това ти го споделям като впечатления от първа ръка.  Hug


МАМИИИ, хайде, вторник мина!! Срещата къде ще ?
ПИЦАРИЯТА НА ЖУЛИО КЮРИ ЛИ ОСТАНА???? Rolling Eyes ИЛИ МИС КАПРИЗ  newsm78. Часът - 19?


Аз за съжаление ще пропусна срещата.
Синът ми е с 39.3 градуса температура, а и аз самата не се чувствам много добре.
До утре не вярвам да се оправя и да мога да дойда.
Но следващият път непременно, надявам се не ми се сърдите много Embarassed
Видях, че и mds се е отказала от срещата, ако искате наистина д я отложим за другата седмица напр.?

# 66
  • Мнения: 2 529
Ако ще се появим само Лайънес и аз по-добре да отлошим за другата седмица  newsm78. Шоши нещо и тя се загуби...

# 67
  • Мнения: 486
  bouquet
За срещата - май не останахме желаещи, по-добре наистина да я отложим да се съберем повече мами.
Днес бях на преглед, док. гледа гледа и все МОМА stork-girl виждаше, другата седмица сам на фетална да видим там какво ще видят.Здрави сме имаме си всичко според док. развиваме се по план Simple Smile
 За килограмите през последния месец не съм наддала и съм общо +4.Иначе бебето го усещам вече редовно.
Eli4ko- за колата, нямам опит и не знам какво да посъветвам, само не го мисли много и не се ядосвай.
Ние сме в ремонт и вкъщи все още е олелееееееее.лакирахме паркета и вече 5 ден продължава да мирише, та мъжо ме прща да спя при майка му да не дишам.Искам си мойто леглооооооооо.
За пазаруване ,изкушавам се ,но съм решила да изчакам да вляза в 7 месец и тогава да почна.
Искам да попитам пиете ли флор за зъбите?Моят док, каза да си купя ако искам, той не му е фен.

# 68
  • Мнения: 2 529
Искам и аз да честитя Рождения Ден  newsm38 на малкия Стефан, на  mom_an !

Желая му да расте здрав, умен и да има много късмет и щастие в живота! На майка му и татко му пожелавам да са здрави и много усмихнати родители!   bigdance2  newsm67

# 69
  • Варна
  • Мнения: 3 888
Привет  Grinning 
Как са вашите коремчета? Мойто бебе е много активно, вчера даже се бях уплашила, че прекалено много рита и се върти... напишете как са вашите, моля ви, щото не знам дали да се притеснявам... То е като една топка, ама продългователна (ей, какво сравнение  Mr. Green ) и много често се мести из корема ми... Даже таткото вече от 1 седмица го усеща как мърда, а за местоположението му е достатъчно само да ми погледне корема - то веднага става ясно... Не съм съвсем убедена дали е нормално...  Thinking и взеха да ме налитат разни тъжни мисли, че може би е толкова неспокойно, защото не му е удобно или де да знам... Ще бъда благодарна за отгвор и на мамчетата, коите вече имат дечица, т.е. повече опит... 
При мен е абсолютно същото, не мисля, че това е проблем изобщо  Peace Скоро бистрихме тази тема в Майки, ето линк - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154571.0

# 70
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
И аз се налага да се откажа от срещата  Tired. една приятелка ми съобщи преди малко, че дъщеричката и вероятно е болна от рубеола (утре ще стане сигурно). ЗА съжаление имам 3 контакта с детето от нова година насам и сега се моля  Praynig нещата да се разминат  Praynig Praynig Praynig.

До абсолютното отричане на болестта и отпадането на шансовете ми за разболяване - няма да контактувам с други бременни. ooooh! Sad

ох, дано всичко да се размине  Praynig Praynig Praynig

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СТЕФАН!
ДА е живи и здрав, много послушен и добър!

# 71
  • Мнения: 2 567
Честит рожден ден на Стефан! Да си жив и здрав!
Lioness, спокойно. Мойта лекарка ми е казвала, че бременните имаме имунитет срещу шарки. Карала ли си я като малка? Мисли позитивно и всичко ще бъде наред  Hug
Жалко, че не можахме да се видим, но в това грипозно време наистина контактите трябва максимално да се ограничават. все някога ще се запознаем и на живо, надявам се! Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 245
И аз се налага да се откажа от срещата  Tired. една приятелка ми съобщи преди малко, че дъщеричката и вероятно е болна от рубеола (утре ще стане сигурно). ЗА съжаление имам 3 контакта с детето от нова година насам и сега се моля  Praynig нещата да се разминат  Praynig Praynig Praynig.

До абсолютното отричане на болестта и отпадането на шансовете ми за разболяване - няма да контактувам с други бременни. ooooh! Sad

ох, дано всичко да се размине  Praynig Praynig Praynig

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СТЕФАН!
ДА е живи и здрав, много послушен и добър!

Lioness, ние сме ваксинирани срещу рубеола в училище още, аз даже пазя бележката, така че споко, мисля, че ще ти се размине Laughing, не вярвам да са те пропуснали при ваксинациите освен ако не си избягала от час тогава Laughing, шегичка, разбира се.

# 73
  • Мнения: 245
Честит рожден ден на Стефан! Да си жив и здрав!
Lioness, спокойно. Мойта лекарка ми е казвала, че бременните имаме имунитет срещу шарки. Карала ли си я като малка? Мисли позитивно и всичко ще бъде наред  Hug
Жалко, че не можахме да се видим, но в това грипозно време наистина контактите трябва максимално да се ограничават. все някога ще се запознаем и на живо, надявам се! Heart Eyes

Шоши, и аз много съжалявам, че няма да се видим.
Ти кога си пак в БГ?

# 74
  • Мнения: 2 529
Честит рожден ден на Стефан! Да си жив и здрав!
Lioness, спокойно. Мойта лекарка ми е казвала, че бременните имаме имунитет срещу шарки. Карала ли си я като малка? Мисли позитивно и всичко ще бъде наред  Hug
Жалко, че не можахме да се видим, но в това грипозно време наистина контактите трябва максимално да се ограничават. все някога ще се запознаем и на живо, надявам се! Heart Eyes


Мисля, че всичко ще е наред, мила!  Praynig
Както е отбелязала Лалето и аз си спомням, че ни ваксинираха навремето.

Общи условия

Активация на акаунт