ВЕЖДИ ?!?!

  • 12 276
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 55
Моите вежди са дебели и гъсти, сама не се хващам да ги правя, доста работа ми отнема.При козметичката ми работеше едно момиче, което много хубаво ми ги правеше, но вече я няма и сега си търся друга и дано си намеря по-бързо, че ще ми пазят сянка скоро.

# 16
]zdraveite ,i as imam golqm problem s vejdite. :do skoro hodih samo pri edna kozmeti4ka mnogo dobra be6e  :no rodi i ve4e ne raboti probvah pri vsqkakvi drugi ij kozmeti4ki ni6to razvaliha mi formata nacqlo i sega gi 4akam nanovo da porasnat za da gi oformqt no golemiq problem e 4e neznam kade da otida v nesebar mnogo kozmeti4ki ama koq e dobra neznam? newsm78pri 3 sam hodila nestavat za ni6to.a i ne moga sama da si gi oformq.ima li nqkakav metod naprimer ne6to kato matrica da se nalagat i da si skube6 sama?

# 17
  • Мнения: 1 941
Някой знае ли колко ще струва този перманентен грим?
[/quote]
100-150 лв.

# 18
  • Мнения: 1 120
мойто са като на преслава и са много тънки,но това са ми естествените вежди,само тук таме отскубвам някое и друго косъмче.определено задават загадъчност и мистичност,но и придават малко строгост,поне на мен така ми се струва.
моя добра приятелка беше с обли вежди,пусна си ги хубво да израснат и си ги оформи що годе като моите,определено не и отиваше и визуално някак си и издължаваше много лицето
трябва добре да прецениш  Peace
Ето тези ми харесват много, стоят ми естественно  Flutter Flutter Обаче моите са толкова светли,че не могат да придобият този вид никога Sad


и на мен много ми харесват,много нежно и романтично излъчване имат,но мойте не могат да се оформят така-много голяма чупка имат  #2gunfire

# 19
  • Мнения: 1 354
Блазе ти...
Умирам за вежди като на Преслава.100 пъти си ги пусках но уви.
Ламита много те моля пусни снимка на твойте. Blush Hug

# 20
  • Мнения: 318
Моите вежди са дебели и гъсти, сама не се хващам да ги правя, доста работа ми отнема.При козметичката ми работеше едно момиче, което много хубаво ми ги правеше, но вече я няма и сега си търся друга и дано си намеря по-бързо, че ще ми пазят сянка скоро.

Много смешно ми стана! Извинявай!
Аз за моите какво да кажа!?!? С природно изписани вежди! newsm47 Не ми отива много време да ги оскубя, тоест почистя, но най-ме дразни момента в който косъмът е току що избил и неможе да се хване с пинсета и направо се побърквам като ги гледам под веждите ми наболи, а да не мога да ги премахна!

# 21
  • Мнения: 1 120
ще пусна обещавам,но фото апарата ми не е тук,а с моя тел не стават много ясно.до 2-3 дни ще пусна
всеки каквото си няма за това си мечтае,искам и аз други вежди,ама няма

# 22
  • Мнения: 1 354
Само дано не си забравиш,да изплакна малко очи. Wink

# 23
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406

 Моите са такива. Тук не се вижда много, но са доста тънки и редки. Иначе формата не е лоша, ама малко по-гъсти да бяха поне.

# 24
  • Мнения: 8 917
Оформям ги като изскубвам максимум 10-тина косъмчета, а отгоре премахвам малките мъхчета със Стрийп. Харесвам си ги Simple Smile

# 25
  • На небето
  • Мнения: 5 530

 Моите са такива. Тук не се вижда много, но са доста тънки и редки. Иначе формата не е лоша, ама малко по-гъсти да бяха поне.

Ако искъш да порастнат и да се посгъстят мажи ги с бадемово масло, същото е и за миглите.

# 26
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Нямам подходяща снимка, но моите са доло горе добра форма. Но са твърди и гъсти, което не ми харесва особено. Важно е ествествената извивка на веждите каква е, а гъстотата мисля, че може да се коригира.

# 27
  • Мнения: 2 386
Не съм,моите са подобни,само че растат надолу (ако ме разбирате)...Редички,пръснати насам-натам по 1-2 косъмчета  и надолу  #Cussing out ...толкова ги мразя...В чудо съм се видяла с тях.  Crossing Arms  Ще взема да изровя снимка..

# 28
  • София
  • Мнения: 630
Нещо не го одобрявам този перманентен грим на веждите. Може би е различно при всички, но според мен, "слага" няколко години отгоре.
Аз се справям сама с оформянето на веждите си, но бих пробвала и при козметик.

# 29
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406

 Моите са такива. Тук не се вижда много, но са доста тънки и редки. Иначе формата не е лоша, ама малко по-гъсти да бяха поне.

Ако искъш да порастнат и да се посгъстят мажи ги с бадемово масло, същото е и за миглите.

Мерси! Hug Ще пробвам, че на веждите все пак имам 1-2 косъма, ама миглите ми са си жива трагедия - хем къси, хем редки, хем светли!

Общи условия

Активация на акаунт