Чук, чук, мамо, аз съм тук! Ще зарадвам татко и мама, като МАРТ им се представя!

  • 15 822
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Добавих нови снимки от  чеиза ни. Като се прибере някой да ми снима временното убежище на бебка ще сложа снимка в албума  Grinning
Манго, аз сама си го снимах в огледалото, пробвай и ти, но, ако не си сигурна кога за последно си го чистила, по-добре свърши тази работа преди фотосесията, че да не се срамиш после като мен Peace!
Laughing Laughing Laughing Точно това смятах да правя, даже се сетих за твоето огледало дето сигурно само ти си знаеш, че е мръсно  Wink Та първо го измих, но след това установих, че е много тъмно за без светкавица в коридора ми. Все пак ще сложа една снимка и после може още една  Crazy

# 16
  • Мнения: 337
здравейте в новта тема Heart Eyes
мини сподели за количката как ще я ползваш за новородено,ще слагаш ли някакви кошове и тн.
хубав ден от мен на всички красавици Hug

# 17
  • Мнения: X
Е няма начин значи, ще съм бедна НЕсамотна майка, защото таткото мнооооо се натиска да си дава името... добре, че поне сега се е мирнал и забрави за разните му там...

 Peace И при мен така, Големият Джони много се гордее с авторството на пришълеца, даже имаше неколкократни изказвания /и пред други хора!/ да сме го кръстели на баща му, защото моят се казвал Райчин и името било смотано, а неговият нали, Димитър. Като чуе "самотна майка" и започва да се ежи, ама това е докато спомена нещо за парички, покупки /"има време, бебо!"/ и търчане  ooooh!
На родителите му казахме за бебето едва преди няколко седмици. Както и очаквах, се започнаха едни чували с подаръци, едни смс-и, едни портокали, едни обаждания от майка му, едни драми "да вземем трядиционното решение" и пр.  ooooh!
Накрая ще изкарат,че аз съм крива, дето не искам да го взема момчето и да се прибера при него /а не че на него нещо му има и зат'ва не кандисвам/. Ама нейсе...  Wink

Момичета, аз отскоро "стоплих" какъв е този албум, дето го споменавате и как се "стига до там". Преди това ме беше срам да питам  Embarassed
И като ви гледам,много ви се радвам на коремите, и на покупките! Гертрудка, ти си тотална манекенка в 30-та г.с., маце!  Flutter
Муцунка, сигурно защото ми е доста стар мониторът и некачествен, ама колкото и да се старах,не го видях това прословуто мръсно огледало...  newsm78
Мини, чудесна ваничка- би ли ми казала на коя фирма е? Аз много искам да си купя такава, която има стойка за поставяне върху голямата вана. Банята ни е малка, а по модата на 80-те родителите ми са завряли и метална вана вътре, та няма къде да се свъртя, камо ли стойка да сложа. Видях подобна "конструкция" в един от нет магазините, излиза към 80-90 лв стойка+ ваничка....кхммм... ххммм..
Пчеличка, дано се уредят нещата! Аз си мислех,че само в нашите ЗК-консултации и болници се правят на ударени с парцала  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 907
Ех, Sade, надявам се всичко да е наред и ти да успееш да се успокоиш Hug . Моето бебче понякога също е много активно, ама аз си решавам, че това значи, че се чувства добре newsm78
Пчеличке, дано и при теб нещата де се подредят. За съжаление навсякъде има неуредици, аз се старая доколкото мога да не се ядосвам.
Witchie, не казваш нищо за настинката, надявам се това да значи, че се оправяш Simple Smile
Мини, за тази Quinny не трябва ли и отделно зимен кош да купувате? Или мислиш да возиш бебето в столчето за кола докато е малко? Според мен стойката за ваничка е нужна, защото иначе който къпе бебето доста ще се изгърбва. Друг съвет за ваничките, който сестра ми ми даде, е това издаденото, дето трябва да задържа бебето, да е по-голямо, защото при тях се оказва, че издатъкът не върши достатъчно работа.
Дейна, ние с мъжа ми се каним от известно време да отидем до този магазин, ама той е с малко странно работно време (работи само до 17 ч.), та още не сме успели, а днес също няма да имаме време.
Мила, Witchie, благодаря ви за хубавите думи Flutter . Аз сега нали съм суетна за две жени (дано малко ми мине след като родя девойката Simple Smile ), та се зарадвах още повече Blush

# 19
  • Мнения: X
...Гертрудка, мойта кашлица е голяма тема. На трима лекари ходих, те се чудиха да пия или не антибиотик, ама няколко нощи не спала и с ужасни пристъпи с давене чак от зор... накрая пропих. Вземам Дурацеф, уж много мек бил...
От вчера пристъпите намаляха и нощем спя. Пия и 3 вида хапчета за кашлица, бонбони за гърло, гаргари- побърках се  Shocked Дано ми мине по-скоро, че малко ми е притеснено за пришълеца  Praynig

# 20
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Witchie, забъркай мед с много, много канела и хапвай, когато се сетиш по една - две лъжици. На мен много ми помогна за кашлицата Peace! Аз не съм много фен на бабешките методи за лечение, защото всичко става много бавно, ако изобщо стане, а и повечето "лекове" са доста неприятни, но това с меда и канелата наистина е приятно, а и мисля, че помага.

За огледалото ми, мислех да ви го показвам къде точно е мръсно и на коя снимка, но си викам "щом пък се правят на тактични и на невидели, що пък да им отварям очите за тая голяма тайна" Joy

Гертрудка, ти наистина си като бременна от някое списание Crazy... направо си солетка Crazy. Завиждам благородно на фигурката ти Hug!

# 21
  • Мнения: 492
Witchie, подкрепям Муцуна за меда и канелата - действа!!! Аз също обикновено не ползвам такива илачи, но преди 1 месец, когато ме заболя гърлото точно това много ми помогна. Пък и поне на мен ми беше приятно на вкус и мирис. Желая ти бързо оздравяване  Hug

# 22
  • Мнения: 413
Аз пък знам за настъргана ряпа със захар!

# 23
  • Мнения: 1 004
Sade, не се притеснявай. Моята беба рита като луда и то по няколко пъти един след друг, сякаш чука на врата. Направо е ад и се движи и бута почти нон-стоп.
Изобщо не си го слагам на сърцето. Каквото Господ е решил това ще е.

# 24
  • Мнения: 924
Да се разпиша и аз в новата ни темичка  Laughing И да благодаря на Манго, че отново се е погрижила за нас  Hug
mini_79 Количката е супер  newsm10 В този цвят ли ще я вземеш? Движи се страхотно, няма да съжаляваш. Единствен недостатък е, че детето никога не може да седи седнало в нея, все е под наклон. Но ако е от спокойните дечица няма да му пречи. Ваничката е много сладка. Стойката определено ще те улесни, но ако нямате място всяка висока маса ще свърши работа.
Sade Спокойно мила. Сигурна съм, че бебка просто си се кунди из шкембето и няма намерение да излиза още.
Аз днес ходих със сестра ми по бебешки магазини да гледаме кошарки за нейната бъдеща принцеска и купих за нашия бебко едно боди и една играчка-дрънкалка за ръчичка  Laughing Нищо кой знае какво, но пък ми се прииска да купя нещичко  Heart Eyes

# 25
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Witchie, аз нали бях болна вече два пъти и ми предписаха ОСПЕН от 1000 мг + Витамин Ф комплекс.Много помага и е специално за бременни. Ще тези бабените илачи на мен не ми помогнаха, но пък за медта и канелата не бях чувала.

# 26
  • Мнения: 750
mila_pa аз съм в 12 Laughing .....може да се разхождаме като ни заточат в къщи из квартала Hug
gertrudka разходката си струва , на мен ми харесаха креватчетата, особено дървените, много са практични и имат колела, дават ти и каталог  и можеш на спокойствие във вкъщи да избереш какво искаш, има и дюшеци, подложки за повиване, обиколници и т.н. на прилични цени.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 781
 Hug Как сте хубавелчици  Hug
Уффф, аз да ви се оплача...тая нощ сънувах някъв ужасен кошмар и сега като си дам сметка, напоследък доста често сънувам и все някакви кошмарчета  Cry Sad Вие как сте със сънищата? Казаха ми, че било от хормоните и за тва се сънувало толкова, ма що само някви гадости сънувам незнам...  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 2 122
Аз днес ходих до онзи големия магазин, за който ви споменах вчера. Та на майкини кумувете направо убуха всичко детско в мен /имаше едно време такъв лаф/. Изкараха, че на Бг пазара няма нищо свястно, всичко е китайско, внос на различни фирми. Направо ми се ревеше като ги слушах какви ми ги говорят. Ама майка се е запънала от там да си пазарувам, че щели отстъпки да ми правят/ уговорката е майкини да ни вземат креватчето и разните аксесоари към него, а свекърите да ни вземат количката/. Накрая ще им кажа каквото купят това да е и толкова. За количката се оказа, че в Бг се внасят само 2 или 3 цвята, които навън не се продават особенно, та като се обадим в Неделчев и Неделчев, ще разбера какви са опциите. Аз лично я искам във вариант със столчето на Maxi Cosi, ама ще видим как стоят нещата де. Впреки всичко техния съвет е все още да не бързаме точно с тези покупки, защото повечето фирми изкарват февруари месец нови колекции, а сега и с това присъединяване към ЕС и отпадналите мита, може вече да почват да внасят свестни неща .
Ваничката си я харесах в ДаНет и мисля направо от там да я поръчам, поне това няма да ми го купуват някое от бабешките семейства. Щом казвате, че стойката е по- добре да я има, направо и нея ще си поръчам.
Благодаря пак за търпеливото изслушване и хубава вечер на коремчетата.  bouquet

# 29
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
mini_79 , Нали ти със съпругът ти сте учили в Габрово, та тази вечер мъжът ми случайно поглежда твоята снимка и ми каза , че ви познава, но само по физиономия и теб и половинката- показах му снимката в албумчето ни.

Общи условия

Активация на акаунт