Къде в София - тема 5

  • 33 246
  • 503
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 311
Момичета, къде в София има дамски ръкавици от естествена кожа- като търся бели или светли бежави, онлайн намирам, но ми се иска да ги видя на живо

# 301
  • Мнения: 2 530
Във всеки магазин за обувки и чанти, общо взето. Последно купих от "Пиротска", ъгълът с "Борис I". Имаше голям избор.

# 302
  • София
  • Мнения: 2 731
Момичета, къде в София има дамски ръкавици от естествена кожа- като търся бели или светли бежави, онлайн намирам, но ми се иска да ги видя на живо
Арт

# 303
  • София
  • Мнения: 634
Не зная дали съм в темата  - въпросът ми е :
на Цветната борса в Подуяне има ли орхидеи в саксии ?
Благодаря

# 304
  • Мнения: 7 311
тази борса не я ли затвориха.

# 305
  • Мнения: 8 357
тази борса не я ли затвориха.
На Ботевградско шосе е, но към 10 вече почват да се разотиват.

# 306
  • София
  • Мнения: 634
Тя сигурно е само за цветари и вероятно само рязан цвят - след като е отворена само до 10 ч.  И е риск дали има орхита.

# 307
  • Мнения: 8 357
Тя сигурно е само за цветари и вероятно само рязан цвят - след като е отворена само до 10 ч.  И е риск дали има орхита.
Не е само за рязан цвят. Пролетта си купих мушкато по 2 лева саксията, карамфилчета по 1 лев саксията.
Та предполагам, че е за всичко което продават в цветарските магазини.

# 308
  • Мнения: 240
Някой сменял ли е цип на чанта в София и къде? Чантата ми е купена от Арт 93 - тип бизнесчанта. Вече е извън гаранция.

# 309
  • Мнения: 4 833
Аз -  на дамска чанта при обущар, но беше преди години и ателието вече не съществува.

# 310
  • Мнения: 360
Някой сменял ли е цип на чанта в София и къде? Чантата ми е купена от Арт 93 - тип бизнесчанта. Вече е извън гаранция.


Поправка на обувки, обущарско ателие.
В жк. Гоце Делчев, Обущарско ателие, на ул. "Силиврия"/пресечка на ул. "Рикардо Вакарини"/, до СибаЛаб и
хотел "Калипсо".
Обущар има и в подлеза на бул. "България" и бул."Каблешков", подлеза до мол "България".
Подмяна на ципове и на куфари.

Ако е цип за вътрешна преграда от текстил,  възможно е смяната на цип при шивач.
От друга страна е възможно в домашни условия ципът да се рециклира в случай, че машинката е здрава.
https://www.youtube.com/watch?v=0sSNYG-Mn8o

# 311
  • София
  • Мнения: 4 046
Поправяла съм чанти в ателието в подлеза на метро-станция К.Величков, от страната на северния изход към пазар Димитър Петков.

# 312
  • Мнения: 9 265
Много елементарен въпрос, къде в София има фризьор, които може да подстригва? Били сте и сте лично доволни от резултата.

# 313
  • Мнения: 7 311
pinko къде търсиш? Аз знам едно много симпатично момиче, което доста го бива и работи близо до бул. Ситняково . Не  знам дали ти върши работа тази дестинация. Ако да мога да ти дам на лични телефона на салона.

# 314
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 006
Мили хора, къде в София има хубав СПА център, с топъл басейн, парна баня и сауна?
Аз ходя понякога в World class, защото ми е близо, но ми се ще да разнообразя.

Общи условия

Активация на акаунт