За една лично моя теория

  • 2 009
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 533
Искаш да кажеш, че след секс мълчаливо обръщаш все още пълен с копнеж поглед към прозореца 
Ама не към прозореца Mr. Green
Грешкааа... Ако гледаш към прозореца, му намекваш, че можеш да го смениш с друг, по-задоволителен  Mr. Green

Доня, все си мисля, че мъжкият мозък е по-простичко устроен и едва ли ще схване посланието. Хеле па след секс, когато е изтекъл, кажи речи. Grinning

# 16
  • Мнения: 4 733
Изтекъл Simple Smile ... Мозъкът Simple Smile  Как ви ги раждат главите бре hahaha

# 17
  • Мнения: 2 897
При нас обратния метод върши далеч по-добра работа. Колкото по-малко мрънкам, толкова повече ми се угажда Grinning

И при нас е така Grinning

# 18
  • Мнения: 15 619
Не иде реч за грубо недоволство,
 а за фино побутване от тук от там,
 а и за много точна преценка на количеството и качеството мрънкане,
което може да поеме съответния човечец. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 447
Доня, все си мисля, че мъжкият мозък е по-простичко устроен и едва ли ще схване посланието. Хеле па след секс, когато е изтекъл, кажи речи. Grinning
Е добре де, няма баш след секс... Просто по принцип си гледай през прозореца с едно изражение на незадоволен копнеж и изглеждай пренесена  в други, по-добри светове... И когато той те попита има ли нещо, с мила усмивка отговори "Не, мило, какво може да има" и продължи да гледаш през прозореца  Twisted Evil

# 20
Е аз засега опитвам не съзнателно разбира се друг подход всичко обръщам на майтап или леки намеци и досега ме разбират много добре, ще видим по-нататък Simple Smile))

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 171
При нас обратния метод върши далеч по-добра работа. Колкото по-малко мрънкам, толкова повече ми се угажда Grinning

 Peace

# 22
  • Мнения: 765
  Съгласна съм с теорията донякъде , но си мисля  , че по-скоро жените не можем без това , а не мъжете . Рядко мрънкам , но май често вадя двойният език и съскам . А това за здравословното мрънкане и любезното хленчене не го разбирам . Не работи , най-малкото е неестествено . Представям си : " Наистина бих се радвала да успееш да смениш крушката в спалнята , която изгоря преди година , стига да не те пресирам с това ..."  или " Скъпи, секса беше невероятен , дали би могъл , ако не ти представлява трудност и не те обиждам по тоя начин - да го правиш само  с мен?"...И така аз ще съм му коректив в живота . Колко  мило бихме си живяли само ...блях.

# 23
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
не работи тая теория при нас Peace
хитрото намекване и леки лиготийки повече са в сила.
мъжа ми е малко инат и колкото му мрънкам за нещо, толкова го прави нарочно да ме ядоса Laughing

# 24
  • Мнения: 2 491
Има обаче опасност вместо ефектен обрат да се получи обратен ефект, т.е. с прекалено цупене да го отблъснеш. Понякога е много досадно каквото и да правиш и колкото и да се стараеш, насреща ти някой вечно да се цупи и да не можеш да му угодиш. 

# 25
  • Мнения: 4 733
Темата е стара, но да уточня че не става въпрос за мрънкане "тип Христина"!

# 26
  • Мнения: 1 352
За всеки е идивидуално.
Разни хора, разно идиоти...
Нооо, при мен винаги има 100% ефект влажните очи.

# 27
  • Мнения: 11 747
Никога не се замислям,как да се държа,за да постигна нещо.... newsm78,поведението ми е такова каквото ми е дошло в момента,само гледам да съм човечна.

# 28
  • Мнения: 1 735
Доня, все си мисля, че мъжкият мозък е по-простичко устроен и едва ли ще схване посланието. Хеле па след секс, когато е изтекъл, кажи речи. Grinning
Е добре де, няма баш след секс... Просто по принцип си гледай през прозореца с едно изражение на незадоволен копнеж и изглеждай пренесена  в други, по-добри светове... И когато той те попита има ли нещо, с мила усмивка отговори "Не, мило, какво може да има" и продължи да гледаш през прозореца  Twisted Evil

При нас този номер не върви. Много се дразни от недомлъвки и скрити-покрити неща. А пък разни женски инсценировки, веднага ги надушва. Понякога съм му казвала, че мозъкът му е наполовина женски.

Иначе, по темата: ако мрънкам за нещо - не става.
                               ако нищо не кажа - също.
Нещата вървят в откровен разговор.
А за глезенето... глези ме когато има желание да го прави. А има желание, когато съм усмихната, подкепяща и др.

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 14:11 от infinity

# 29
  • в Низината
  • Мнения: 705
Касиди, при мен и с мрънкане и без него все тая. Аз използвам други методи.

Общи условия

Активация на акаунт