AM и зелено ако

  • 2 151
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 363
хипоалергенните АМ (т.н. ХА млека) и АМ с напълно разградена белтъчна молекула (като Фризопеп) дават зелени и миризливи акита. това е нормално.

обикновените АМ дават обичайните жълти акита, както при кърмата.

# 16
  • София
  • Мнения: 186
Цитат на: ger4e
Казаха ми че е рано и не смея, защото още доста се мъчи със жестоки колики. Явно му е и много чувствително коремчето, понеже не понесе Панадол бебе дори! Смятам да почна сокче седмица преди да стане на 2 месеца, за да закрепне още малко.

Ger4e и аз като другите мами те съветвам да смениш млякото, но се посъветвай с педиатъра на бебчето- той най-добре трябва да го познава. Моето момиченце е също с много чувствителен стомах- имаше много силни и болезнени колики- до към 2ри месец. Сега я захранвам и с всяка нова храна получава колики и отново много зелено ако. Като свикне с новата храна- всичко се оправя.

Исках само да ти обърна внимание за Панадол бебе- той не се дава на бебе под 2 месеца ( а видях, че твоето е на 1м)- по добре свещички Ефералгам.

Поздрави

# 17
  • Мнения: 274
Исках само да ти обърна внимание за Панадол бебе- той не се дава на бебе под 2 месеца ( а видях, че твоето е на 1м)- по добре свещички Ефералгам.

Поздрави

Балгодаря! И аз на това обърнах внимание в аптеката като го купувах! Аптекарката каза, че ако е предписано от лекаря няма проблем! Давали го и на по-малки бебета  #Cussing out Педито също каза, че нямало проблем! Една приятелка каза, че Нурофен има и за бебета като моето и явно ако се наложи ще взимаме него или ще пробвам свещичките както казваш!

# 18
  • Мнения: 41
Ние бяхме преди на Аптамил и акото ни беше златисто,но пък бяхме непрекъснато със запек,по препоръка на педито минахме на Милумил и сега пълним пампа по 2-3 пъти на ден Joy ,но пък акото стана със зелен цвят и воднисто,а преди беше като каша.От време на време има и жълтеникав отенък.Всичко си е до организъм,пробвай ако искаш да смениш млякото,успех в избора ти Peace.

# 19
  • Мнения: 81
Исках само да ти обърна внимание за Панадол бебе- той не се дава на бебе под 2 месеца ( а видях, че твоето е на 1м)- по добре свещички Ефералгам.

Поздрави

Балгодаря! И аз на това обърнах внимание в аптеката като го купувах! Аптекарката каза, че ако е предписано от лекаря няма проблем! Давали го и на по-малки бебета  #Cussing out Педито също каза, че нямало проблем! Една приятелка каза, че Нурофен има и за бебета като моето и явно ако се наложи ще взимаме него или ще пробвам свещичките както казваш!

Мисля, че ако ти се наложи да ползваш нещо от този род е най-добре Ефералгам било то на свещички или за бебета има специален, с лъжичка спрямо колограмите.Нашата педиатърка ни го препоръча като най-доброто за толкова малки бебета, давах го със спринцовка и бебка много добре го понесе!Е дано не ти се налага Praynig

# 20
  • Мнения: 4
 Моята маймунка започнах да я дохранвам на 2м.,цикълът ми се възстанови и кърмата ми понамаля.По съвет на педиатърката купих Нутрилон1-било с пребиотици и сред най-лесно усвояваните от децата АМ,цветът на акото не се промени,но само след месец тя вече отказа да го яде.Тогава пак се посъветвах с педито и ми препоръча да пробвам с Омнио-новото му име е Нутрилон Комфорт(цената му е разумна-13лв).Продължаваме да акаме 4-5 пъти на ден,с Нутрилоните запек не сме имали,вярно,4е сега цвета малко се промени,но се консултирах и няма причина за притеснение.Тя го понася добре и се храни с апетит.

Общи условия

Активация на акаунт