Приятните лица от телевизията?????

  • 2 717
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 114
"Господарите " много ме кефят - особено сега ,  когато Рачков се завърна Peace ,също така -Лора и Коритаров са страшен екип и ги гледам с удоволствие .
 ПС.   Laughing това с Юлиян Вучков е някаква шега - нали... Rolling Eyes

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Гласувах за Господари на ефира и Гала.Харесвам и Наталия Симеонова, но я няма в анкетата.

# 17
  • Мнения: 7 723
Ани Цолова, "господарите", Иван и Андрей- от "Сблъсък", дори и Миглена Ангелова я харесвам  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 1 481
Коритаров, Диляна Грозданова, Карбовски.

# 19
  • Мнения: 1 951
Румен Луканов, Господари на ефира, Ани Цолова, водещата на "Иначе', Иван и Андрей, Ники Кънчев....

# 20
  • Мнения: 1 520
Галя Щърбева (има нужното излъчване в новините), Гала ( но в предишната й роля, мисля че има много благодатно лице за телевизията), и Милен Цветков (има неподправен стил, който разчупва досегашните  възприятия за поведението в телевизията).

И някои от другите изброени, но нали само три опции.  Grinning

# 21
  • Мнения: 139
Така като гледам кои са изброени и нищо не можах да си харесам, освен Господарите...

# 22
  • Мнения: 2 897
Радина Червенова,Гергана Стоянова,Божана Филипова,Димитър Рачков Simple Smile

# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ани Цолова.

# 24
  • Мнения: 948
Фаворити ми са Господарите на ефира,Милен Цветков,Галя Щърбева,Божана Филипова. Wink

# 25
  • Пазарджик
  • Мнения: 49
Моите фаворити са НИКИ КЪНЧЕВ, Господарите, Румен Луканов, Галя Щърбева, Коритаров и Лора Крумова, Николай Дойнов и въобще почти всички от Нова телевизия - просто са си без конкуренция на екрана! Laughing

# 26
  • Мнения: 7 474
Мира Добрева , но понеже липсва гласувах за Радина, Ники Дойнов и Вяра Анкова Wink

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Аз съм с мнозинството Grinning
На Нова Тв водещите Peace

# 28
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Искра Ангелова е приятна!

# 29
  • Мнения: 2 125
Господарите и сутрешния блок на Нова Peace

Общи условия

Активация на акаунт