Дюни Роял Ризорт - 2023 г.

  • 11 796
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 155
Тази година посетихме и италианския ресторант Меланезе- страхотно е .
За колко нощувки бяхте и каква е таксата за р-т Миланезе?
Бяхме за 10 нощувки. Таксата е 10 лв. за възрастен и 5 лв за дете. Но трябва поне 3-4 дни предварително да се направи резервация

Последна редакция: пт, 04 авг 2023, 22:50 от pollin

# 61
  • Мнения: 313
Вашият апартамент имаше ли изцяло неотваряем хол ? Бяхме началото на Юли в такъв и беше ад! Чудех се дали всички апартаменти в Белвил са така?
Тази година посетихме и италианския ресторант Меланезе- страхотно е .
За колко нощувки бяхте и каква е таксата за р-т Миланезе?
Бяхме за 10 нощувки. Таксата е 10 лв. за възрастен и 5 лв за дете. Но трябва поне 3-4 дни предварително да се направи резервация

# 62
  • Мнения: 155
Вашият апартамент имаше ли изцяло неотваряем хол ? Бяхме началото на Юли в такъв и беше ад! Чудех се дали всички апартаменти в Белвил са така?
Тази година посетихме и италианския ресторант Меланезе- страхотно е .
За колко нощувки бяхте и каква е таксата за р-т Миланезе?
Бяхме за 10 нощувки. Таксата е 10 лв. за възрастен и 5 лв за дете. Но трябва поне 3-4 дни предварително да се направи резервация
Да, хола нямаше излаз към тераса. Вдясно беше спалнята, от която се излизаше на терасата, а в ляво беше хола

# 63
  • Мнения: 10 306
Вече са отговорили за “Миланезе”, но за резервацията - зависи вероятно от интереса в конкретния момент, и два предварително дни стигнаха.

# 64
  • Мнения: 10 910
Миналата година така й не го посетихме за 5 дена. Питахме първия ден на рецепция за рерзервация и се оказа, че за седмица е запълнено.

# 65
  • Мнения: 10 306
Явно е до късмет, и тази година успяхме да отидем. Не сме пропускали досега. Но преди беше по-сложна резервацията, сега като е платен може би е и по-малък интереса.
Забравих да дам и аз впечатления за сладоледа и допълвам - не видях в хладилна витрина такъв, който да е в течно/размекнато състояние, всичко изглеждаше нормално.

Последна редакция: сб, 05 авг 2023, 14:36 от fenyx

# 66
  • Мнения: 16
И нашата почивка в Дюни приключи, другата година отново ще сме там Simple Smile
Като цяло сме доволни от всичко, храната мога да кажа, че беше доста по добра от миналата година, е не е същата като преди  7,8,9,10 години и т.н. Simple Smile Мекиците бяха страхотни, винаги имаше опашка за тях, палачинките също, детето се отяде на тях. Сладоледа както всяка година беше суперррр. Няма малки, няма големи, всички се редихме за него 🙂 Тази година ми направи впечатление, че всяка вечер имаше различна риба. Въпрос на вкус, аз лично пробвах филе от акула, но не ми хареса. Друга не съм пробвала. За първи път, поне за мен от повече от 10 години от както посещаваме Дюни, пред купата за таратор имаше смелени орехи и нарязан на ситно копър. Другото което ми направи  впечатление е, че плажа е почти празен, няма толкова хора както миналата година или пък предходни години. Дори и в 11 часа да отидеш на плаж имаше места и на втора линия, за разлика от миналата, още 09:30 плажа беше пълен.
Относно чистотата, почти всеки ден около 13:30 - 14:00 часа, момчета миеха алеята от портала на комплекса с вода, а други търкаха с четки и препарати. Но хората сме си лоши, нямаме никаква култура за да пазим чисто и да ценим труда на другите.
Приятна почивка на всички😊

# 67
  • Мнения: 16
Забравих да допълня, че сутрин маслото за закуска е в малки пакетчета Президент Simple Smile
До сега не е било или поне аз не съм засичала 😉

# 68
  • Мнения: 6
Забравих да допълня, че сутрин маслото за закуска е в малки пакетчета Президент Simple Smile
До сега не е било или поне аз не съм засичала 😉
Благодаря за споделените впечатления. А зареждат ли с бутилки с минерална вода в стаята всеки ден?

# 69
  • Мнения: 10 306
Вода (изворна или с ниско минерално съдържание е) има в хладилниците в ресторантите, в лоби-бара и баровете около басейните - навсякъде може да се намери лесно. При пристигането имахме в хладилничето бутилка вода, но само първия ден беше това, после вземахме сами.

# 70
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 563
Как е водата в момента (море и басейни) след последните няколко по-хладни дни? Пристигаме слез два дни и все я мисля.

# 71
  • България
  • Мнения: 987
- 10% през агенциите, ако някой още няма резервация. Hug

jovigirl, пристигнахте ли?

# 72
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 563
Да, пристигнахме. Морето днес е малки вълни, жълт флаг. Видяхме делфини 🐬, два, доста близо. Водата за мен е малко хладка, но детето и ММ са на друго мнение. Същото важи и за басейните. Не, че не влизам, но за кратко.

# 73
  • Мнения: 369
Днес пристигнахме. 
Морето беше спокойно. На втория пост беше зелен флага, на следващите жълт. Водата беше чиста, но не така кристална както предните години.
В ресторанта има табела, която много ми хареса. Дано повече хора обърнат внимание.

# 74
  • Мнения: 19 523
Табелата е много хубава, но едва ли ще трогне някой. Освен това понякога човек недоизяжда храната си, защото не му е вкусно, не защото си е взел повече..... То освен купчините с храна, трябва да се обърне внимание и на свинщината, която правят туристите при сипването и разнасянето на чиниите, на обърканите плата и на обраното месо от тавата с  яхнийката...., на натрошените десерти и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт