Петъчно- размяната на партньори- има ли почва у нас?

  • 16 819
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Аз не съм фенка - прекалено еснафско ми се струва, едно такова... американско, среднокласово, средновъзрастово... "Скъпа, какво ще кажеш да поканим Боб и Пеги на барбекю в неделя и после да ги изчукаме?"... Хем ти се иска да кръшнеш, хем не ти стиска, затова го правиш легално, пробутвайки на партньора си за утеха другата половина от двойката (защото не вярвам, че това хрумва едновременно на двамата партньори - по-вероятно единият убеждава другия). Да не говорим колко е дървено да се събереш с някакви хора с цел "секс" и на всички да им е ясно, но понеже не е възпитано "от вратата - за краката", да сервираш напитки, сандвичи и блудкави разговори, за да не излезе, че сте нечувствителни животни...
Описаният от пипи вариант - с непознати - е малко по-добър, ако стане спонтанно. Все вероятността на четирима души да им хрумне едновременно, е малка.

# 16
  • Мнения: 5 647
Не ми допада идеята с размяната, а и вероятността и двете двойки да се харесат, ми се струва малка. Да не говорим, че едва ли ще има тръпка.  Wink

# 17
  • Мнения: 133
Тръпка може да има , но само ако попаднеш на подходящите хора.
Бих го направила, ако се отвори възможност. Не виждам нищо лошо в това, споделено удоволствие, щом и мъжа ми участва. Дааа, повечето хора у нас отричат този род забавления.
 Защо ли?!
 Сетих се - предпочитат да изневеряват и да се забавляват самосиндикално. Предпочитат да се крият по ъглите и да посещават тъмни закътани местенца с нечия друга съпруга или съпруг.  Grinning
Не съм ревнива, не ме е страх, че ще загубя съпруга си, ако направим нещо такова и предпочитам да се забавляваме заедно по всякакви начини - отколкото всеки да се прави на примерен съпруг в къщи, а на вън да е като отвързан! Sunglasses

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Доста съм ревнива така че ..... Crazy

# 19
  • Мнения: 3 447
Не виждам нищо лошо в това, споделено удоволствие, щом и мъжа ми участва.
Груповият секс е по-добър вариант на споделено удоволствие  Simple Smile

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Струва ми се извратено.
и гнусно  Sick
Преди време ме заговори един по скайпа, разговора вървеше леко и той започна от далече уж гледал някакъв филм с размяна на двойки и съвсем деликатно човека ми даде оферта. Скъсах го от бъзик, след което  той ме игнорира  Grinning
 Човека беше женен с 2 малки деца, жена му писала в мамешки форум може да се окаже на някоя от вас съпруга  newsm78 . Ако има интерес ще ви кажа повече неща за него на ЛС

# 21
  • Мнения: 133
Не виждам нищо лошо в това, споделено удоволствие, щом и мъжа ми участва.
Груповият секс е по-добър вариант на споделено удоволствие  Simple Smile



ами да, нали споделих вече - търсят се подходящите хора! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 818
Не приемам идеята Naughty

Преди време като бях първи курс във влака един възрастен господин отначало ме заговори невинно и накрая стигна до завоалирано предложение да си направим размяна на партньорите Sick
Зададе ми въпросът "Как мислите, ако се разменим, коя двойка ще се справи по-добре?"  Sick Може би очакваше да му отговоря "защо най-добре не пробваме, за да разберем" Laughing

# 23
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946

Пипилотке, петъчна покана ли ми отправяш FlutterДа ти пратя Любо ли искаш Mr. Green
Или да се смениме - аз с тебе, той с него hahaha

Сигурна бях, че това ще ме питаш  Mr. Green ама нямах това предвид, особено като ме ядосаха вчера и твоят, и моят...#Cussing out С теб повече бих помърсувала на чуждо  Joy
И що ще ми пращаш само Любо, то и ти трЕбЕ да си в игрЪта!

Като ви чета, се замислям, че май това се прави или когато не си много "вътре" във връзката, или на по- късен етап от сексуалните взаимоотношения, когато вече се търси допълнително покачване на адреналина.
В тази си връзка и аз още не съм достигнала до тази идея, а мъжът ми е от тези,  дето не питат а направо  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 24
  • Мнения: 7 723

Суинг у Суингинг хол Mr. GreenПитайте Миленка, тя е спеца Twisted Evil
....

Тоя път си мислех да си пасувам, ама кажете на спеца, какво точно ви интересува  Mr. Green newsm78

# 25
  • Мнения: 3 447
Човека беше женен с 2 малки деца, жена му писала в мамешки форум може да се окаже на някоя от вас съпруга  newsm78 .
Не думай, добре че имаме само едно  Simple Smile

# 26
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946

Суинг у Суингинг хол Mr. GreenПитайте Миленка, тя е спеца Twisted Evil
....

Тоя път си мислех да си пасувам, ама кажете на спеца, какво точно ви интересува  Mr. Green newsm78

Ами явно искат мръсните подробности, като гледам само аз си признах! Joy

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Много  от рано сте започнали днес по петъшки Mr. Green
Това с размяната за мен е недопустимо. Само като си помисля за някоя наша приятелска двойка и тази възможност и направо  Sick Вярно е, че така поне знаеш с кого мъжът ти ти  "изневерява", но това не го прави по-лесно. Мисля, ако има нужда, да си карам по традиционния таен начин.

Последна редакция: пт, 12 яну 2007, 11:18 от Yanina

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това с размяната за мен е недопустимо. Само като си помисля за някоя наша приятелска двойка и тази възможност и направо  Sick Вярно е, че така поне знаеш с кого мъжът ти ти  "изневерява", но това не го прави по-лесно. Мисля, ако има нужда, да си акрам по прадиционния таен начин.
И аз така.
Ако ще кръшкаме- по-добре по отделно и да се крием.

# 29
  • Мнения: 1 002
аз познавам такива двойки , жените се бяха запознали при раждането на децата си и си ходеха на гости - и така като хапнат , пийнат и ..ей ти в тия три неща си бяха близки   Simple Smile
общото беше , че всеки от мъжете се бе поувлякъл по другата жена и ги търсеха извън семейните сбирки ,
но и двете жени криеха това от мъжете си ( и не се срещаха насаме  с тях )
другото общо , че и в двете семейства почнаха изневерите с външни хора , така да се каже , после  голяма ревност и дебнене , особено при едната двойка , отношенията много се влошиха
там мъжът се пречупи и няма спиране да изневерява ...


 

Общи условия

Активация на акаунт