Най-тъпите реклами

  • 24 569
  • 484
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 410
 Защо пропускате безумните реклами на наколенките на д-р Ливайн и космодиска? Тия всички като ги чуя и откачам!

# 46
  • Мнения: 7 474
Фаворит ми е в последно време рекламата с ИВО ТАНЕВ  #Silly "Е, какво може да ми става?"  doh Супер тъпа реклама и тъпо направена Sick

# 47
  • в Низината
  • Мнения: 705
"Tова е най-важното, така ли?" Sick







# 48
Всички гореизброени реклами са ми мегапротивни. Топ 10 разбира се, държи "коте и мяу".
Добавям още и отврата с малкия посерко "добре че мама е купила ...(вече не го помня  какво) с микроспрей", на фон с уж чист, ама  осмърдян кенеф. Направо ми се повръща.
Добавям и бебетата, направени с огромни глави и приличащи на изродчета - с "мекички пеленки" и музикален фон - песен-адаптация по чалга на Азис, нямам думи просто...
Щях да забравя да добавя и мацката, която е "неразположена" и заседнала в асансьора с белите панталонки и я измъкват, а после "познай с кого имам среща довечера", както и всички реклами за дамски превръзки, прах за пране и белина. Направени са от малоумни и като за малоумни.
А, щях да пропусна и рекламите на румънски по Холмарк, това направо уби коня.
 Вече не гледам ТВ заради тези простотии; гледам НВО, Синемакс, както и предавания и филми от торентите. Без реклами. Аман.

# 49
  • София
  • Мнения: 6 999
Добавям и бебетата, направени с огромни глави и приличащи на изродчета - с "мекички пеленки" и музикален фон - песен-адаптация по чалга на Азис, нямам думи просто...

Всъщност - не си права. Азис е направил песен по някаква турска песен -  голям хит. Тъй като пелените са турски - в Турция са използвали за фон тази песен. Просто са я адаптирали за БГ-пазара. Не са знаели хората, че Азис буди негативизъм у нас...

Тъй като не я знам песента на Азис - на мен клипа ми харесва.  Peace

# 50
  • Мнения: 420
  Дразнят ме рекламите на дамски превръзки, прах за лев и праховете за супер домакини или майки.
  А тези с препаратите за тоалетни имат навика да ги пускат точно за вечеря
  А преди време вървеше реклама на някакъв афтершейв. Там един поразголен жребец се мажеше с въпросното нещо и грухтеше гнусно. Тази ми е на първо място в класацията.
  

# 51
  • Мнения: 5 877
Другото е от един линк, който Сопранов беше пуснал. Пак за олио - май беше Плиска. Рекламно лице - Веселин Маринов, седнал във фотьойл сред слънчогледови поля. Слоугън: "Обречен на щастие с олио Плиска". Въй  ooooh!
Тази кърти мивки отвсякъде. Имаше я на билборд на изхода на Търново. Не беше ли обаче "Осъден на щастие"? Бряяяя, какво нещо.

# 52
  • Мнения: 7 723
Недейте толкова хипотетично, де, дайте по- ипотекично   Mr. Green
Във всяка реклама има някаква идея, ама ние не всички ги разбираме  Wink

# 53
  • Мнения: 2 085
Всичките на Red Bull, и една, която пуснаха скоро-цялото семейство, в кръгова отбрана на някакъв ринг се бият срещу невидим противник  Close

# 54
  • Мнения: 420
Във всяка реклама има някаква идея, ама ние не всички ги разбираме  Wink

  Laughing Нали рекламата е, за да ни стигне до съзнанието?
Щом не ги разбираме, значи рекламодателят напразно си е дал парите на автора.
В шоубизнеса скандалната реклама може да върши работа, но при продуктите не е така.
Ако рекламата ме отблъсква и дразни, никога не си купувам съответния продукт.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 704
за момента - нечленоразделната реклама на бонбоните без захар

Иначе обожавам внушението как спортувал/работил 24ч, вонящ, потен, мръсен, мъжът ми ще си търне едно ролче/пръсне део и ще си легна на секундата в любовните постели....Защо въздишат хората по някаква романтика изстинала?..

# 56
  • UK
  • Мнения: 3 959
А на мен най неприятната реклама в момента ми е за някакъв прах за пране, с едни тенесистки. Самата реклама далеч не е от най гадните като съдържание, но я дават във всяка една рекламна пауза по Фокс Лайф, а аз главно това гледам по телевизията... Просто ми бърка не знам къде като я видя...

# 57
  • Мнения: 92
Ооооо моя фаворит за най-тъпа реклама е на ИМУНОБОР!!!!  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Направо не мога да повярвам, че е бил събран екип, който е умувал над тази реклама и му е платено на всичкото отгоре!!!  ooooh!

Тръпки ме побиват!!!!
 

И на мен тази ми е най-отвратителна, тя ми е на челно място в топ10

Но имам и други фаворити:

 Котеее... Мяу....                             - Евтерпа   #Crazy
 Златно чудо - бъди елегантен     - "елегантния" Азис, последван от някакво подобие на доктор.   Sick
 И естествено - щастливите прасета             #2gunfire

newsm10 smile3521

# 58
  • Мнения: 528
Като че ли най-малоумните реклами са насочени към жените newsm78
дамски превръзки
прах за пране
белина
бебешки пелени
активия
коте-мияу...и нам още си какво #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 14 071
Сега има реклами и си припомних друг бисер "Какво правят всички в свободното си време" - Вивател  Sick Sick Sick

Общи условия

Активация на акаунт