Отговори
# 300
  • Мнения: 9 125
ми дава за най-фертилни от 23 до 26 при цикъл 29 дни.
Деси, имаш предвид от 23 до 26 ден или 23 и 26 като дати от този месец?

# 301
  • Мнения: 851
Стеф: Упс. Малко неясно  Blush Имам предвид от 23.01. до 26.01. като дати

# 302
  • Мнения: 9 125
Така вече става Mr. Green

# 303
  • Мнения: 1 792
здравейте момичета.искам да ви изкажа голямата си благодарност за подкрепата която ми давате.обичам ви всичките много Heart Eyes
STELLA_B жива и здрава да е рожденничката
Марина ЧЕСТИТО МИЛА.всичко да е наред и здраво бебче  bouquet
аз да ви зарправям за снощи .първо бяхме на имен ден на кумата.тя е в 6 месец бременна и затова първо през тях минахме,а после на именния ден на свекървата-в един ресторант.та веселим си се ние купонясваме си и по едно време си тръгват към 2 часа първите гости и се оказва че на всички коли отвън са спаднали по една гума някакви хулигани.и като се почна 10-15 коли едни крикове гуми да се размятат.абе ужас развали се целия празник.идва полиция писа протоколи,за каското.на баща ми колата е чисто нова вчера е докара от софия(на 150км е)гумите още нови и чисти а  10 см разрязана,абе ужасно севте.та въобще вчерашния ден ми беше голям кошмар и теста ме разтрои толкова много,ама щом казвте ще се надявам докато няма лелка.ама неможах и да се напия.абе пълен карък #Cussing out
днес ходих да си взема новите очила с дьоптър,като някой зубър съм Shocked #Shocked #Silly

# 304
  • Мнения: 78
STELLA_B,честита ти рожденничка.и аз като всички останали,ще пожелая да я дариш с внуче в най-близко бъдеще.
момичета,днес не се старпях и си направих тест.с мойте си две очи видях мечтаните EFP.сега ще изчакам да потварди и чичо доктор.кога най-рано мога да отида newsm78
на всичкото отгоре и детенцето ми се разболя.днес ми се обадиха от градината да си я взема че детето повраща.за сега е по-добре дано се разминем по-леко,че......незнам

# 305
  • Мнения: 9 125
След около 10 дни.
Честито Simple Smile

# 306
  • Мнения: 851
kerilain:  Честито   bouquet Много се радвам за теб Simple Smile  Hug

Най-добре е да отидеш на лекар около 10-14 дни след закъснението - тъкмо ще е време да се чуе сърчицето на бебока  Joy Ако отидеш по-рано, само ще те накарат пак да отидеш.
Бъди щастлива, спокойна и много усмихната  newsm51

# 307
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Kerilain честито и от мен!  bouquet Дано и детенце оздравее по - бързо!
Момичета, аз заминавам на вилата на нашите да празнувам.   bigdance2 Като се върна в неделя да видя много EFP
Чао и хубави почивни дни с много положителни емоции ви пожелавам!

# 308
  • Мнения: 851
STELLA_B:  Супеееер! Много настроение и положителни емоции през уикенда желая!!!  ura

Kerilain: Хей, и да не ни забравиш  Hug

# 309
  • София
  • Мнения: 3 689
Честито от мен на новите бременлиики:)Много се радвам!
Вчера като бях в аптеката загледах рафта с тетсовете и единствения тест за ову беше Blue dream,някой да го е ползвал?

# 310
  • София
  • Мнения: 242
Kerilain честит  EFP. Желая ти много леки и безпроблемни 9 месеца.  smile3525

# 311
  • Мнения: 989
kerilain, честито миличка   bouquet  bouquet  bouquet  Лека и безпроблемна бременност и най-сладкото бебче на финала  Hug
Адаш, честита ти рожденничка - да ти е жива и здрава и да гледа внучета в най-скоро време   bouquet 
.:.Stef.:. , ааа не може така - нищо не каза за изпита  Laughing
mu6morok, сигурно си много сладка и изглеждаш като гений не като зубър  с новите очила  Laughing  А иначе стискам палци да не дойде гадната лелка  Hug
Момичета, аз се олелих сутринта  Cry  До обед почти нищо нямаше, но след това направо като река тръгна гадината #Cussing out
Цял ден ми е едно криво - след това закъснение се бях обнадеждила, но пак нищо  newsm45

# 312
  • Мнения: 1 792
kerilain честито миличка,дано всичко е наред.а и детенце по-скоро да оздравява и да се размине леко Hug
Scarlet_  на хубавите хора всичко им отивало а аз нали съм си готина и МНОГОООО СКРОМНА Sunglasses Mr. Green
Ако знаете как ме боли кръста и корема сигурно утре ще ми дойде Sad

# 313
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
kerilain, честито, миличка  bouquet Лека и безпроблемна
Мушморок, и аз днес бях на офтамолог - имам очила за шофиране /-0,5/; в понеделник ще ги взема и поръчах хелиоматик, че не мога през деня да шофирам без слънчеви очила; не се харесах с почти нито една рамка, но мъжо ми избра накрая; иначе компютърните /без диоптър/ ги понасям, защото са без рамка около стъклата, абе на мойта свинска физиономия очила не ходят, сигурно на теб ти отиват и си супер, ама аз ooooh!
Момичета, току що приключих одисеята с тортата на дребния за рождения му ден утре. Утре ще ви я покажа, че днес вече нямам сили Tired И извинете ме, ако правя правописни грешки, но съм гроги и този ПМС ме скапва - супер нервна съм, направо отврат Sick

# 314
  • София
  • Мнения: 245
Kerilain, тихичко честито!   bouquet   bouquet   bouquet
Голди, мушмороче, дано това, което ви мъчи да не лелката  Praynig
Скарлет, не се отчайвай, следващият месец ще ти стискаме още по силно палци  Hug
Стела, весело празнуване!
Хубав уикенд, момичета  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт