Д-р Александров от клиника Щерев - отзиви

  • 19 012
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 422
Здравей и от мен наистина е до писалка каквото ти е писано това ще стане. Ние също сме на кантар при д-р.Владимиров или при д-р.Щерев по точно за Савова незнам май вече ще полудея #Crazy smile3511 smile3511

# 16
  • Мнения: 21
Момичета незнам и аз вече какво да правя и да Ви кажа с тия доктори.....
след като Александров ми се видя доста разсеян и почти нищо не ми обясни, трябваше да му тегля думите с ченгели (което за мен говори зле за един лекар - нали отиваш за да те диагностицират, лекуват .. предполага се че трябва и да знаеш какво става с теб) отидох при друг и ВЕЧЕ ме хвърлиха в джаза - оказа се че имам много малка матка ( 3см на 5см) при нормални 7см дължина
2 год ходих при Щеревите и никой не го е видял това!

# 17
Здравейте  искам да питам тази доктор Савова  същата  ,която има кабинет и в Тина Киркова ли е

# 18
ami tova e moia lekar,d-r Aleksandrov,za nego moga samo xybavi nesha da kaga

# 19
  • Мнения: 9
Аз също съм при др Александров и мога да кажа че съм само добро за него и за всички от клиниката тъй-като стимулациите се преглеждат от лекар на смяна Относно финансовата гледна точка Александров ме предупреди че нещата не вървят добре и по-добре да прекъснем стимулацията за да не си давам парите излишно и да пробваме после на друга схема и беше прав Малкото (4)яйцеклетки след пункцията не бяха явно качествени и няма оплождане

Общи условия

Активация на акаунт