Имам два въпроса

  • 1 575
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 381

А за черните точни Нормадерма върши чудеса!


Би ли дала повече инфо,ако обичаш Praynig.какъв продукт точно и п.р.
Благодаря предварително  bouquet
nidisvet,отивам за глицерин/че нистатинче си имам/и днес ще пробвам Hug Hug Hug
И мен ме интересума какво е Нормадерма?  newsm78 Нистатин лекарство ли е?
На приятеля ми шампоанът Низорал му помага, но като го спре пак косата му е пълна с пърхут. #2gunfire

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 858



На мен за черните точни ми помага маската с мая, мляко и зелена хума, масло от гроздови семена, от чаено дърво и розова вода.

каква е тази маска newsm78,купуваш ли я или си я забъркваш.Дай инфо,Моля  bouquet

# 17
  • Мнения: X



На мен за черните точни ми помага маската с мая, мляко и зелена хума, масло от гроздови семена, от чаено дърво и розова вода.

каква е тази маска newsm78,купуваш ли я или си я забъркваш.Дай инфо,Моля  bouquet
Хлебна мая колкото орех се размива с малко прясно мляко, добавя се зелена хума за мазна кожа; бяла за суха и чувствителна или какъвто тип е подходяща за теб (на Клеопатра хумата е зелена, на Талодерма -бяла)прави се не прекалено гъста кашичка, която се нанася на лицето след парна баня- стои докато засъхне, като през това време избягваш да говориш, зашото се напуква. После измиваш първо със топла, после със студена вода. Аз нанасям масло от гроздови семена на Икаров(стяга порите, без да ги запушва и намалява омазняването) така, че хубаво да се омазни, оставям за минутка и махам с розова вода/или след маската почиствам с розова вода и слагам кремчето за след терапии за акне на Авене. Помогна ми още от първия път- пъпчиците се поизсушиха, акожата ми стана бяла и мекичка. Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 858
zizi top    bouquet  bouquet  bouquet
още днес ще опитам Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 858
zizi top,Господ здраве да ти дава,че ми каза за маската  bouquet  bouquet  bouquet
вчера я направих и ефекта е поразяващ Laughing.Искам само да те попитам,колко пъти ви седмицата може да се прави newsm78 newsm78 newsm78
nidisvet,и твоята рецепта я изпълних,но косата ми стана лепкава и седи "на клечки"
Да не съм объркала рецептата нещо??? или може пък много да съм слажила???Снощи я правих,а сега си чуствам косата мръсна Sad.Може би не действа на всеки Thinking
Благодаря все пак че я сподели  bouquet

# 20
  • Мнения: X
zizi top,Господ здраве да ти дава,че ми каза за маската  bouquet  bouquet  bouquet
вчера я направих и ефекта е поразяващ Laughing.Искам само да те попитам,колко пъти ви седмицата може да се прави newsm78 newsm78 newsm78



Hug Blush Много се радвам за теб!!! Аз в началото 2 седмици я правих два пъти седмично и послед само по веднъж. Можеш да добавиш две капки масло от чаено дърво или лавандула към маската или във водата за парна баня и не сменяй хумата от която си доволна! Peace

# 21
  • Мнения: 1 014
zizi top,Господ здраве да ти дава,че ми каза за маската  bouquet  bouquet  bouquet
вчера я направих и ефекта е поразяващ Laughing.Искам само да те попитам,колко пъти ви седмицата може да се прави newsm78 newsm78 newsm78
nidisvet,и твоята рецепта я изпълних,но косата ми стана лепкава и седи "на клечки"
Да не съм объркала рецептата нещо??? или може пък много да съм слажила???Снощи я правих,а сега си чуствам косата мръсна Sad.Може би не действа на всеки Thinking
Благодаря все пак че я сподели  bouquet
Като се върне мъжът ми от работа, ще го питам как е при него. До сега не е споделял подобно нещо, но все пак неговата коса е доста къса. Може и да си сложила повечко. Няма начин да не ти подейства. По-късно пак, ще пиша.

# 22
  • Мнения: 208
За първия проблем мога да ти прпоръчам един лосион против пърхут и сърбежи на Phyto. Много е добър. На мен ми се беше раздразнил страхотно скалпа от стилизиращи продукти и ефектът беше незабавен.

# 23
  • Мнения: 463
за скалпа на мен ми помогна низорал - шампоан. за съжаление след като го спрях и проблемът пак се появи. сега го ползвам профилактично веднъж седмично, съчетано с друг антипърхутен шампоан през останалата част от времето

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 858

Като се върне мъжът ми от работа, ще го питам как е при него. До сега не е споделял подобно нещо, но все пак неговата коса е доста къса. Може и да си сложила повечко. Няма начин да не ти подейства. По-късно пак, ще пиша.
Ще се радвам .
за скалпа на мен ми помогна низорал - шампоан. за съжаление след като го спрях и проблемът пак се появи. сега го ползвам профилактично веднъж седмично, съчетано с друг антипърхутен шампоан през останалата част от времето
И при мен така,като го спра и пак се почва.Опитах лосиона Себорал и така като гледам има ефект Peaceпоне не ме сърби толкава.при това за 1.20лв Shocked.Ще продължавам с него
Благодаря на всички които ми писаха  bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 318
Момичета страхотни маски за лице видях тук! То от къде се почна, а къде отиде! Hug

# 26
  • Мнения: 118
За проблема ти с пърхота ти препоръчвам шампоан Низорал,поне при мен имаше ефект.що се отнася до таблетките Низорал от лекар знам, че са много силни и при честа уботреба увреждат черния дроб.Аз имах гъбички и когато отидох на лекар той ми изписа точно три хап4ета и ми каза да пия по едно през ден Rolling Eyes резултата беше на лице веднага след последното хапче!  що се отнася до лицето-маската с хума,мляко и мая е страхотна.Бих допълнила само,че след като маската изсъхне върху лицето е добре да я свалиш първо с леки кръгови движения на пръстите,със сухи ръце-това играе ролята на пилинг,а след това да си изплакнеш лицето с вода!Успех!  bouquet

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Момичета страхотни маски за лице видях тук! То от къде се почна, а къде отиде! Hug

Маската за лице на zizi top e НЕВЕРОЯТНА.имаше ефект още от първя път.Горещо я препоръчвам на всички с проблемна кожа като моята Hug Hug Hug
Благодаря още веднъж на zizi top,че я сподели  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • Мнения: 5 475
И за двата проблема препоръчвам продуктите на Виши от зелената серия!
Шампоана ще те оправи, но после специално при мен пак се появи пърхут Rolling Eyes
А за черните точни Нормадерма върши чудеса!

А иначе предполагам е на психична и хормонална основа най-вече Rolling Eyes
При мен се получи същото, от срес ли, от хормони ли....

 Peace и аз препоръчвам същите продукти

# 29
  • Мнения: X
Момичета страхотни маски за лице видях тук! То от къде се почна, а къде отиде! Hug

Маската за лице на zizi top e НЕВЕРОЯТНА.имаше ефект още от първя път.Горещо я препоръчвам на всички с проблемна кожа като моята Hug Hug Hug
Благодаря още веднъж на zizi top,че я сподели  bouquet  bouquet  bouquet
Уф, ама моля ти се, нищо особено не съм направила - маската я видях от този форум и само споделих нататък  Hug Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт