Карлово и Сопот - 4

  • 8 910
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
Да ви разкажа малко и за себе си:  На 27 години съм, първа бременност, повидяното от Д-р Каменов ще си имаме момченце.В 20 гс. ходих на видеозон при Юнаков/горе на консултацията/ и от тогава не мога да си събера мислите от притеснение. Че той ме върна с 1 месец назад като ми каза, 4е бебчето тежало 115 гр.Та това отговаря за 16 гс, бе момичета. Затова и реших да се кръстя с потреб. име за форума - Малечко-палечко.
Моля ви мили майчета да споделите как е протекло развитието на вашите беб4ета в 5-6 месец от бременността.Възможно ли е апарата да не им е в ред в МЦ?Сега ве4е съм 22 гс и мира не ми дават тия"115 гр."

# 241
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Здравей, Малечке! HugРадвам се, че се присъединяваш към нас. Но малко се чувствам обидена, защо само с тях, ние като не сме бременни какво HugШегичка LaughingАз вероятно две седмици ще отсъствам от града, но върна ли се ще има спешъл срещичка за теб, за запознаване с форумските мами. Ако искаш да те изтипосяме на първа страничка дай инфо и за рожденната ти дата и истинско име.
Ти работиш ли, в смисъл, ще можеш ли да идваш на срещите ни?

# 242
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Искам да те успокоя относно "тегленето" на бебето чрез видеозон. Пресмята се теглото по измерената бедрена кост, по някаква формула. И дори и няколко милиметра са от значение, а това пък зависи от прецизното застопоряване от лекаря. А като знам колко е смотан ехографа горе в МЦ, нормално е да не е точно измерването. Само ще ти кажа, че по сметки на ехографа в 9-я месец Мартина тежеше 11 кг #Crazy

# 243
Благодаря ти Микки за успокоението относно теглото на беб4ето.Извинявай ако съм те обидила, но понеже видях че само Елена, Светлана и Бимби са бременелки в момента и си помислих, 4е на другите родили вече мами няма да съм им интересна с моите болежки и др. екстри за бременна в 5-6ти месец.Вашите беб4ета са си ве4е големи 4ове4ета и вас ви вълнуват малко по-разли4ни неща, с които и ние ще се сблъскаме след няколко месеца/ДАЙ БОЖЕ ВСИЧКО ДА Е НАРЕД ДОТОГАВА/.
Да са ви живи и здрави мъниците!!!!!!!!!!!!
Иначе за 1-та страни4ка, Микки:  Казвам се Таня. Родена съм на 18.01.1980 г. засега все още работя, но обещавам да дойда на следващата ви срещи4ка дори тя да е в раб. ми време.Аз имам Нет само на работата, така4е пожелавам на всички ви приятна събота и неделя.Ще пиша пак в Понеделник

# 244
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
ново мамче здравей Hug аз току що се прибирам от докторката и всичко е ок,тежим 510гр и със сигурност сме момче.хайде в понеделник на среща Laughingне се шашкай те ехографите не винаги са точни.п.с светлето загуби бебето да ти каже за не вемеш нещо да и пишеш.

# 245
  • Мнения: 844
Здравй male4ko - pale4ko и добре дошла при нас, тук можеш да срещнеш само подкрепа и топли думи! Относно килограмите на бебчето не се притеснявай изобщо, а и ти колко си наддала до момента? По - добре си ходи на консултации при Д- р Каменов, това е мое мнение де, не го налагам, решението си е твое /имам някакви съображения/. Приятна събота и неделя.

# 246
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Споко, Малечка, хич и не съм се обидила Heart EyesНие тук сме доста весела и шегаджийска банда, така че сме малко цапнати в устите, ама ще свикнеш. Laughing Напълно подкрепям Каткат да ходиш на консултации при д-р Каменов.

Момичета, аз в неделя заминавам за Първомай и както се очертава няма да ме има две седмици. Да видим дали мъжът ми ще издържи толкова, защото той е инициатора за тази дълга ваканция. По принцип има къде да ходя да ви проверяам какви ги вършите, но за всеки случай още от сега искам да ви пожелая приятно прекарване на Осми март!

Бимба, още ли си изненадка Киндер Laughing
Когато събитието се случи някой да ми пусна смс, моля, на Мтел съм, така че може и от нета, да не се набутвате Laughing


Поздрваи имате от Буба, монитора й е на поправка, затова не се включва от доста време.

Хаха, темата наближава 15 страници, да ви видя какво ще правите, кой ще я пуска този път Mr. Green

Последна редакция: пт, 02 мар 2007, 23:53 от микки

# 247
  • Мнения: 1 232
Цитат
Бимба, още ли си изненадка Киндер
Когато събитието се случи някой да ми пусна смс, моля, на Мтел съм, така че може и от нета, да не се набутвате


Поздрваи имате от Буба, монитора й е на поправка, затова не се включва от доста време.

Хаха, темата наближава 15 страници, да ви видя какво ще правите, кой ще я пуска този път
аха Киндер съм Микки,ще ти обадя като излюпя GrinningВесело изкарване на Първомай  bouquetМомичета я дайте да изпишем темата,че Микки да пусне нова Mr. Green
Малечко-палечко добре дошла и от мен,подкрепям момичетата за консултации при д-р Каменов

# 248
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
С тази вяла активност напоследък по-добр да ме изчакате да се върна Mr. Green

# 249
  • Мнения: 844
Май си права Микки, сигурно като се върнеш ще ни пуснеш темичката, този път едва едва избутахме темата........ newsm78 Всеки си има някакви грижи и така..... приятен ден от мен. Отивам да се вихря .....  Joy

# 250
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
микки къде ще ходиш  newsm45 кво ще правим без теб

# 251
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ще дебелеете Mr. Green

# 252
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
да бе да,после ти ще сваляш вместо нас Joy

# 253
Здравейте, майчета! Благодаря ви много за топлото посрещане. Намейка, много жалко за Светлито/въпреки, 4е не я познавам ми стана мн. кофти особенно като видях, 4е сте я махнали от 1-ва страни4ка и сте ме сложили на нейното място/Всеки си има своята тъжна история.
Киткат, за килцата - първо свалих 1 кг и станах 48кг, но след 3-тия месец си го възтанових  + още 3 кг и сега съм 52.Незнан дали това е нормално??!!
Вие моми4ета как бяхте с килограмите по време на бременността?Кога се наддава най-много? Оф, много ме е страх от тези пусти килца, а и с тоя апетит дето ми се е отворил - все нещо дъвча.лоша работа.
Лек и слънчев ден, милички!

# 254
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
каткат айде ако си свабодна днес в 11.30 на симоната

Общи условия

Активация на акаунт