Няма приятели и не обича да излиза...?

  • 2 527
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 220
Мъжът ми е със сходен темперамент. И понеже не вярвам, че златната среда съществува (още повече, че аз самата съм човек на крайностите) - хиляди пъти го предпочитам такъв, какъвто е, дори доброволно да не си подаде носа навън със дни, отколкото да е "душата на компанията", вечно да иска да купонясва, да пие и да танцува със всяка жена от компанията. Е, все пак и двамата наближаваме 30-те и общо-взето всеки си е взел нужното от по-младите години.

# 16
  • София
  • Мнения: 8 281
Имаш следните варианти:
1. Сменяш го;
2. Харесваш си го такъва какъвто е.
Той не е длъжен да харесва приятелите ти, избрал е теб.
Това че е програмист не е определящо. Има много познати които са програмисти и опреелено няма сбъркани ... като студенти бяха купонджии, сега не могат да изпият и по 50 г концентрат през седмицата щото надругия ден главата трябва да работи, все пак те нали с нея си изкарват хляба не бъхтят физически труд, дето може чак по обяд да изтрезнеят с някоя друга бира 

# 17
  • Мнения: 2 386
С всичко съм съгласна,без едно- никъде не съм казала, че е сбъркан.. Naughty

Чак сега видях колко много писали има по темата..
Джини,ще ми бъде адски интересно да ми разкажеш за себе си и за начина си на живот,да те опозная и да ми дадеш малки хинтчета към доброто съжителстване с асоциална половинка (може и на ЛС)... Heart Eyes
Тонина,точно това написах и аз по-горе...Както обичам да казвам-той е идеалната ми половинка...след 10 години.
Суей,моят определено не е от срастналите се....Нали се сещаш,че като психолог не бих позволила да се изпада в крайности,просто търся обяснение за неговия начин на мислене и поведение....

Последна редакция: нд, 14 яну 2007, 22:38 от evanescent

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 926
И моят е програмист Grinning Абе темерут си е малко- обича да си седи вкъщи и да се занимава със неговите си неща. Но не мисля, че професията е определяща. Брат му също е програмист, а е един от най-големите купонджии, които познавам.
Моят мъж се отпуска и истински се забавлява само с най -близките ни приятели. Иначе е мълчалив и скромен Wink
Аз излизам с приятелки, колежки и т.н(никога не ми е правил проблеми).
Така,че ти си прецени доколко това те притеснява и дали можеш да го понесеш, но няма да го промениш.
Успех Hug

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
....да е "душата на компанията", вечно да иска да купонясва, да пие и да танцува ....

Ей това вече е гадно наистина!

# 20
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Стига бе,хора,какви са тези етикети,които слагате така?Прогромист=асоциален тип. NaughtyВъобще не съм съгласна.Всичко ки е до човек.Работата на моя мъж е свързана с постоянни контакти с хора и то предимно с жени и когато се върне вечер уморен от ужасния трафик,капризите на клиентките му и постоянното говорене последното което му се прави е да излиза с шумни компании.разбирам го напълно!
Аз откакто съм бременна също съм станала много скучна май  ooooh!Като се отприщя да говоря за бебето,килограмите,докторите и т.н. и се забравям EmbarassedСигурна съм че едва ли им е интересно на повечето ми приятелки,които в момента се опитват дъ намерят своето място или пък вече градят кариера,дом...Искам да кажа,че понякога човек е на периоди.аз минах през такъв,в който 1-2 седмици се дразнех на всички с изключение на половинката и предпочитах да си стоя вкъщи пред компютъра или с някоя книжка.Сега обаче изпитвам неистов "глад" за социални контакти  CrazyДори ходя с мъжа ми на работа,за да се срещам с повече хора.
Джини,извинявай много мила,но не си ли прекалено крайна в изказването си?Наистина ли си си самодостатъчна в такава степен и това не е само временно състояние newsm78 Звучи ми много странно.

# 21
  • Мнения: 2 180
Джини,извинявай много мила,но не си ли прекалено крайна в изказването си?Наистина ли си си самодостатъчна в такава степен и това не е само временно състояние newsm78 Звучи ми много странно.
Не само на теб ти е странно....Явно много съм си препатила от хората през годините и затова не ми се общува с никой. Два пъти съм обирана от "приятелки" и не мога да ти обясня какво е чувството да се случи подобно нещо и да е причинено от човек, на когото си имал доверие и си допуснал до себе си. Освен това като малка съм ограничавана от излизания, боледувала съм повечко. За всичко си има причина. Истината е, че постоянно ми се натяква да излизам, да излизам....С приятеля ми, с който сме заедно от 3 години се наложи да ни запознаят дистанционно и да ми го пратят да ме изкара от нас. Crazy И понеже не успя, се пренесе след месец вкъщи. Joy Ей хора, това е сериозно. Не съм предполагала,че съм толкова странна.  newsm78

# 22
  • Мнения: 2 529
На 23 години е съвсем нормално да ти се излиза много  Simple Smile и аз бях така, но когато срещнах мъжа ми (на 25г, а той на 31) вече бях започнала лека-полека да се "успокоявам"  Laughing Сега си мисля, че по-добър избор не съм и могла да направя  Heart Eyes, макар че много му мрънках за излизане в началото и се ядосвах, че на него не му се излиза, колкото на мен. Определено в момента сме намерили баланса с излизанията, въпреки че винаги може по-добре, просто аз излизам много по-често без него и съвсем не ми тежи, като гледам другите мъже даже се радвам вътрешно, че не е такъв  Party

Общи условия

Активация на акаунт