Боядисвали ли сте с тази технология

  • 2 853
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
valikir, пиши ми на лС координати, плс! Praynig

# 16
  • Мнения: 2 467
Интересно ми е как става отсичането на цветовете Thinking
Спрейва се тавана, а стените с ролчето.

колко количество боя се изразходва,дали е повече от колкото с мечето Thinking

Не е повече.

Толкова можах да изкопча  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 1 358
Споделете колко ви излиза на кв. метър от цените на сайта не разбрах  Embarassed

# 18
  • Мнения: 20
Нашият апартамент го боядисаха на фиксирана цена и излиза доста по-евтино отколкото на кв.метър. Апартамента ни е доста голям, над 300 квадрата за боядисване, а за работат доколкото си спомням  newsm78 ни взеха около 250 лв някъде........

# 19
  • Мнения: 1 531
благодаря за инфото и аз   bouquet
аз пуснах веднага  Mr. Green тема в техния форум да ги питам дали може с боя и дали може само на врати, че мен това ми трябва
  Laughing

# 20
  • Мнения: 382
Споделете колко ви излиза на кв. метър от цените на сайта не разбрах  Embarassed
около 1,50лв. newsm78 Нещо такова пишеше.

# 21
Привет отново!Исках да се похваля, че си боядисахме и входа с тия момчета!Осем етажа за ден и половина и ги боядисаха!Нямаме думи. Grinning Grinning Grinning
Сега се надувам пред бабките в блока, че аз дадох идеята за фирмата Whistling.Доста е гадно да си във вход със средна възраст на комшиите 70г.Трудно се взимат решения, гледат те с неодобрение като ги подминеш, правят забележки все едно сме деца, абе изобщо #Cussing out........Но за сега се издигнах bowuu, питам се до кога ли..?
 

# 22
  • Мнения: 47
Само на мен ли ми се струва, че mamatoni и madlen_angel са един и същи човек и май се опитват да направят реклама на фирма.
Някой освен тях може ли да сподели мнение от конкретната фирма.

# 23
Привет отново!Исках да се похваля, че си боядисахме и входа с тия момчета!Осем етажа за ден и половина и ги боядисаха!Нямаме думи. Grinning Grinning Grinning
Сега се надувам пред бабките в блока, че аз дадох идеята за фирмата Whistling.Доста е гадно да си във вход със средна възраст на комшиите 70г.Трудно се взимат решения, гледат те с неодобрение като ги подминеш, правят забележки все едно сме деца, абе изобщо #Cussing out........Но за сега се издигнах bowuu, питам се до кога ли..?
 
Доста е гадно.Аз съм в подобно положение.За забележките си абсолютно права.На мен ми се случи да чуя зад гърба си съвсем преднамерено и на висок тон "гледай я тая ще умори детето от студ, ..... помъкнала го  април месец с къс ръкав".Да не говорим, че ни направиха забележка да затваряме вратата на асансьора по-леко.Пояснявам, че прибирайки се от пазар един ден просто я изпуснах.Абе просто нямам думи......За детски надбавки 20лв, а пенсионерите ние ги храним.

# 24
Само на мен ли ми се струва, че mamatoni и madlen_angel са един и същи човек и май се опитват да направят реклама на фирма.
Някой освен тях може ли да сподели мнение от конкретната фирма.
Фантичке извинявай ако съм те засегнала.Естествено, че ще им правя реклама на хора, от които съм доволна.Като започнеш да правиш ремонт ще разбереш.
За разлика от едно време, сега благодарение на такива форуми, можем взаимно да се предпазваме от некоректни търговци, лекари, майстори и т.н.Или да си препоръчваме такива, от които сме доволни. Wink
Ако не можеш да бъдеш полезна, поне недей да нападаш тези, които опитват да бъдат такива. Simple Smile

# 25

Общи условия

Активация на акаунт