МОЛЕБЕН за сняг!!!

  • 5 870
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 835
Не знам какво друго ни остава, освен да започнем да се молим!!! Praynig Става въпрос, за нас почитателите на белите спортове. Такова чудо като тази година, не си спомням да е било. То бива, бива, ама вече съвсем сериозно започнах да се притеснявам. Освен да започнеме и ние, както хората едно време са се молили за дъжд, да се молиме за сняг.


 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20

Мммммммммммммммммм..............................................................................................!!!!!!!!!!!!!!!

Вие сте! Sad

# 1
  • София
  • Мнения: 2 530
Ти, девойко полудя!
Но да не ти трошя кахъра  Praynig Praynig Praynig
Дай ни сняг, а ние ще бъдем по- добри и по- послушни  Wink

# 2
  • Мнения: 3 861
айлллаааалаааа, айлаааалааала newsm17 newsm17 newsm17

уйлалалалаааааа, уйлалалалаааааа newsm20 newsm20

обещавам най тържествено smile3506 , че ако падне сняг няма да си тормозя мъжа и няма да го пускам от върха сам да се оправя... smile3523
Ще му помагам, ще го уча да е кьопав като мен, но няма да го зарежа горе сам yes

Честна пионерска!!! newsm03

# 3
  • Мнения: 8 505
Включвам се във вашия молебен,нооо... при едно условие-сняг да пада само над полетата и планините.Тук в града изобщо не ми е затрябвал (заради момента с кишите).

# 4
  • Smallville
  • Мнения: 994
Включвам се във вашия молебен,нооо... при едно условие-сняг да пада само над полетата и планините.Тук в града изобщо не ми е затрябвал (заради момента с кишите).
И аз мисля така,в града е излишен,но нека има за скиорките Praynig Praynig Praynig

# 5
  • Мнения: 1 485
Присъединявам се и аз! newsm20 И споко.Синоптиците казаха"зимата чака зад ъгъла"! Ама зад кой ли????? newsm62

# 6
  • Мнения: 3 835
Присъединявам се и аз! newsm20 И споко.Синоптиците казаха"зимата чака зад ъгъла"! Ама зад кой ли????? newsm62

Чака тя Crossing Arms, на нас ни се изчака чакалото. Направихме скиорска тема от 33 стр., а сняг........няма. smile3516 Само тези дето ходиха до Швейцария и Австрия, могат да се похвалят, че са карали ски, като хората де. 'Щото някои правиха опити на Банско, Добринище и Боровец, и си изпотрошиха ските. ooooh! Thinking

# 7
  • Мнения: 1 013
Включвам се във вашия молебен,нооо... при едно условие-сняг да пада само над полетата и планините.Тук в града изобщо не ми е затрябвал
И аз мисля така,в града е излишен,но нека има за скиорките Praynig Praynig Praynig
???...И на мен да ми прости Господ, че злорадствам за безснежната зима, ама това е щото с тоя бебок май ските ще пропусна!... Е , ще Ви завиждам, че ще карате, гадняри!!!
 Хайде, да Ви валне малко снежец, да не ръждясат ските, че ваксите са скъпи!!!

# 8
  • Мнения: 1 382
Само за малко, айде февруари да е сняг, а март да почва пролетта Simple Smile

# 9
  • Мнения: 3 835
Само за малко, айде февруари да е сняг, а март да почва пролетта Simple Smile

Е, айде отпусни малко и от март де....... Praynig Joy Виж колко се измъчихме вече, да го чакаме тоя сняг, пък и децата му се радват. Снежни човеци, шейни, пада си веселба. Thinking

# 10
  • Мнения: 2 751
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Хайде, дано пада снега вече, че ако всички срещи са ни на вино...newsm24 докъде ще я докараме, не знам  newsm78   Joy

# 11
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Включвам се във вашия молебен, нооо... при едно условие - сняг да пада само над полетата и планините. Тук в града изобщо не ми е затрябвал (заради момента с кишите).
С това условие и аз се присъединявам - най-вече заради скъпия, който от доста време гледа жално-милно към планината Simple Smile
Иначе аз съм скиорка от тоя тип  hahaha

така че ще го чакам ръкопляскайки на чаша винце долу край пистата Wink.

# 12
  • Мнения: 3 835
Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Хайде, дано пада снега вече, че ако всички срещи са ни на вино...newsm24 докъде ще я докараме, не знам  newsm78   Joy

Ами така ще се опияниме, че най-после като падне снега, може и да не забележим. ooooh! Mr. Green hahaha Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: 6 472
 newsm20 Praynig Praynig Praynig Нищо ,че вече карах Wink-искам ощееее Praynig Praynig Praynig

# 14
  • София
  • Мнения: 2 530
Ненаситна... А тия дето карахме само за показно в коя ли група сме?

# 15
  • Мнения: 3 835
Иначе аз съм скиорка от тоя тип  hahaha

така че ще го чакам ръкопляскайки на чаша винце долу край пистата Wink.

Отдавна забелязах, че имаш слабост към това скиорче, ако искаш мога да ти го отстъпя за малко. Mr. Green hahaha Joy hahaha Joy
Не знам дали си разбрала, но в нашия клуб се приемат и почитателите, на свинското и винското, даже те май преобладават. Mr. Green Crazy Joy Joy Joy

# 16
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Мерси за топлото посрещане  Hug
В интерес на истината, много ме е яд - като дете карах ски доста добре.
После, поради най-различни неприятни обстоятелства прекъснах и в 9-ти или 10-ти клас реших да се пробвам пак.
Ужас и безумие, точно като на картинката завърших прегърнала един бор Stop
Много пъти съм се изкушавала пак да се кача, обаче шубето е голям страх - засега си оставам долу сред агитката със свинското и винското Mr. Green

# 17
  • Мнения: 6 472
Тео, душа, поради липса на сняг поради що ли, ама си изтрещяла нещо Joy Joy Joy Ма нищо де и аз съм истрещяла, тъй че:  newsm20 newsm20 newsm20
 

ИСКАМ СНЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯГ!!!! МНОГО, МНОГО, МНОГО, МНОГО СНЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯГ (е не чак до бедствено положение Mr. Green)!!!!

# 18
  • Мнения: 6 472
Тъй като молебена за сняг за сега ..тц,не помага,аз реших: слагам пролетен аватар и чакам...сега вече трябва да завали сняг #Cussing out

# 19
  • Мнения: 533
Тъй като сняг няма, а половината от фирмата сме скиори, се шегуваме с един колега, страшен карък, че трябва да си смени зимните гуми с летни и ще завали  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 751
Тъй като сняг няма, а половината от фирмата сме скиори, се шегуваме с един колега, страшен карък, че трябва да си смени зимните гуми с летни и ще завали  Mr. Green
ами, ако действа, да взема и аз да си ги сменя  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 835
Тъй като сняг няма, а половината от фирмата сме скиори, се шегуваме с един колега, страшен карък, че трябва да си смени зимните гуми с летни и ще завали  Mr. Green

Ами да, сега се сещам, че толкова бързах да си сменя, летните гуми със зимни, та да не ме изненада снега........... Crazy, а пък то вече не е ясно, дали изобщо ще има. ooooh! Tired

# 22
  • Мнения: 1 099
Като падне обаче на пистите ще бъдат пренаселени... Тоя сезон си е излагация! Дано поне до април да задържи!

# 23
  • Мнения: 2 751
Като падне обаче на пистите ще бъдат пренаселени... Тоя сезон си е излагация! Дано поне до април да задържи!

Абе....пренаселени...
То да падне, пък ще се борим с пренаселението  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 5 370
Абе има ли някъде сайт с дългосрочни прогнози? Нещо бях чувала за застудявания-яки-след 20.01, ама....къде може да се провери?
Иначе положението наистина е критично.
На Банско направо за провал на сезона говорят.........там не сме ходили, но на Витоша е....... ooooh! ooooh!

# 25
  • Мнения: 2 751
Абе има ли някъде сайт с дългосрочни прогнози? Нещо бях чувала за застудявания-яки-след 20.01, ама....къде може да се провери?
Иначе положението наистина е критично.
На Банско направо за провал на сезона говорят.........там не сме ходили, но на Витоша е....... ooooh! ooooh!
Абе, и аз сно
и търсих дългосрочни прогнози, но не намерих.
Ако намериш, моля те, пиши  Praynig
То така се говореше и за нова година.
Едни приятели на 27ми дек. ме убеждаваха как ще заминат за Пампорово и ще се скъсат да карат, щото ТОЛКОВА сняг щяло да падне, чеее.....  hahaha Joy
Та така...
То застудяване може и да има, ама сняг ще има ли ...?  #Cussing out

# 26
  • Мнения: 3 835
И аз днес чух за 20-ти, че щяло да застудява и да вали(от Минчо Празников Mr. Green), а дано!!! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

 Tired

# 27
  • Мнения: 3 861
ако не завали #Cussing out #Cussing out #Cussing out
на 4-ти заминаваме за Мальовица да караме ски и ако няма сняяяяяяг #Cussing out

# 28
  • Мнения: 2 751
ако не завали #Cussing out #Cussing out #Cussing out
на 4-ти заминаваме за Мальовица да караме ски и ако няма сняяяяяяг #Cussing out
Къде решихте, че ще спите?
Аз съм хвърлила засега мерак на хотел Мальовица, за 2-3 дена.
Гледах някъде, че са те били разочаровали... newsm78
Я кажи вие къде сте резервирали?

# 29
  • Мнения: 5 370
ако не завали #Cussing out #Cussing out #Cussing out
на 4-ти заминаваме за Мальовица да караме ски и ако няма сняяяяяяг #Cussing out
Къде решихте, че ще спите?
Аз съм хвърлила засега мерак на хотел Мальовица, за 2-3 дена.
Гледах някъде, че са те били разочаровали... newsm78
Я кажи вие къде сте резервирали?
Мен лично ако питаш-по-добре спете в Говедарци, до горе не са кой знае колко много километри.
За тези цени-ехеееее, далеч по-добро качество се предлага долу.
Ако хотел Мальовица е това, което се намира в подножието на пистата на Мальовица, то не съм особено очарована. Не съм спала там, но на външен вид ми изглеждаше като соц. общежитие.....дано да греша.
Апропо, бяхме на Мальовица за кратко по Коледа, пистата беше направо по камъни, а работеше само детският влек.

# 30
# 31
  • Мнения: 3 861
ако не завали #Cussing out #Cussing out #Cussing out
на 4-ти заминаваме за Мальовица да караме ски и ако няма сняяяяяяг #Cussing out
Къде решихте, че ще спите?
Аз съм хвърлила засега мерак на хотел Мальовица, за 2-3 дена.
Гледах някъде, че са те били разочаровали... newsm78
Я кажи вие къде сте резервирали?

Ами много ме издразниха защото исках да наема апартамент за 3 -ма възрастни и Калоян и не ми разрешиха...Не можело, само 2-ма възрастни и дете за цял апартамент от 2 помещения, спалня и хол с разтегаем диван...и затова им се ядосах яко  и се отказах изобщо от този хотел

Резервилали сме мезонет в ЦПШ(учебна база на ВИФ), условията не са лукс, но е на много приемливи цени и решихме, че 1 седмица не е толкова много дори да не е хубаво. Важното е, че има сан. възел вътре и баня, другото...ще се нагодим

# 32
  • Мнения: 2 751
Ами много ме издразниха защото исках да наема апартамент за 3 -ма възрастни и Калоян и не ми разрешиха...Не можело, само 2-ма възрастни и дете за цял апартамент от 2 помещения, спалня и хол с разтегаем диван...и затова им се ядосах яко  и се отказах изобщо от този хотел

Резервилали сме мезонет в ЦПШ(учебна база на ВИФ), условията не са лукс, но е на много приемливи цени и решихме, че 1 седмица не е толкова много дори да не е хубаво. Важното е, че има сан. възел вътре и баня, другото...ще се нагодим

Хайде, после ще разказваш как е било  Laughing

# 33
  • Мнения: 5 255
 Praynig Айде едно рамо и от мен  Hug
  Praynig
Време е вече за сняг, че тия болести  ooooh! #Cussing out

# 34
  • Мнения: 3 861
Ами много ме издразниха защото исках да наема апартамент за 3 -ма възрастни и Калоян и не ми разрешиха...Не можело, само 2-ма възрастни и дете за цял апартамент от 2 помещения, спалня и хол с разтегаем диван...и затова им се ядосах яко  и се отказах изобщо от този хотел

Резервилали сме мезонет в ЦПШ(учебна база на ВИФ), условията не са лукс, но е на много приемливи цени и решихме, че 1 седмица не е толкова много дори да не е хубаво. Важното е, че има сан. възел вътре и баня, другото...ще се нагодим

Хайде, после ще разказваш как е било  Laughing

Абе аз, че ще разказвам ще разказвам, но чий ще го дирим там без сняг се чудя, че и дядо си взимаме да гледа Калоян докато караме ски... ooooh!

Айде бре снежец, време е да завалиш Praynig Praynig Praynig

# 35
  • Мнения: 998
Ние на 7-ми заминаваме за Мальовица. Ще бъдем точно в х-л Мальовица (дано да е сносно). Екипите са купени, ски ще си наемем като за първи път.
Поканихме  и едно приятелско семейство с нас за компания, особено ако СЛУЧАЙНО Wink няма сняг

# 36
  • Мнения: 3 861
Ами ние заминаваме на 4-ти и ще сме до х-л Мальовица, в ЦПШ-то

ТРЯБВА да завали  #Cussing out иначе ще трябва да покоряваме върховете Thinking

# 37
  • Мнения: 3 835
Абе аз, че ще разказвам ще разказвам, но чий ще го дирим там без сняг се чудя, че и дядо си взимаме да гледа Калоян докато караме ски... ooooh!

Айде бре снежец, време е да завалиш Praynig Praynig Praynig

Ще се моля и заради вас! Praynig Стискам ви палци, да успеете да покарате ски! Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 7 723
 newsm20  newsm20  newsm20    newsm20  newsm20

Сега, след като и аз се присъединих в молебена, искам да ви доверя на ухо:
снега идва  Hug

# 39
  • Мнения: 3 835

 Tired Tired Tired

Днес кой ден е........???!!! Последно си спомням, казаха, че в петък ще завали СНЕГА!!! ooooh!
НЕмам нерви вече!!! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Днес такава буря беше, викам си, е това е, почна се зимата. Да, ама не!!!!! Утихна времето, успокои се, и сега пак са ме обзели едни съмнения................... : ooooh!  Outta Joint Tired

# 40
  • Мнения: 7 723
.... и сега пак са ме обзели едни съмнения................... : ooooh!  Outta Joint Tired


Ще вали, ти казвам  Wink

# 41
  • Мнения: 3 835
.... и сега пак са ме обзели едни съмнения................... : ooooh!  Outta Joint Tired


Ще вали, ти казвам  Wink

Ммммммммммммммммммммммм, аааууууууууууууууууууууууууууууу..........................
 Joy Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 1 485
Последно си спомням, казаха, че в петък ще завали СНЕГА!!!

Днес е петък и вали сняг!!!! smile3501 smile3501 smile3501
Не е ли страхотно?!?!?

# 43
  • Мнения: 998
Страхотно е Hug
Вали, вали и трупай, пухкав бял снежец!!!  bouquet

# 44
  • Мнения: 7 723
 Nerd Nerd  Къде го виждате, бе хора  newsm78

# 45
  • Мнения: 2 751
Nerd Nerd  Къде го виждате, бе хора  newsm78
Еми при нас вали един хубаааав дъждец....аз лично сняг не виждам  no

# 46
  • София
  • Мнения: 2 530
Кали погледни на Алеко http://vremeto.dir.bg/web_cam.php

# 47
# 48
  • Мнения: 3 835

Дали ще е хубаво времето, събота и неделя, да се качим горе? newsm78 Praynig

# 49
  • Мнения: 7 723
Дано да е хубаво, че и аз искам мойте да ги кача горе.Ски едва ли ще карам този сезон , но мога да се шусна със шейната   

# 50
  • Мнения: 3 835
Дано да е хубаво, че и аз искам мойте да ги кача горе.Ски едва ли ще карам този сезон , но мога да се шусна със шейната   

А ние вече много пъти се шусвахме с шейната, голям купон е!!! Mr. Green  ВИЖ ТУК

# 51
  • Мнения: 7 723
Тео, радвам се, че сте оползотворили добре малкото сняг, който падна тази година. Ние засега сме само  пехотинци    tiptoe

А, между другото, нашата шейна е същата марка  Laughing
Колко е голяма дъщеря ти  newsm78

# 52
  • Мнения: 3 835
Колко е голяма дъщеря ти  newsm78

На 5г. е. Тази зима, ще се мъча да я правя скиорка, ако въобще има зима де.  TiredMr. Green Вие оздравявате ли вече? Sad

# 53
  • Мнения: 3 861
мдааа започна зимата с лавина на Маркуджик 3 и един затрупан... Confused

# 54
  • Мнения: 3 835
мдааа започна зимата с лавина на Маркуджик 3 и един затрупан... Confused

 Shocked Cry

Ужас!!! Сериозно! ooooh! Ще го кажат ли по новините? Къде е бил, какво се е случило?

# 55
  • София
  • Мнения: 2 530
Момичета, молбите ни бяха чути  newsm44.
Алеко- 55см
Банско между 40см и 90см
Боровец- 50см
Пампорово- 21см, а вчера сутрин беше едва 5см.
Наточете кантовете, избършете прахта и ... newsm08
Пистите ни чакат.

# 56
  • Мнения: 6 472
 Снега заваля!!! Махам пролетния аватар! Laughing

# 57
  • Мнения: 3 835
Момичета, молбите ни бяха чути  newsm44.
Алеко- 55см
Банско между 40см и 90см
Боровец- 50см
Пампорово- 21см, а вчера сутрин беше едва 5см.
Наточете кантовете, избършете прахта и ... newsm08
Пистите ни чакат.

Благодаря г-жо Празникова, заминавам да бърша прах и да точа кантове. Mr. Green Joy newsm75 ukliam1 #Milti

# 58
  • Мнения: 7 723
И Иво Андреев съобщи, че започва истинската зима  Grinning
Казах ли ви аз  Wink

# 59
  • Мнения: 2 751
Разгеле...  Hug Mr. Green
Другата седмица мисля да тествам как е на Боровец  Mr. Green
Ако има желаещи, да си сберем група за събота или неделя, а?  Mr. Green Mr. Green

# 60
  • Мнения: 3 835
Разгеле...  Hug Mr. Green
Другата седмица мисля да тествам как е на Боровец  Mr. Green
Ако има желаещи, да си сберем група за събота или неделя, а?  Mr. Green Mr. Green

Има, има! Айде, свирете бойния призив! Mr. Green
Следващата събота и неделя, мало и голямо, се събираме на Боровец! Grinning
В краен случай на Витоша, всичко зависи от метеорологичните условия.  Но ако всички данни са налице и времето е благоприятно, не приемам извинения (само извинителни бележки от GP), крайно време е вече, да се видиме и на пистата. Там ще стане ясно кой, кой е, и защо е! Mr. Green Joy

# 61
  • Мнения: 2 751
Има, има! Айде, свирете бойния призив! Mr. Green
Следващата събота и неделя, мало и голямо, се събираме на Боровец! Grinning
В краен случай на Витоша, всичко зависи от метеорологичните условия.  Но ако всички данни са налице и времето е благоприятно, не приемам извинения (само извинителни бележки от GP), крайно време е вече, да се видиме и на пистата. Там ще стане ясно кой, кой е, и защо е! Mr. Green Joy
Засега съм уредила майка ми да гледа детето в събота.
Така че:
Събота, 3 февруари, Боровец
Желаещи? Mr. Green

# 62
  • Мнения: 3 861
аз съм ЗА, но в събота се падам на работа цял ден...ще се пробвам да се разменя с някой, а за неделя съм пас защото пътуваме за Мальовица Blush

# 63
  • Мнения: 6 472
Аз съм пас! Ще ходя до Смолян ,така че...другия път. PartyПриятно изкарване на тези ,които отиват да карат на Мальовица! Сега е мой ред да завиждам! Mr. Green

# 64
  • Мнения: 5 370
Aз отивам на БАнско, ще се присъединя към мъжото някъде петъка, щото бач....а скоро бях болничен. Не съм от суперкарачките, обаче си обожавам хазайката, при която ходим там, и кааат му засееедна пред каминкатаааа с нея-ех, малелеле Party Party

# 65
  • Мнения: 2 751
аз съм ЗА, но в събота се падам на работа цял ден...ще се пробвам да се разменя с някой, а за неделя съм пас защото пътуваме за Мальовица Blush
Ами, хайде, размени се, де  Mr. Green  Hug
Значи неделя пътувате. После задължително искам подробности. Hug

Общи условия

Активация на акаунт