Дървено или пластмасово легло за спане на бебо?

  • 1 573
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ние сме с пластмасова кошара с 2 нива и съм много доволна,но на нас ни се налага да пътуваме до другата баба,която е на 150км от нас.Сгъваме леглото и тръгваме.Просто е супер!!! Joy

# 16
  • Мнения: 9 903
Дървеното можеш да го ползваш по-дълго време,пластмасовото около 7-8 мес.,после става само за кошче за игра
не е вярно. Все още ползваме сгъваемото легло и ще го ползваме още дълго.

Не пречи и на изправянето.

Моят отговор е - и двете. Когато пътувате, преносимото ще е идеално. А дървеното - всъщност не знам кое им е хубавото на дървените, но всички ги ползват Simple Smile ние сме и с двете.

# 17
  • Мнения: 166
И аз също съм за дървено.Нашетое такова и е на две нива.Матрака си го купихме отделно и е твърд.Но ако ще местиш леглото е по-добре да е сгъваемо,вземаш по-твърд матрак и готовооо Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 35 957
Дървено - по екологично е и няма опасност от алергия.
Аз съм алергична към пласмасата - особено нещо ново, което не е мито, или което мирише /на пласмаса/.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 967
Пластмасовото е по-удобно за местене, пътуване и такива неща. Можеш едното да си го ползваш в спалнята, а другото в хола или всекидневната, ще ти е много удобно като започне да спи  по-малко и ще ти е пред очите, а и ти ще можеш спокойно да си вършиш работата Simple Smile

# 20
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
ние имаме и двете.дървеното е в спалнятя,а другото във всекидневната.там спи през деня,а аз си върша работата.и от двете съм доволна.

# 21
  • Мнения: 2 897
Ако ще го местиш често-да,пластмасово е по-удобно.
Иначе ние сме си с дървено,с матраче.Предпочитам тях.

 Peace

# 22
  • Мнения: 903
Здравей   bouquet
Моите родители поръчаха дървено легло и е много красиво, но вече съжалявам, защото има много готини кошари на добри пари и може да пътуваш навсякъде с нея, а после и за кош за игра може да се ползва ако си вземета такава кошара и за спане и за игра Simple Smile

Успех и леко раждане  Peace

# 23
Ние сме с дървено легло и да ти кажа честно предпочитам пред другото. То е ако се местите постоянно. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 845
Като почне да се обръща и да мърда се поизправя-някде около 6 месец горното ниво на кошарата става доста опасно. А долното пък е много ниско  и е неудобно да го слагаш детето например като е заспало. Така Али всеки път се будеше. И затова ми беше по-лесно да я оставям да спи при нас, отколкото да се риспиваме много пъти. Сега ползваме дървено легло и сйм много доволна. Кошарата си я мъкнем по почивки морета  ит.н.

# 25
  • Мнения: 1 294
Аз съм ЗА дървена кошарка, такава имаме в къщи.Пластмасова имаме при баба й, за ползване там ми е удобна, но не и за постоянно ползване.

# 26
  • Мнения: 4 156
Ние имаме и двете. Баткото не си даваше бебешкото легло и затова купихме сгъваема кошара. Понеже ползвах леглото с баткото, а кошарата с бебето мога да ти кажа, че за първите месеци най-удобна е кошарата. Когато започна да се мести сам видях, че сгъваемата кошара е много по-удобна. Бебето няма как да се нарани. Истина е, че в дървеното креватче се изправя по-лесно. Но това става след 6-7 месец. Ние имаме и кошара само за игра с мрежа. В нея се понаучи да се изправя и то без да си удря главата постоянно. А сега - в 8-мия месец сгънахме кошарата и сглобихме леглото.
Искам да използвам кошарата за морето. Когато ходихме на море с баткото на 1 год и 1/2, той постоянно падаше от леглото и се налагаше да спи при нас.
Кошарите на ТСМ не са много скъпи и са хубави.

# 27
  • Мнения: 160
Дървеното можеш да го ползваш по-дълго време,пластмасовото около 7-8 мес.,после става само за кошче за игра
ние сме с 2 сгъваеми кошари,и мисля там да спят до 3 години,много са удобни и за децата и за мен.Синътми постоянно се върти докато спи и главата му вечно опъва мрежата на кошатата ,ако беше дървена...незнам как бих могла да я направя така мека,следкато се върти като шило.

# 28
  • Мнения: 2 616
Според мненията, които съм прочела и чула до сега, всички които имат дървено легло са си купили и от сгъваемите, така че ние направо ще си вземем сгъваемо. Пък и така е по-лесно като ходим на гостита по бабите до по-късно, ще може да си заспи в леглото детенце.

# 29
  • Мнения: 689
Ако ще го местиш често-да,пластмасово е по-удобно.
Иначе ние сме си с дървено,с матраче.Предпочитам тях.

 Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт