За новите маниери в свалките

  • 19 636
  • 558
  •   1
Отговори
# 15
  • Сф
  • Мнения: 10 690
Е, аз съм вече дърта , омъжена, не ме притесняват по социалните мрежи По принцип по социалните мрежи и тел идеята в да се завърже разговор. Ако се търси свалка и от двата пола и имаме негласно съгласие,интерес,  някак най- естествено е да се премине към среща на живо без да се губи време в чатове.
Всякакви други включвания горе долу ги отчитам към категорията "търси се някоя да ми пусне ". Но то нивото на включване си е ясно и личи още след третото изречение.
Я Абуто да видим какво пита. Ами мъжете инициират по принцип като върна лентата. Но предполагам , ако свалям някой подхода ще е според мъжа . Конкретния. Много е лесно да се завърже разговор на обща тема , или ако не знаеш нещо да се почувства той като учител и така от дума на дума ще станат ясни нещата 😛
Обаче в последната декада нещо много съм се затворила в себе си по ред причини и сега се замислям, че и сигурно няма да отчета, ако някой флиртува с мен . Ама нищо де, той мъжа ми забелязва тия неща вместо мен. Щото тия дни бяхме в профилактика квартала и дойде накрая топлата вода. И всеки се радва, че най- накрая ще се къпе като хората и мм вика на един конкретен от компанията ни ..Ее, ти пък В. трябваше у нас да дойдеш, имаме бойлер и жена ми си е цял ден вкъщи 🤔🤣. Пък аз примерно си мисля че просто е любезен с мен.

# 16
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
За БГ стартиране на свалка не се сещам, имаше един момент в който звъняха направо. Но последния, който ме покърти беше следния (това беше първото изречение):
….Здравей ( как си или нещо от сорта) имаш невероятна коса, точно като на МАЙКА МИ, …

Абсолютно всеки с който започна да си пиша - дори и да сме се виждали на живо иска да пращам снимки ежедневно. Като че ли съм длъжна. Побеснявам направо. Имам чувството че не желаят контакт с жената ами със снимката и само.

А имаше един друг бисер от есента - намерих един хубав сърбин в интернет, започваме да си пишем и изглежда че се харесваме. след малко писне казвам: дай да се видим в българския ресторант. Той рече: ах да поизчакаме… Аз съм в потрес - какво има да чакам? Викам му ти си 190см мъж, аз съм 165см жена, ако някой трябва да се притеснява за сигурността си това съм аз. И то каза че искал да се увери че на съм някоя по стара или по дебела от това което показвам на снимките си…. Аз се изтрих от чата, той ме намери после в фб, и евентуално се видяхме, но имам чувството че всички са някви такива плахи или незаинтересувани за жив контакт.

Продавах едни обувки по интернет, получих повече предложения от крачни фетишисти да им пращам снимки отколкото от жени които искат обувките.

Можеш да чакаш с дни да те поканят на нещо си, и пак нищо да не предложат. Не разбирам.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 355
Това с показването на снимка на жената.... останах без думи!
E първо мама му е одобрявала с кого да си пише, после жена му, какво толкова, може и да си търси и тройка ¯\_(ツ)_/¯


Аз не можах да разбера, каква снимка на жена?

# 18
  • Мнения: 14 942
Гордж, не разбрах защо не си го блокирала първия път.
Тези неща не са ново явление, просто вече всеки има достъп до всеки поне да се пробва и нивото светва.

Не ги съдя мъжете, не им е лесно. Не само, че на тях се пада да правят първа крачка в тъмното, но в днешно време, е вероятно да е десетият писал на жената за деня и стотният за седмицата. Каквото и да измисли, вече е казано хиляди пъти, и дори някога да е било оригинално, вече е тривиално.
Тука не съм съгласна. Че не им е лесно, не е. Но и на мен не ми е лесно да получа 271ти абсурден въпрос от 63ти абсурден човек и като отговоря подобаващо - да ми върне нещо между тъпа овца и проста пу*ка. И какво ще стане, ако все пак му се вържа на абсурдието? Нищо. Е точно в това нищо е проблемът. На него му трябва куче да си намери задника в банята, името си не може да каже, а тръгнал да сваля мадами. Викам пък аз, стига сме ги оправдавали. Има мъже, които завръзват разговор и получават секс на втора среща (даже и първа). Проблемът е у тези с абсурдните въпроси.

# 19
  • Мнения: 3 841
Нещата, които давате като примери, въобще не са свалки за мен.Проветряване на устата

# 20
  • Мнения: 3 226
Винаги са били такива онлайн свалките. Може би едно време, преди Интернет да стане масов в България, беше малко по-различно, малцина имаха нет и то основно образовани хора, студенти, айтита.

Нямам соц мрежи, нямам снимки, чат-пат тук ми пишат някакви неграмотни, игнор. Не търся.

# 21
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 293
Понеже темата може да се обърне на "тоя Муньо как се пробва, оня как се изложи..." - Затова да обърна малко ролите, вие като жени как подхождате в свалка, която вие самите инициирате? В социалните мрежи най-вече.
Ама то има огромна разлика между това да стреляш по мишена и това да стреляш във въздуха и да чакаш да ти падне някоя патка Wink А и свалка за какво? Да си чатите пет минути? Да се френднете във фейса? Да дойде у вас след 5мин? Ако се опитваш да правиш всичко само с един лаф се хващат само най-тъпите рибки, което на мен лично ми е скучно, както знаят всички рибари за добър улов си трябва набор от такъми и за всяка рибка си има блесна Hands V

# 22
  • Мнения: 4 927
То самият факт, че някой търси нещо във Фейсбук ( или в социалните мрежи като цяло) си е показателен. На такива хич не обръщах/м внимание.
Според мен обаче има надежда.
Преди 3-4 години, прясно сгодена (без пръстен още) отидох да пазарувам. Зима беше, аз навлечена, с шапка, шал... Не е като да съм била някоя невероятна красавица. И изведнъж идва един младеж ме заговаря, кани ме на среща. Хубаво момче беше. Ако бях свободна, сигурно щях да му дам шанс за една среща само заради смелостта.

# 23
  • Мнения: 5 709
Като се замисля авторке, какво и е на свалката. Точна и целенасочена си е.
Пишеш ли си с някого?
ако да добре, значи търсиш секс, (няма значение с колко си пишеш, ще си пробвам късмета и аз),
ако не си пишеш с някого още по- добре пак ще се пробвам да запълня вакантното място 😆

# 24
  • Мнения: 10 745
Горджи, нямат ли и двамата еднакво интелектуално ниво - просто няма как да се получи разговор, да не говорим за свалка.
В момента младежите са със силно орязан интелектуален капацитет - ако нещо му трябва ей на телефона, ще провери в Гугъл. Какво остава ако се наложи да заговори представител от противоположния пол, ако не може да търси в търсачката отговори на въпросите си паралелно с това,  и трябва да му се наложи да напрегне целия си нещастен умствен капацитет за да върже на кръст 2 изречения.
Да не говорим, че срещите на живо са трагедия и за двата пола. Но себеподобните се откриват един друг...
Другия проблем е разни "гурута" в нета, които дават съвети за бързи свалки и как да я/го зашеметиш за 5 мин и да има после секс. Да ама няма как едновременно да следваш съветите на гуруто/ да четеш във форума и да водиш разговор ...
Да не говорим, че има авто коректор, който изправя правописните грешки в противен случай трудно би разбрала защо ти пишат и за какво иде реч.Това последното го отнасям към плюсовете, докато не се видите на живо и се почне а акъне и ъкъне ...
Очаквам в скоро време тийновете да почнат да ползват за свалки и ChatGPT !   
Картинката е много тргикомична !

# 25
  • Мнения: 14 942
Автокоректорът не поправя това. Поне не и на моя телефон. Точно обратното прави.

# 26
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 293
Извън училищната възраст, защо всяко заговаряне е свалка? Развлекателен чат за забавление, ако ти харесва отговаряш, ако не забравяш че се е случило още на следващите 10сек. Малко филтър на събитията иначе социалните медии са за това, да си социализираш, каква е чуденката че се ползват по предназначение ¯\_(ツ)_/¯

# 27
  • Мнения: 2 203
защо да са тъпи младежите, аз познавам много свестни и интелигентни хора. Не им знам свалките, но разговори определено могат да водят и имат много интереси.
Плюс какво е лошото на това да си търсиш информация в Гугъл, по-добре да ходиш в библиотеката ли, това не го разбрах.

Аз като цяло никога не съм имала тактика за свалки, просто съм себе си и както дойде разговора.
Питам за интересите му, какво обича , какво не обича, търся допирни точки

# 28
  • Мнения: 2 214
Питам за интересите му, какво обича , какво не обича, търся допирни точки
Най-добрата допирна точка при запознанствата е G точката.

# 29
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 293
Не е ново,

Иванчо: Добър ден!
Марийка: Разбрах те и ке додам!

Общи условия

Активация на акаунт