Тема 7 - за любителите на корейски и китайски сериали

  • 23 623
  • 731
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 450
Привет! Много съм впечатлена, че можете да дадете отговор на Winona. Даже Perfect stranger, при който стигнах успешно 12 епизод отговаря на описанието. Сега ще загледам излезлите епизоди на “Изгодната афера” . Хубава вечер!

# 76
  • България
  • Мнения: 6 241
То това е уловката, сещам се за не едно заглавие.
Ето и другият китайски сериал Shuttle Love Millennium (2016)

# 77
  • вятърничава
  • Мнения: 1 888
Привет,winona!Дано да помогнем.
Щом е по тв канал, вероятно е по bTV Lady. В момента излъчват "Добре дошъл, втори живот",а преди това бяха W-Two Worlds /Паралелни светове и Тайната градина
https://1.bp.blogspot.com/-pjTkZt2iyXk/XUgqnh8HRTI/AAAAAAAAbE4/6 … 2B%25281%2529.gif
https://www.btv.bg/lady/series/ljubovnata-istorija-na-komiks-ger … -po-btv-lady.html
http://tvnovellas.blogspot.com/2023/05/btv-lady.html

Последна редакция: чт, 08 юни 2023, 18:06 от bb6

# 78
  • Русе
  • Мнения: 2 274
Толкова сте бързи, момичета, светкавици!!! Simple Smile Честно, не предполагах подобна бързина! Ще погледна всичките Ви предложения. Ако имам въпроси, отново ще се обърна към Вас.
Хубава вечер на всички!
П.С.
Мили дами, аз отново Ви досаждам и моля за снизхождение! Simple Smile
Видях в програмата на бТв Лейди 2 от сериалите, които ми предложихте- Алено сърце и Втори живот/шанс - вървят в определени дни. Отново благодаря, че ми казахте поне заглавията!
Исках да питам друго: явно сте от по-младото поколение и сте на "ти" с английския, за разлика от моя елементарен такъв. Къде и как си намирате сериалите? С бг-превод? От торентите ли теглите?
Честно казано, аз не се справих вчера. Ако има друга пътечка, моля пак за насока!

Последна редакция: пт, 09 юни 2023, 17:14 от winona

# 79
  • Мнения: 36 666
Днес догледах Странният живот на татко. Хареса ми, давам му 7,5 от 10 - приятна сапунена опера, без нещо прекалено дразнещо. При все това нещо му липсваше - имам чувството, че някои сюжетни линии бяха изоставени, а финалът беше леко претупан.

# 80
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 711
Брой ме и мен! Лято с Джуно и Рейн Heart Eyes
И за шоколада също ме брой! Скоро ще хвърчат и моите копчета Flushed
И за шоколада ще си признаете Joy
Чудно, ще си имам компания за Джуно! Grinning

А пък днес видях, че в новия сериал на Нетфликс, Bloodhounds, освен Woo Do Hwan (заради когото ще гледам), участва и още Шиуон (макар и в поддържаща роля).
Така че, лятото ще е с Рейн, Джуно и Шиуон Wink.

winona, за съжаление за сериалите не мога да помогна, понеже гледам основно в онлайн платформите (Нетфликс, Вики, даже напоследък се прежалих и за Дисни +... "Туй любовта прави всинца ни безумци" Joy, ако не ме лъже паметта, беше писал Шекспир)

Не помня казвах ли ви колко ми харесва музиката в My Perfect Stranger? Май ще стана фен на корейската естрада от 80тте... следващото сигурно ще е трот-а Stuck Out Tongue Winking Eye

# 81
  • вятърничава
  • Мнения: 1 888
winona, не разбрах кой беше сериала, който търсеше?
Скрит текст:
На първа страница на темата са посочени : Форуми с преводи на български: Eastern spirit, Stupid dreams и Малките вещици. В тях може да търсиш по име на актьор/актриса или по заглавие на сериал. За сериалите са създадени теми с резюме на сюжета, актьори, посочени са варианти за гледане с английски, руски, български превод.Аз също като теб не съм от младото поколение, което означава, че си учила руски. В Doramatv и др.сайтове може да се гледат на руски. Дано да съм помогнала.

Роца, ама Bloodhounds стартира днес.Харесаха ми тези момчета. И само 8 епизода, нищо работа. Навита съм, файтинг Hands Muscle Joy
Снощи подхванах The Forbidden Marriage с едно друго момче, което много харесвам.

Последна редакция: пт, 09 юни 2023, 23:19 от bb6

# 82
  • България
  • Мнения: 6 241
Започнах сериал с Chen Xiao.
The Ingenious One (2023)

Май ще бъде нещо като A Dream of Splendor (2022)

# 83
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 482
Намерих корейската дорама,в която действието се развива в чосонските времена ,,100 Days My Prince" и засега е лежерна,без драми,глуповата и с леко комични ситуации .
Напоследък започвам да гледам началото на някоя дорама,докато ми е интересна,а след това или проследявам с превъртане някоя сюжетна линия,или я оставям и си избирам друга.

Ето го Шиуон с колегата му от Super Junior Хан Генг,участващ в харесвания от мен сериал ,,Legacy".

Последна редакция: сб, 10 юни 2023, 13:02 от rududu

# 84
  • Мнения: 36 666
 Мисля да започна Hotel del Luna - отдавна го споменавате с добро в темата, а аз още не съм го гледала Simple Smile

# 85
  • Варна
  • Мнения: 389
И аз съм с хубаво мнение за хотела. Много добър саундтрак и предисторията е интересна, визуално е бонбон и е забавен.
Ромнаса леко го е хванала липсата, а и главният е смотан, но не е толква важно на фона на останалото Simple Smile

# 86
  • Мнения: 62
winona, и аз като теб търся каквото има преведено на български, защото английския не ми е добър. Тегля ги от замунда или във вибокс ако е качено. И благодарение на темата тук разбрах, че има в телеграм група: Любими азиатски филми и сериали. Simple Smile

# 87
  • вятърничава
  • Мнения: 1 888
И аз си харесах един филм с този прекрасен младеж. Действието се случва в Париж 🤫

# 88
  • България
  • Мнения: 6 241
Morning, Paris! (2016)
Този ли? Изгледа ли го?

# 89
  • вятърничава
  • Мнения: 1 888
Не, този Lost in Love (2019). Не съм го гледала още.

Последна редакция: сб, 10 юни 2023, 16:52 от bb6

Общи условия

Активация на акаунт