Перманентно изправяне на коса в София

  • 289
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, моля ви да ми препоръчате добър фризьор, който да прави перманентно изправяне на коса в гр. София. Моля ви да споделите вашия опит и колко струва процедурата и колко време издържа, косата след това по-изтощена ли е? Благодаря много!

# 1
  • Мнения: 170
Изправянето с кератин и бразилска техника (в София поне) започва от към 200 лева, свекърва ми ходи и ѝ седеше много добре, докато не започна да расте нова косата. В някакъв момент беше яко къдрава към скалпа и неестествено права по края. Струва си единствено ако имате парична възможност да ходите на всеки няколко месеца за поддръжка.

# 2
  • Мнения: 2
Изправянето с кератин и бразилска техника (в София поне) започва от към 200 лева, свекърва ми ходи и ѝ седеше много добре, докато не започна да расте нова косата. В някакъв момент беше яко къдрава към скалпа и неестествено права по края. Струва си единствено ако имате парична възможност да ходите на всеки няколко месеца за поддръжка.
Може ли информация къде го прави? Благодаря Simple Smile

# 3
  • Мнения: 170
Мисля, че беше в студио Мадона (близо до Лъвов мост) ако все още съществува. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт