за катетъра???

  • 1 157
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 832
Не се притеснявай, аз нищо не усетих нито при слагането, нито при махането  Grinning ако те е страх, помоли акушерката да ти го сложи, след като те хване упойката  Peace
Peace
И аз почти не съм го усетила, а ми сложиха преди упойката.

# 16
  • Мнения: 999
и аз не усетих нито при слагането, нито при изкарването. явно зависи кой го слага и как.
не се притеснявай за това Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 227
На мен ми го сложиха след упойката - нишо не съм усетила, а махането на фона на това което усетих от раздвижването беше бял кахър Simple Smile
Спокойно, не се протеснявай   bouquet
И при мен така Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 35 950
Не се притеснявай, нищо не се усеща.
Чаках, чаках и накрая питам : ?Кога ще ми сложите катетъра, а акушерката казва, - сложихме го, спокойно..."Аз от корема си нищо не видях  Wink

# 19
  • Мнения: 2 529
Не го издържах този катетър след като излезнах от упойката и почти насила ги накарах да ми го махнат няколко часа след операцията. Те се опасяваха, че ще се напишкам, но аз устоях сама да си отида до тоалетна  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 2 159
на мен ми го сложиха след упойката, от махането нищо не усетих

# 21
  • София
  • Мнения: 368
rujka, не се притеснявай това ще ти е най-малкия проблем. изобщо не мисли за това. Истината е че слагането на катетър е неприятно, но не е чак толкова болезнено. Махането също не е вълнуващо изживяване Simple Smile но и то е само за миг. Аз раждах секцио а в такъв случай е напълно задължителен катетъра, махнаха ми го на другия ден след операцията, когато ме преместиха от реанимацията в родилно отделение. Желая ти успех и леко раждане! И много да се гушкате с малкото бонбонче.

# 22
  • Мнения: 1 951
Сложиха ми катетъра преди упойката-явно си зависи от акушерката и опита и, но не ме заболя.При махането дискомфорта е за няколко секунди.
Peace

# 23
  • Мнения: 2 498
Сложиха ми го след като вече бях под упойка....а махането не боли въобще....

# 24
  • в центъра
  • Мнения: 445
Родих със секцио в Св. София. Преди това не се бях замисляла като тебе какво ще ми се случва и не знаех, че ще ми слагат катетър. Даже не забелязах кога са го сложили - като ме изкараха след операцията да ме видят наште, майка ми рече "я, те са ти сложили катетър"- така разбрах. Махането стана за една секунда - въобще не болеше!

# 25
  • някъде
  • Мнения: 4 955
При всеки е различно- една позната не е усетила нищо, докато на мен ми беше едно от най-гадните неща! Споко, не го мисли толкова! Peace
Успех! Hug

# 26
  • Мнения: 1 294
Не е болка за умиралка!Е, малко е неприятно, нищо повече.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 011
От прочетеното по-горе разбрах че при всеки е различно.Аз родих със секцио и най- гадното нещо от всичко беше слагането на катетъра.Махането не е чак толкова зле.Препоръчвам ти да искаш да ти го сложат след упойката.Успех и леко раждане.
Съвсем точно казано,другия път и аз ще настоявам да ми го сложат след упойката.

# 28
  • Мнения: 35 967
не е болка за умиране, просто леко бодване Simple Smile
после ти се иска да не ти го свалят Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт