какви обувки харесвате и носите

  • 5 086
  • 68
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 941
Кой какви обувки харесва и предпочита да носи. Правите ли компромис с удобството на обувките за сметка на външния им вид. Задължителни ли са високите токове за да бъде жената женствена? Аз например ненавиждам токчета и не съм готова да се изтезавам с тях в името на каквото и да било. Предпочитам равните обувки, особенно тези тип балерински  newsm68. С тях се чувствам добре, ходя бързо и удобно. Ноооо, в никакъв случай не отричам визуалните качествата на високия ток и често се захласвам по подобни модели.


# 1
  • Мнения: 10 758
Удобните. Wink

На високи токчета се качвам 2-3 пъти в годината.Е не мога да свикна да ходя на кокили и тва си е ooooh!

# 2
  • Мнения: 1 403
И аз не оби4ам ток4етата Naughty Най оби4ам мокасинки  Crazy направо като видя някой готин модел и полудявам  Crazy

# 3
  • Мнения: 5 362
Удобни Peace
Не обичам високи токчета.

# 4
  • Мнения: 8 505
Харесвам и нося само спортни.Толкова спортни:
http://www.shore.co.uk/products/images/medium/dahliaxra.jpg
http://www.shoes.ru/images/all/ware/121102.jpg

# 5
  • София
  • Мнения: 36 073
Високи, удобни и актуални.

# 6
  • Мнения: 7 723
Аз носа №40 и не винаги това, което харесвам ми седи добре  Shocked
Определено предпочитам по- равни обувки  Peace

# 7
  • Мнения: 5 622

 Обичам разнообразните обувки. Да имам от всички, та да мога за конкретният повод да сложа най-подходящите  Wink

# 8
  • Мнения: 9 110
Обичам разнообразните обувки. Да имам от всички, та да мога за конкретният повод да сложа най-подходящите  Wink
Peace
Но в ежедневието нося спортни предимно, по-точно спортно-елегантни...

# 9
  • Мнения: 99

 Обичам разнообразните обувки. Да имам от всички, та да мога за конкретният повод да сложа най-подходящите  Wink

 Peace
А и много обичам да ходя на високи токчета и са ми много удобни... може би въпрос на навик.
МНого харесвам и нося много остри, с много висок ток.

# 10
  • Мнения: 2 529
На вълни съм  Laughing - сега по някакво чудо съм на вълна токчета, макар и бременна. Цяло лято пък носих само балеринки и ниски сандали  Sunglasses

# 11
  • София
  • Мнения: 1 481
Най-вече такива :

# 12
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Много харесвам класически мокасини. Тези, които е показала кошничката също са свежи.
Изобщо, залагам на ниски обувки. Семпли, но качествени и елегантни.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 294
Работата ми изисква елеганти - но не избирам и не нося с много висок ток, а събота и неделя ходя само спортно облечена и съответно със спортни обувки.

# 14
  • Мнения: 1 941
а като си купувате обувките, държите ли да са в комлект с чанта или как дойде ? smile3521

# 15
  • Мнения: 2 229
По-често спортни. Не мога да ходя на високи токчета. Outta Joint

# 16
  • Мнения: 506
Преди обувките ми бяха само с токчета, но след бременния ми период нещо се чувствам нестабилна на тях, явно съм отвикнала. Сега само равни и удобни.

# 17
  • Мнения: 128
   Падам си по заострените обувки, с висок ток-за съжаление, в ежедневието се налага да нося ниски обувки /за повече удобство/. Иначе е хубаво обувките и чантата да са в тон!

# 18
  • Мнения: 312
С равни обувки се чувствам като спъната, за това гледам да съм с по-височки между 4 и 8см.

# 19
  • Мнения: 1 058
От няколко години нося ниски обувки. С малкото не ми е удобно на токчета. Иначе харесвам всякакви модели. Обичам да си купувам обувки. Това ми е мания.

# 20
  • Мнения: 364
ниски, равни и удобни - с други думи - бързоходки - и без това все бързам  Grinning имах много кратък период в опит за приучване към редовна употреба на високи токчета, неуспешен

# 21
  • Мнения: 3 050
Зависи от случая-
високи ботушки за специални моменти,
маратонки за училище Flutter и т.н. но тези основно нося Wink

# 22
  • Мнения: 1 165

 Обичам разнообразните обувки. Да имам от всички, та да мога за конкретният повод да сложа най-подходящите  Wink
И аз съм така.Имам от супер спортни маратонки до супер официални.Като се замисля имам само 3-4 ниски и те са по-спортни и всичко останало ми е на висок ток.Умирам си за красиви, високи, остри обувки.Все още рядко ми харесва някой модел със заоблен връх и по-дебел ток, но има и изключения и от тях.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Само с високи токчета, и то поне 8-10 см! Нямам нито един чифт с равни подметки, изобщо не се възприемам с такива. Реално погледнато, нямам кой знае каква нужда от допълнителна височина (висока съм 1.70), но с високи токчета се чувствам много по-елегантна, а и дрехите, които нося, изискват такива обувки.

# 24
  • Мнения: 811
Такива нося:

http://www.shoes-bg.com/ladies_everyday_shoes/87241.html

Такива харесвам:

http://www.guess.com/ProductDetails.aspx?style=GWBRANDY&imag … amp;root_category|1598=WOMEN'S+SHOES&category|1605=SANDALS&browse=1&rpt=Department.aspx&pt=ProductListing.aspx

но не мога да ходя на висок ток  Confused

# 25
  • Мнения: 1 165
Такива нося:

http://www.shoes-bg.com/ladies_everyday_shoes/87241.html

Такива харесвам:

http://www.guess.com/ProductDetails.aspx?style=GWBRANDY&imag … amp;root_category|1598=WOMEN'S+SHOES&category|1605=SANDALS&browse=1&rpt=Department.aspx&pt=ProductListing.aspx

но не мога да ходя на висок ток  Confused


Тези вторите са страхотни.Дали могат да се намерят тук някъде? newsm78

# 26
  • Мнения: 811

Тези вторите са страхотни.Дали могат да се намерят тук някъде? newsm78

За съжаление GUESS  нямат магазин в България  Sad

# 27
  • Мнения: 7 186
И аз съм фен на високите токчета и главно такива обувки имам.
Ниски и равни подметки не съм харесвала никога, изключение правят само спортните обувки.

# 28
  • Мнения: 648
       Удобни и красиви Flutter Повечето ми са спортно- елегантни, от доста време не се измъчвам на високи токове Crazy Но е истина, че жената трябва да има обувки за всякакъв повод Peace

# 29
  • Мнения: 1 165

Тези вторите са страхотни.Дали могат да се намерят тук някъде? newsm78

За съжаление GUESS  нямат магазин в България  Sad
Видях,че от този сайт може да се поръчва, но не мога да определя номерацията.Някой ако може да ми помогне ще съм му много благодарна  bouquet

# 30
  • Мнения: 2 152
Обожавам красивите тънки токчета, задължително с остра муцунка. Като видя такъв ботуш или обувка , веднага искам да е мой Mr. Green

Купувам си само от естествена кожа, защото мисля, че това е много важно за кожата и за самото стъпало...Дано няма тук съмишленицжи на ПЕТА Mr. Green

Тази последната мода на обувките и ботушите, които приличат на конско копитце, са ми супер грозни и никога няма да си купя такива Twisted Evil

Обичам, когато съм с количката да нося и маратонки Grinning

# 31
  • Мнения: X
 Ето такива нося - http://www.shoes-bg.com/ladies_everyday_shoes/9584.html

а харесвам високи токчета, но за мое огромно съжаление, не са ми удобни Confused

# 32
  • Мнения: 2 849
Ниски ,спортни ,удобни  т.е "бързоходки ". Уважавам си краката и няма да ги тикна в неудобна ,но модерна обувка .

# 33
  • Мнения: 1 616
Обичам хиперелегантни обувки - с остра муцунка и много тънък ток. Имам такива и обичам да ги нося. Направих компромис с ботушите - за работа си купих едни по-заоблени с нисък, "каубойски" ток. Не съм във възторг, но са удобни и топли за зла зима. Но си купих и от "моите" ботушки, та ще си ги менкам. Wink

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Да са ми удобни, да ми харесват и да не са с ток повече от 5см.

# 35
  • Мнения: 5 103
Задължително на висок ток, сравнително удобни и от ест.кожа коплект с чанта по възможност Embarassed

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 113
Нося удобни обувки без ток,но харесвам тези
http://www.style.com/manolo/home_flash.html

Последна редакция: сб, 13 яну 2007, 14:16 от yohaved

# 37
  • Мнения: 1 941
А, я кажете сега кои са любимите ви марки/магазини, от които се снабдявате с обувки?
Аз например харесвам GEOX, ECCO, ADIDAS, а това са най-мечтаните от мен обувки....

# 38
  • Мнения: 156
Първо гледам да са интересни,не ми харесва,че като навлезе някаква мода и всичко се залива с едни и същи модели!
След това да са качествен материал и удобни.Единствено за официални обувки правя компромис лееко с удобството,защото все пак 8-10 см ток никога не може да е толкова удобен колкото един 5см.
Имам обувки за всякакви поводи,купувани откъде ли неНе мога да си представя вечер да излезна с маратонки или един ден,когато имам дете да тичам след него на офоциални токчета

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

 Обичам разнообразните обувки. Да имам от всички, та да мога за конкретният повод да сложа най-подходящите  Wink

И аз така, но като че ли си падам повече по по-високите токове. С тях краката стоят много по-секси и елегантни.

# 40
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Харесвам и нося обувки на среден ток - до 5-6 см. Не робувам на марки, честно казано - важното е да ми харесат на външен вид и на крака.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 260

 Обичам разнообразните обувки. Да имам от всички, та да мога за конкретният повод да сложа най-подходящите  Wink
Peace И аз така!

# 42
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Удбни. Но, все пак да са с токчета.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 901
До скоро ходех само с ниски обувки и имах 1-2 чифта високи, в случай, че се наложи. Не знам какво ми стана, но сега ходя и с много високи и се чувствам страхотно. Но в повечето случаи е въпрос на настроение.

# 44
  • Мнения: 5 317
Предпочитам с токче.Нося и равни,но рядко.

# 45
  • Варна
  • Мнения: 172
Спортни, ниски, удобни - тип "бързоходки". Преди ходех на високи токчета, но вече не бих сложила такива. Обичам краката си  Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 89
кецове Etnies DVS DC Simple Smile

# 47
  • София
  • Мнения: 1 654


Предпочитам да съм стъпила в леки и удобни обувки.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз съм фен на високите токчета и главно такива обувки имам.
Ниски и равни подметки не съм харесвала никога, изключение правят само спортните обувки.
Peace

# 49
  • Мнения: 191
Всякакви,само да са ми удобни.Предпочитав високите,защото съм ниска и панталоните са ми все дълги,но с подметки,които не се изтъркват бързо,защото навъртам много километри в ходене пеша.

# 50
  • Мнения: 6 167
аз нямам обувки на висок ток, както и неудобни обувки.
най-много съм се качвала на 5см.
доволна съм от 'балерините' ,удобни са, а и не съм  демоде.  Wink
имам доста мокасини, спортни обувки , като показаните на прада, както и маратонки.
'китайски' кецове и платнени гуменки не нося.
да не забравяме хилядите чехли, джапанки и тн които имам за лятото.  Laughing

иначе, харесвам жени на висок ток. просто аз не си се представям толкова .. високо.

# 51
  • Мнения: 2 161
Дъщеря ми,която е на 13 е фен на обувките,които са като пантофки.Понеже носим един и същи номер,няколко пъти пробвах такъв тип обувки,ами направо вървя на една страна.Няма ли някаква платформа или токче под крака ми,просто не мога да вървя.

# 52
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Харесвам всякакви,зависи от монента в които трябва да го обуя.Когато съм с малката съм с маратонки или равни обувки/ботуши/,ако излизаме по някакъв повод с високи,харесвам лятото да ходя с джапанки,абе общо взето почти всичко ми допада стига да е удобно и практично.

# 53
  • Мнения: 1 120
имам такива,но малко по-заострени,обожавам този тип обувки-висок и тънък ток,разбира се заострени Simple Smile

# 54
  • Мнения: 1 120
в предишния нещо не стана,за това го давам така
http://snimka.bg/album.php?album_id=97354

# 55
  • Мнения: 565
Нося и харесвам само елегантни обувки с високи тънки токчета. Спортни - само за фитнес.   bouquet

# 56
  • Мнения: 3 248
Предпочитам токчетата, но ги избирам и купувам с мярка, защото не съм никак ниска.
Много харесвам ботуши ... по-нестандартни модели. Заоблените обувчици никога не да ми допадали.
Маратонки - само за кросчета. Stop

# 57
  • Мнения: 8 917
Спортни , ежедневни и удобни. Тук съм ги показала Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=157376.0

# 58
  • Мнения: 946
Харесвам много елагантни обувки с тънко токче ама не мога да ходя на такива  Close затова си купувам ниски или със среден ток ,че да са ми и удобни.

# 59
  • Мнения: 483
Обичам разнообразните обувки. Да имам от всички, та да мога за конкретният повод да сложа най-подходящите  Wink
Peace
Но в ежедневието нося спортни предимно, по-точно спортно-елегантни...
Актуални newsm18

# 60
  • Мнения: 2 159
Удобните.

# 61
  • Мнения: 6 958
ниски, равни и удобни - с други думи - бързоходки - и без това все бързам  Grinning имах много кратък период в опит за приучване към редовна употреба на високи токчета, неуспешен

Същото  Joy

# 62
  • Мнения: 1 483
Обувките са ми мания и на мен.Много обичам секси обувки,ботуши и сандалки.......... с високи токчета и ..............бла бла бла Grinning

# 63
  • Добрич
  • Мнения: 958
Ниски, равни и удобни за много ходене пеша. Дори днес си направих покупка на такива, че моите взеха да ме оставят вече.
Иначе харесвам стилни обувки на ток, но ги използвам само за специални случаи.

# 64
  • Мнения: 1 802
УДОБНИ НАЙ-ВЕЧЕ.

# 65
  • Мнения: 872
Преди носих на токчета повече, сега най - вече гледам да са удобни и ниски. Иначе високите определено ми харесват,особено за някои случаи.

# 66
  • Мнения: 336
Обичам и нося само мнооого обли обувки с широк нисък ток тип мъжки, харесвам и тип бебешки отново идеално обли отпред и с каишка или връзки. Не знам защо, но имам органична непоносимост към шпицарки на висок тънък ток и никога не бих си причинила такава гавра с крака си, като да го обуя в такава обувка, ми то си е като да ходиш по очи с такава обувка  Stop

# 67
ОБУВКИ НЕ СЪМ ОБУВАЛА ОТ НЯКОЛКО ГОДИНИ.НОСЯ ЧЕХЛИ,БОТИ И БОТУШИ-ЕЛЕГАНТНИ И УДОБНИ.ОБАЧЕ,НАЛИ РАЗБИРАТЕ,ЧЕ СЪЧЕТАНИЕТО НА ДВЕТЕ Е ДОСТА ТРУДНИЧКО......АМА  ВСЕ ПАК С ПОВЕЧКО ТЪРСЕНЕ ВСЕ ПАК ПОСТИЖИМО. А ЛЮБИМ ЦВЯТ -ЧЕРЕН!

# 68
  • Мнения: 1 424
Голяма страст са ми обувките  Crazy Имам най-различни, повечето са с ток 4-5см защото съм нисичка  Mr. Green Не харесвам да нося маратонки... обувам 2-3 пъти в годината или ако ходя на разходка в планината  Joy

Общи условия

Активация на акаунт