Какво ще купя отново - 7

  • 95 175
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 951
Дано. То хубаво, че искаш да провериш, но като не ти харесат стойностите, оставяш надупчени ПиЗ.
Същото като онази клиентка, която дупчела капаците на месото с нокът, за да провери дали не мирише 😖
Това трябва да е градска легенда. Как ще подупчиш ламарина с нокът и какъв трябва да е този нокът?
За маслото, което чоплят с нокът, за да опитат, съм чела доста, но за месо, което се предполага, че е в буркан/консерва как?

# 76
  • софия
  • Мнения: 26 021
Каква ламарина/буркан?
Обикновено месото, рибата са в пластмасови кутии (тарелка) с вакуумиран пластмасов капак.
Скрит текст:
И не, не е легенда. Беше си написано едно към едно в друга тема.

# 77
  • София
  • Мнения: 4 506
Пластмасовите тарелки се има предвид.

# 78
  • Мнения: 13 678
Дано. То хубаво, че искаш да провериш, но като не ти харесат стойностите, оставяш надупчени ПиЗ.
Същото като онази клиентка, която дупчела капаците на месото с нокът, за да провери дали не мирише 😖
Това трябва да е градска легенда. Как ще подупчиш ламарина с нокът и какъв трябва да е този нокът?
За маслото, което чоплят с нокът, за да опитат, съм чела доста, но за месо, което се предполага, че е в буркан/консерва как?
Предполага се, че е свежо пакетирано месо в тарелка.

# 79
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 951
Като прочетох капак, си представих ламаринен такъв. Показаното е тарелка с фолио, за нея, да, съвсем възможно, но също толкова неприемливо е.

# 80
  • София
  • Мнения: 30 280
Дано не стане модерно да се дупчат плодове и зеленчуци в магазина още Simple Smile
Това си помислих и аз. Smile Откакто четох за маслото, постоянно проверявам, дали опаковката е отваряна. За местото на този етап нямам притеснения, пазарувам от месарници.

# 81
  • Мнения: 28 091
Потвърждавам за нокътя и опаковките с месо от лидълската тема.😅 Потребителката даже се хвалеше и даваше акъл как разпознавала дали месото е свежо- продупчвала фолиото с нокът и, ако и' хареса как мирише месото, тогава го купувала. Ако ли не, просто го оставяла (на следващия "късметлия")...🙃
После се появи някой да ни просветли и как се отваря масло и се дегустира, как се "тестват" шампоани и кремове...🤪
Аз, откакто преди години си купих прясно мляко, от което някой си беше отпивал, вече съвсем сериозно купувам мляко само след тестване дали капачката на избраната опаковка с мляко е добре запечатана (досега не е имало проблем, също оглеждам и капачките на киселото мляко дали са здрави)...😉
Пак ще купя от лидълския шоколад 56% какао с парченца какаови зърна, също и 70% с парченца карамел.🥰

Последна редакция: сб, 24 юни 2023, 13:28 от dolce miele

# 82
  • Мнения: 6 007
Оле сериозно ли някой е правил така? Как да проверявам дали е отварян шампоан и такива неща? А маслото как се проверява да не е отворено? Пастата за зъби поне се вижда ясно, защото бях чела, че някои преди вземали скъпа и я слагали в по-евтина опаковка, така че на друг човек ще му се падне да плати по-скъпата, и да ползва по-евтината...

Последна редакция: сб, 24 юни 2023, 09:31 от T.Valcheva

# 83
  • Мнения: 5 832
И аз не знаех, че има такава практика за "проверка" на продуктите по супермаркетите...
Сега ще си отварям очите.

# 84
  • Мнения: 10 512
Понякога отварям шампоан, за да го помириша, но само ако не е запечатан по някакъв начин.
Има абсолютно нахални хора. Веднъж срещам моя позната, докато се чудя какъв дезодорант да купя на мъжа ми в Метро. Тя също искаше да купи. Докато аз се занимавам да чета надписи кое на какво мирише, тя скъса една опаковка с три броя, отвори единият и напръска. След това повтори упражнението с друг вид. Не мога да го разбера това. Но и магазинът може да остави някакъв тестер, за да не стават такива цигании.

# 85
  • София
  • Мнения: 8 185
Кой се припозна в поста ми, че някои ядат кроасани и хлебчета в магазините, че е изтрит? Joy

# 86
  • Мнения: 1 203
Ядат се и вафли. И кОли се пият.

# 87
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 951
Отпивала съм единствено от вода, ако съм пред припадък. От жегата понякога ми става лошо и се налага да отворя бутилката преди касата, за да успея все пак да стигна до нея невредима. Плащам си я, разбира се.
Шампоаните как се пробват? Да отвориш да помиришеш да, но да тестваш?
Аз съм виждала на деца да се дават хлебчета, солети и какво ли още не. За мен не е правилно, децата няма да им стане нищо, ако изчакат. Моето дете е на 1.6 г, даваме й в магазина да държи по нещо, което ще купим, за да мирува, но никога храна.
По темата, харесвам ароматите на Sansiro, трайни и приятни са.

# 88
  • Мнения: 891
blue.angel ,би ли препоръчала аромати на Сансиро?
Сега за лятото най-добре.
Също и твои любими.

# 89
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 951
blue.angel ,би ли препоръчала аромати на Сансиро?
Сега за лятото най-добре.
Също и твои любими.
О, това е много индивидуално. Вижте във ФБ има групи за продажба на такива парфюми. Публикуват имената им, които са близки до оригинала. Според това, което харесваш оригинално, може да си избереш реплика.

Общи условия

Активация на акаунт