Карлово и Сопот - 4

  • 8 892
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 143
Светле, не е чак толкова лошо в болницата, свиква се! Аз лежах на задържане там общо 4 пъти, като последния път за 2м и половина. CrazyВсе пак там ще си под непрекъснат лекарски контрол, ще ти е по-спокойно Wink

# 16
  • Мнения: 458
Тутти май с bimba сме ти говорили за един и същи логопед ,така че няма смисъл и аз да давам координати Peace
Светле стискам палци всичко да е на ред щом трябва ще полежиш а и сега ти е времето да те поглезят Wink

# 17
  • Мнения: 1 232
абе хора вие на море ли отидохте цял ден никой няма само бубето и тони  bouquet

# 18
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ми то времето е баш за море днес Mr. Green
Не ми е останало време днес никак. Започнахме да изпразваме стаята, която ще правим спалня, пък спалнята-детска. Досега я ползвахме почти като склад и зимна градина за многобройните ми китки, които от както се роди Мартина се превърнаха в многобройни саксии. Утре ще ходим по фирми за ПВЦ дограма и може още тази седмица да имаме нов прозорец. Това е от мен.

# 19
  • Мнения: 1 232
така,така и ние имахме такава стая-склад и зимна градина лелее колко китки събираше до миналата зима,ама лятото я префасонирахме в детскаи сега нъцки за цветята ми добре че е топло та виреят още и в неотоплявания горен етаж ако скръцне незнам парно трябва да им пускам.Айде и да се похвалиш като я направите детската,кога мислите да местите Марти ?

# 20
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Марти ще я местим като стане готова, ама кога...мислим напролет. Като свърши отоплителния сезон, че трябва да източим парното, за да се сложи един радиатор, после паркет, тапети, местим спалнята, после тапети в детската, детско обзавеждане, абе дълга и широка. Дано успеем преди розобера, но зависими сме и от времето донякъде.

# 21
  • Мнения: 844
Здравейте и от мен, аз се завърнах инцидентно от училище защото дечицата са ми болни. С много висока t и нашия лекар първо пробва без антибиотик и после така или иначе си го изписва. Поздравления на Микки за професионалната изработка на първата страница и дано се напълни с още имена и дати. Това е от мен за сега!

# 22
  • Мнения: 143
КатКат, много съжалявам за Вальо и Марти  Sad.Дано се разминат с антибиотика Praynig Притеснявам се и аз за Станислав, дано му се размине, но доколкото разбрах доста дечица са лепнали вируса.Даваш ли някакви витамини?
 Микки, много се надявам да приключите бързо ремонтните работи, и Марти да има по-просторна детска стая Simple SmileВремето засега е с вас, дано няма дълги студени дни и я свършите о време Wink
 Боби тази сутрин се изкиха няколко пъти, даже сополче излезна.Притесних се и веднага дадох Осцилококцинум.Дано не е това за което си мисля Confused
 Как сте днес мами? Времето е чудесно, само където вятъра ме притеснява.Дано утихне и излезнем на разходка Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 360
Здравейте и от мен!Пу,не остава време никакво за компа,та да ви видя как сте!Мойта Ренка е още вкъщи.От гадния вирус остана само кашлицата-ама мнооого упорита Close
Каткат-неизбежно е било разболяването-нали ти казах-то има ли един болен и всички са готови....Дано се оправят бързо момчетата! PraynigАко е същото като при нас Т беше два дена,а хремата и кашлицата продължават/при нас вече почти седмица/Аз давам витамини"Мулти саностол" и допълнително вит.С-по съвет на д-р Цончева/без антибиотик/
Бимбичкооо,ти как си?С вики сте на топличко сега,а?Радвай се на спокойствието че си е и вкъщи хубавицата..То гледай кви болести,кво чудо.....
Аз днес имах цял списък със задачи да върша,ама то време ли е?Айде дано утихне,та да излизаме..
Приятен ден на всички!  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 232
Здравейте,бе то като тръгне вирус май пощада няма,мен ме дразни гърлото за сега съм само на чай,мед вит С и плодове,и прополки,гадна работа дано се размина.Градина не градина,тръгне ли вируса всички сме в кюпа

# 25
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Здравейте!
Ние днес пак поспахме до късно и сега ще бягам за кухнята.
Каткат, да оздравяват бързо дечицата! Hug
Бимба, пази се и ти! Hug

# 26
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Къде се губите в това грипаво време?
Каткат, Тутти, оздравяха ли дечицата?

# 27
  • Мнения: 844
Ами ние горе - долу се оправихме но още имаме хрема и кашлица. Заведох ги при Д-р Маринова и съм много доволна от прегледа,каза 4е са здравички. Много се успокоих защото детското е препълнено с пневмонии и други тем подобни. Коридорите на болницата са претъпкани от болни хора. В момента даже върлува скарлатина ........ ох ужасно е. Ами то малко не заваля сняг да пречисти всичко........ такова чудо не съм виждала скоро и друга година сме боледували ама ...... такъв бум не съм виждала. Та градинка незнам кога..... newsm78 Този път се разминахме без антибиотик, слава богу. Аз май само за болести пиша ...... стига толкова сега пак ще ходя на училище че изпити имам.

# 28
  • Мнения: 3 360
Каткат-успех! И бързо да оздравяват децата Peace
И  Рени вече е добре и е на градина,но на мен въобще не ми остава време за компа...А така ми се иска.. WinkЛека нощ от нас на вас Hug

# 29
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Добре е вече оздравяват мъничетта.
А бременните мами как са?

Общи условия

Активация на акаунт