💄Новите ни козметични похождения - 98

  • 106 907
  • 719
  •   1
Отговори
# 675
  • виртуално
  • Мнения: 2 873

# 676
  • Мнения: 1 028
Днес от Superdrug

# 677
  • Мнения: 1 671
Искрица,
От тук 🩵
Имат и сайт и може и там да се поръча
Имат уникални бижута, среброто им е италианско и няма нищо общо с другото( понеже имам и такова)
Морелато, Салваторе, Сенсо са марките
Bling, bling 🥰
Повечето им бижута са със Сваровски камъни.

# 678
  • Мнения: 2 846
От един малко подранил Дядо Коледа

# 679
  • Мнения: 338
Два продукта от Есенс от серията Emily in Paris
и



Кутията на Кибрит и Лейдибокс

# 680
  • Мнения: 1 382


След препоръка от съфорумка:

# 681
# 682
  • София
  • Мнения: 1 672
Напоследък забърсах доста неща:
Вода от маточина - приятелка я ползва и е много доволна. Аз за момента не съм в див възторг.

Тоник с витамин С - видях го в Нотино и го добавих спонтанно. Не е лош.

Хидратиращ тоник - от намаленията в Лили. Харесва ми, но хидратиращият тоник на Апивита повече ми хареса.

Крем и серум на Beauty of Joseon - за първи път ползвам техни продукти, знам че са голям хит в момента.


И любимият ми балсам за устни - не знам аз ли не съм го ползвала от много време, моите устни ли са станали по-сухи, но сега ми идва малко слабичък. А го ползвах с години и никога нямах напукани устни.

# 683
  • Мнения: 1 645
Нотино





Подарък към продуктите на Лореал


Софарма

# 684
# 685
# 686
  • София
  • Мнения: 1 447


Искам да кажа първи впечатления за опаковката на тази палитра - пластмасата е изключително евтина буквално, ако някой ми я беше показал на живо, щях да кажа, че е менте. "Кожата" отгоре, както и златните букви също изглеждат изключително зле от възможно най-евтиния материал. Самите сенки все още не съм пробвала и не мога да кажа мнение.



# 687
  • Мнения: 347

Не помня някога да съм чакала пратка с по-голямо нетърпение. Много исках да споделя тази красота. Влюбена съм в кутията 💜. Шампоана и балсама много исках, след като ги тествах от мостри. Финишът ще ми е нов продукт, но нямам съмнение че ще ми допадне. Мострите са комплимент. Обожавам колко много продукт слагат от Алтерна в мострите. Скрабът за скалп го имам и ми е много любим тъй че мострата отива директно при сестрата. Освен красив, комплектът е с цена бонбон на look perfect. Има и други варианти на кутията.

# 688
  • София
  • Мнения: 1 447

Не помня някога да съм чакала пратка с по-голямо нетърпение. Много исках да споделя тази красота. Влюбена съм в кутията 💜. Шампоана и балсама много исках, след като ги тествах от мостри. Финишът ще ми е нов продукт, но нямам съмнение че ще ми допадне. Мострите са комплимент. Обожавам колко много продукт слагат от Алтерна в мострите. Скрабът за скалп го имам и ми е много любим тъй че мострата отива директно при сестрата. Освен красив, комплектът е с цена бонбон на look perfect. Има и други варианти на кутията.
От къде я поръчахте?

Edit: Видях, от Look perfect и аз се изкуших и си взех. До сега съм пробвала само Bond repair серията, дано и тази ми хареса.

Последна редакция: вт, 12 дек 2023, 11:15 от narcis.

# 689
  • Мнения: 2 267
От Нотино. За 1ви път ще ползвам нещо на Алфапарф. Луксозно стъклено шише, с пулверизатор, аромата се усеща и без да е ползвано, в лъскава кутия.

Общи условия

Активация на акаунт