Пробиване на уши на бебета и деца-Къде в гр. Пловдив?

  • 1 250
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте мами .Малката ми дъщеря сега навърши 8 месеца ,а голямата е на 3 годинки.На каката отложих пробиването на ушите заради Корона вируса,нали знаете тогава беше голяма паника и суетене:) .Та сега свекървата настоява да сложим вече златните обечки подарък Simple Smile ,а и на мен много ми се иска да пробия ушите и на двете деца някъде в гр. Пловдив. Не желая да е в студио за татуировки или при знайни и незнайни козметички ,които обезкосмяват мъже ,епилират,премахват пъпки и могат "всичко".Все пак при такива малки деца има опасност от инфекции ,ако вътре в студиото не е стерилно.Иска ми се да е някакъв по специализиран кабинет.От други майки съм чувала много добри отзиви за кабинета на Нина Георгиева. Знам ,че е медицинско лице и се занимава само с пробиване на уши на бебета и деца,но все пак ми се искаше да чуя и други мнения от наскоро минали по този път ?Благодаря предварително Simple Smile

Последна редакция: ср, 31 май 2023, 16:41 от Kristina_Dimitrova

# 1
  • Мнения: 1 227
Нашата лична лекарка, която е и педиатър, пробива уши. В Кършияка, до Марица се намира кабинетът й. Ако проявявате интерес, ще пиша по-подробно.
Но не пробивайте ушите, само защото свекървата настоява. Честно казано една от най-неприятните и непонятни за мен гледки е бебе или малко дете с обици. Просто не мога да си обясня защо е нужно. Като поотрасне малко и то пожелае, тогава. Но вие си знаете.

# 2
  • Мнения: 1 788
Д-р Сариева, в Димед. Тя е кожен лекар. Продупчи на дъщеря ми ушите и няма проблем.

Общи условия

Активация на акаунт