защо няма аватари с чалгаджийки тук?

  • 5 697
  • 148
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 293
Въх, въх. И при мен силно го има моментът с разпределянето на слушащи такава и онакава музика.

Язък, обаче, karmacoma, язък ти за Масив - ей на, mina33, дет си призна за чалгичката, ме забавлява мн повече от теб, съжале. Много е тесен светът, в който живееш.

Последна редакция: вт, 16 яну 2007, 11:26 от Чесън

# 91
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
Язък, обаче, carmacoma, язък ти за Масив - ей на, mina33, дет си призна за чалгичката, ме забавлява мн повече от теб, съжале. Много е тесен светът, в който живееш.
да, и в него няма място за такива като теб, слава Богу. наистина, хич те нема в схемата..

Последна редакция: вт, 16 яну 2007, 11:27 от karmacoma

# 92
  • Мнения: 6 167
хех, смех, голем смех с тая тема.
и аз да си призная - каква музика слуша, какви книги чете, какви филми гледа, колко е грамотен, какво мисли  и тн.  ми говори много за човека.
и респективно избирам дали да е част от средата ми, или не. 

до колкото може да се изолира напаст, като чалгата го правя.
не мога да отрека, че докато бях в бг чалгата ме достигаше навсякъде - по улици, в такситата, по телевизията, списания, вестници. колеги си пускаха на компютрите новите хитове,... няма как.
и докато всякакъв друг вид музика е в-с на свободен избор, тази просто дебне отвсякъде - като парис хилтън.

и да. за мен чалгата е простотия и селяния.
безкрайна софра от сутрин до вечер. живот днес, за днес. примитивизъм. опиат.
"в някоя квартална кръчма поръчвай и се бий заради мен".

откровено ми става неудобно от разкрачени каки със съмнителни вокални данни и
'еротично' излъчване. още по-неудобно ми става, като видя детенце да кълчи дупе в памперс и да се захласва по 'какичките от пайнера'. или да ги карат да пеят новия хит на преслава,  например - по-забавно е, от 'тръгнал кос'.

може да ме пишете в 20тте процента на авторката. чесън и лиска , предполагам също ( какъв кеф!)


Последна редакция: вт, 16 яну 2007, 11:44 от Lennie

# 93
  • София
  • Мнения: 900
Чесънче,
ама я моем да слушам, моем и да не слушам  - тук беше мястото на емотиконче, маащо здрав кИчек, ама на - намаааа  Cry
Номера е да се чувстваш комфортно при всякакви ситуации и музиката да те забавлява!
Не си представям мощна македонска сватба под звуците на Еминем или Шаде  Joy  Joy,
Еле пък в петричко ..........
Малеее, къф купон е с тия зурни  Peace  Peace
Е, аз проблеми нямам - чувствам се добре навсякъде !!!

п.с. Лени, верно си е купон темата, особено как залита във всички посоки - чакам само някой да свърже лекото раждане под звуците на чалгичка и как движенията улесняват раждането  Joy  hahaha

# 94
  • София
  • Мнения: 2 271
"Мам, споко, аз слушам само класическа чалга"  Joy  Joy  Joy
Изпопадахме от смях!!!  Joy  Joy  Joy
Ха, супер лаф  Joy

С ясното съзнание, че се повтарям ще кажа, че има много простащина и в хип-хопа. Текстовете на Ъпсурт чували ли сте ги? Ще дам пример "Обичам да клатя жената на шефа...." Обаче и тях харесвам и слушам в определени моменти. Явно простотията ме влече...
Може би Бритни Спиърс и Парис Хилтън са по-добър пример за подражание на децата ни, само, защото ги пускат по МТВ, а не по Планета ТВ... И изобщо тенденцията да плюем българското набира скорост. Особено сега, откакто сме Европейци сме още по-отворени към запада и културата му и още по-яростно заклеймяваме историята  и културата си. Защото е факт, че "чалгата" е част от културата на българина (изключвам средностатистическата форумка, естествено, която не е обикновена жена).
Сигурно някой ще се зачуди защо се впрягам толкова...  Защото ми се струва адски повърхностно да съдиш за някого по вкуса му и да го категоризираш, заради музикалните му предпочитания. И в същност много е лицемерно в темите за чалгата всички да я плюят, а всички да знаят подробности за фолк певиците и да се интересуват от живота им - доказателство са темите, нарастващи най-бързо в Клюкарника.

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 702
И аз нямам аватар с чалгаджийка, защото тази музика ми е противна.  И моля, какви са тези 80%, които слушат чалга!?!
Аз, като погледна от моята камбанария, виждам, че 80% НЕ слушат.
Ще си позволя и аз да цитирам дъщеря си с изказване, дадено доста преди да бъде пусната тази тема:
27/28 от класа мразят чалга!

 

# 96
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
ъхъм, вече мисля следващата... интересно ми е до къде някои хора могат да стигнат в стремежа си да се правят на интересни и как вместо да си ползват силите и потенциала за по-полезни и положителни неща, пръскат отрова. абе, не съм фен на жоро01, ама  добре го зачукваше на повечето тук, а явно доста хора имат нужда от това Tired

# 97
  • Пловдив
  • Мнения: 260
"Мам, споко, аз слушам само класическа чалга"  Joy  Joy  Joy
Изпопадахме от смях!!!  Joy  Joy  Joy
Ха, супер лаф  Joy

С ясното съзнание, че се повтарям ще кажа, че има много простащина и в хип-хопа. Текстовете на Ъпсурт чували ли сте ги? Ще дам пример "Обичам да клатя жената на шефа...." Обаче и тях харесвам и слушам в определени моменти. Явно простотията ме влече...
Може би Бритни Спиърс и Парис Хилтън са по-добър пример за подражание на децата ни, само, защото ги пускат по МТВ, а не по Планета ТВ... И изобщо тенденцията да плюем българското набира скорост. Особено сега, откакто сме Европейци сме още по-отворени към запада и културата му и още по-яростно заклеймяваме историята  и културата си. Защото е факт, че "чалгата" е част от културата на българина (изключвам средностатистическата форумка, естествено, която не е обикновена жена).
Сигурно някой ще се зачуди защо се впрягам толкова...  Защото ми се струва адски повърхностно да съдиш за някого по вкуса му и да го категоризираш, заради музикалните му предпочитания. И в същност много е лицемерно в темите за чалгата всички да я плюят, а всички да знаят подробности за фолк певиците и да се интересуват от живота им - доказателство са темите, нарастващи най-бързо в Клюкарника.
Party Party Party

# 98
  • Мнения: 6 167
ъхъм, вече мисля следващата... интересно ми е до къде някои хора могат да стигнат в стремежа си да се правят на интересни и как вместо да си ползват силите и потенциала за по-полезни и положителни неща, пръскат отрова. абе, не съм фен на жоро01, ама  добре го зачукваше на повечето тук, а явно доста хора имат нужда от това Tired

мисля, че определено те забелязахме с тая тема.
в стремежа си да станеш интересна успя  да вдъхнеш
живот в досадния спор чалга vs. класика ( че чалгаджиите др. не знаят).

# 99
  • София
  • Мнения: 2 271
Ще си позволя и аз да цитирам дъщеря си с изказване, дадено доста преди да бъде пусната тази тема:
27/28 от класа мразят чалга!

