Количка,която се сгъва като чадър

  • 2 867
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 181
Здравей, въпреки че не съм ползвала някоя от изброените от теб само давам още един вариант:
Mothercare, много съм доволна, тежи около 5,5 кг, много е малка като се сгъне, сенника се маха.
Адски е лека и маневрена Peace

# 16
  • Мнения: 1 599
Многознайница, до къде я докара с количката?  Laughing
Аз се спрях на Вива, даже я капарирах. Дано да съм направила добър избор,че иначе кофти Simple Smile

# 17
  • Мнения: 795
Аз се спрях на Вива, даже я капарирах. Дано да съм направила добър избор,че иначе кофти Simple Smile

А каква е цената на Вива?

# 18
  • Мнения: 3 926
258 лв. Аз я купих и съм много доволна Grinning Лесно се сгъва, лека е, маневрена и дръжките са много удобни за каране. Освен това има страхтно пълно легнало положение, което е подходящо дори за новородено, ако питат мен Wink Недостатък е това, че спирачките не са независими и не може да стои изправена в сгънато положение, но не е болка за умиране Grinning

# 19
  • Мнения: 3 457
288 лв. е цената на Бърдито в магазините Бейби Нова Grinning
Пег Перего лайт е около 430 лв.
вече е 373 лева Peace

# 20
  • Мнения: 1 599
258 лв. Аз я купих и съм много доволна Grinning Лесно се сгъва, лека е, маневрена и дръжките са много удобни за каране. Освен това има страхтно пълно легнало положение, което е подходящо дори за новородено, ако питат мен Wink Недостатък е това, че спирачките не са независими и не може да стои изправена в сгънато положение, но не е болка за умиране Grinning
И аз за това изправено положение ме хвана малко яд, защото ми хареса идята на Алегрото със стойката, но то пък пълно щастие нямало  Joy

# 21
  • Мнения: 4 428
И аз за това изправено положение ме хвана малко яд, защото ми хареса идята на Алегрото със стойката, но то пък пълно щастие нямало  Joy

Няма, няма  Laughing Аз съм с Алегро и си имам подпирачка и борд, но пък си имам и 1,5-2кг отгоре  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 599
И аз за това изправено положение ме хвана малко яд, защото ми хареса идята на Алегрото със стойката, но то пък пълно щастие нямало  Joy

Няма, няма  Laughing Аз съм с Алегро и си имам подпирачка и борд, но пък си имам и 1,5-2кг отгоре  Laughing

 Joy  Joy  Joy

# 23
  • Мнения: 2 922
Ние имаме Peg Perego. Сгъва се на чадър и се събира в супер малкия багажник на Пежо 206 (много малко модели се събират там, дори и на чадър  Grinning) Тежи около 6, даже май 5.5 я дават без коша. Аз съм много доволна.

Успех в избора!

За това Пег Перего ли става въпрос:

# 24
  • Мнения: 3 457
това по принцип е плико лайт. и струва 373 лева Peace

# 25
  • Мнения: 2 922
това по принцип е плико лайт. и струва 373 лева Peace

Да, знам, но исках да разбера за кое Пег Перего говори Mishok.

# 26
# 27
а това пег перего лайт има ли легнало положение?

# 28
  • Мнения: 466
Не има лек наклон.

# 29
  • Мнения: 3 457
veri вярно ли и аз си милсех ,че има пълно легнало положение newsm78,като при арията ли  е?

Общи условия

Активация на акаунт