Избор на име?!?

  • 1 243
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Здравейте!Според вас,кое е най-подходящо и още един въпрос галеното име на името Янис какво ще е?

# 1
  • София
  • Мнения: 35 107
Яни и това е окей, другите май не

# 2
  • Мнения: 170
Много интересен избор от имена, не съм ги срещала до сега. Мога ли да попитам как се спряхте на тези три?

# 3
  • Мнения: 87
Много интересен избор от имена, не съм ги срещала до сега. Мога ли да попитам как се спряхте на тези три?
Много интересен избор от имена, не съм ги срещала до сега. Мога ли да попитам как се спряхте на тези три?
Елиан и Янис съм ги чувала и преди ,но тъй като търсим нещо по различно,защото аз съм от български произход,а бащата от турски и се спряхме на Илиас на български има подобно име Илия,както и на турски Иляз и за това сме се спрели и на него.

# 4
  • Мнения: 5 146
Познавам Янис, Яни е на галено. Не съм фен на измислените имена като Илиас, звучи ми точно скалъпено от две други. Елиан ми изглежда като печатна грешка. Тъй че глас за Янис. Не съм навътре с турските имена, де, може да са си напълно на място.

# 5
  • Мнения: 393
Ако живеете в България, най-добре го кръстете Янис. Само то звучи нормално от предложените три имена. Другите две са много измислени. Хората постоянно ще си мислят, че не са чули правилно и че се казва Илиан или Илия и детето като порасне все ще трябва да обяснява как точно е името му.

# 6
  • Мнения: 87
Ако живеете в България, най-добре го кръстете Янис. Само то звучи нормално от предложените три имена. Другите две са много измислени. Хората постоянно ще си мислят, че не са чули правилно и че се казва Илиан или Илия и детето като порасне все ще трябва да обяснява как точно е името му.
Права сте,точно затова клоним към Янис,но реших и тук да пусна имената да чуя мненията ви.

# 7
  • Австрия
  • Мнения: 2 312
Предлагам Денис или Енис.

# 8
  • Мнения: 1 917
Гласувах за Янис, но не ми звучи добре презиме Янисов.
Скрит текст:
Може би един ден в бъдещето презимето на детето му трябва да си остане Янис.
Примерно Виктор Янис Петров.

# 9
  • Мнения: 1 233
Аз познавам един Елиан от детските си години и съм свикнала с това име. Харесва ми, въпросът е, че няма кратък вариант или поне не такъв, който да се харесва на момче Grinning Затова гласувах за Янис. Също е хубаво, звучно, подходящо и за двете националности. На галено - Яни.

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 382
Вие сте българка, а бащата турчин, но за мен Илиас и Янис имат някак гръцко звучене.
А обсъждали ли сте наши и турски имена, кои ви харесват?

# 11
  • Мнения: 12 790
И на мен ми звучат като гръцки тези имена и всъщност не харесвам нито едно.
От турските имена в момента се сещам и аз Денис, но и Демир, Синан, Месут.

# 12
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 201
Елиас е вариант на библейското Илия. Илиас обаче не съм чувала. Не е лошо, но с това С накрая ми звучи необичайно. Същото е и с Янис. По-скоро ми е гръцко. Не знам какво означава, но звуково не ми харесва. Елиан ми звучи като Илиан с правописна грешка.
Гласувах за Илиас, защото е единственото, което ми звучи добре и има нещо общо с произхода и на двамата.

# 13
  • Мнения: 170
Може да погледнете идеи за име и ето тук - https://mixedname.com/bulgarian_turkish_masculine_names

Избираш две държави и ти показва имена микс от двете култури Simple Smile

# 14
  • Мнения: 87
Вие сте българка, а бащата турчин, но за мен Илиас и Янис имат някак гръцко звучене.
А обсъждали ли сте наши и турски имена, кои ви харесват?
Обсъждали сме и затова се спряхме на чужди имена да няма сърдити от двете семейства.

Общи условия

Активация на акаунт