.... Даааа  и един Мармот завива шоколада....  smile3521

# 100
  • Мнения: 3 423
ъхъм, вече мисля следващата... интересно ми е до къде някои хора могат да стигнат в стремежа си да се правят на интересни и как вместо да си ползват силите и потенциала за по-полезни и положителни неща, пръскат отрова. абе, не съм фен на жоро01, ама  добре го зачукваше на повечето тук, а явно доста хора имат нужда от това Tired

Крилете на познанието ми се разперват внушително.
Изправеният нос си е купил кола. Без подпомагане.
И напук, че има мъж. Докато догаря цигарата, бебето
се пренася в света на Тръгнал Кос с изправен нос.
Не разбрах само защо не си фен на Жоро нула едно.
Та той е единственият положителен герой в този фарс.
Чакам го пак да се появи. Да зачука де що види висящи
и стърчащи пирони. Пък ще му заиграя един кючек после.
Сетих се, че Илиян Михов беше кларинетист в танцовия
състав, дето на младини горях калории и се усмихвах фалшиво.
Причина ли е това да колекционирам чалга.

# 101
  • Мнения: 2 229
"Мам, споко, аз слушам само класическа чалга"  Joy  Joy  Joy
Изпопадахме от смях!!!  Joy  Joy  Joy
Ха, супер лаф  Joy

С ясното съзнание, че се повтарям ще кажа, че има много простащина и в хип-хопа. Текстовете на Ъпсурт чували ли сте ги? Ще дам пример "Обичам да клатя жената на шефа...." Обаче и тях харесвам и слушам в определени моменти. Явно простотията ме влече...
Може би Бритни Спиърс и Парис Хилтън са по-добър пример за подражание на децата ни, само, защото ги пускат по МТВ, а не по Планета ТВ... И изобщо тенденцията да плюем българското набира скорост. Особено сега, откакто сме Европейци сме още по-отворени към запада и културата му и още по-яростно заклеймяваме историята  и културата си. Защото е факт, че "чалгата" е част от културата на българина (изключвам средностатистическата форумка, естествено, която не е обикновена жена).
Сигурно някой ще се зачуди защо се впрягам толкова...  Защото ми се струва адски повърхностно да съдиш за някого по вкуса му и да го категоризираш, заради музикалните му предпочитания. И в същност много е лицемерно в темите за чалгата всички да я плюят, а всички да знаят подробности за фолк певиците и да се интересуват от живота им - доказателство са темите, нарастващи най-бързо в Клюкарника.


Ееее не само просташките текстове са проблемът на чалгата. Mr. Green Мен лично ме дразни 1. Гадните извивки които си правят с гласовете ( "как болииииииИИИИИииииииИИИИИИиииии" примерно  Laughing )2. Музиката 3. Вулгарната им визия (сега колкото и да си говорим по МТВ не изглеждат толкоз вулгарни Mr. Green ) 4. Текстовете Crazy

А нямам аватар с чалгаджийки щот са ми грозни. Mr. Green

# 102
  • София
  • Мнения: 900
Още Още Още  smile3501
Мамички, някои от вас са си направо мелези между бултериери и гладни алигатори  rotfImbo,
с тая захапка требе да сте в апогея на кариерата  Peace

karmacoma, мило дете, не разбирам защо приемаш всичко толкова лично?!  newsm78

Тук е място за обмен на мнения,
а това, кой ще влезе в дома ти и с кого ще споделиш страдание и радост си е единствено твое право!!!
Приеми един приятелски съвет - никога не позволявай, да изпаднеш в ситуация да се оправдаваш!!!

С Лени неке да станете дружки, но се забавлявай на грамотните постове - това просто е една позиция.
Няма как да се знае кой какво чете, а и ми е истински забавно как някой би ме квалифицирал по това каква музика слушам  Joy  Joy  Joy
И като простичка прУвинциалистка, дошла да гепи хлебо на софиянци че пейстнем думите на Лени, оти не знам ка да ръгнем цитат
хех, смех, голем смех с тая тема.

# 103
  • Мнения: 2 070
Какво и е смешното на темата, доста прекалиха всички.

# 104
  • Мнения: 99
Както казва мъжа ми:
Бъдете космополитни личности!!!
Респект  Peace

Общи условия

Активация на акаунт