Как защитавате имуществото си?

  • 1 524
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
Имам СОТ към Егида, плащам 24лв месечно, доволна съм. Около нас всички апартаменти ги претарашиха, някои ги "уважиха" и по 2-3 пъти, само при нас не са опитвали - имам лепенки на фирмата навсякъде по врати и прозорци, виждат се ясно и от вън. Веднъж нещо копчето заяде и алармата се включи, момчетата веднага дойдоха и поискаха документи за самоличност  Mr. Green.  Имам и куче(сложихме датчици за животни), което вдига много шум когато някой отключва вратата или тропа по стълбите  . Ако нощем спим и синът ми се връща от купон, колкото и тихо да влиза, кучето лае задължително. То е в добавка към СОТ - а Mr. Green

# 16
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Те крадците станаха толкова нагли,че влизат през всичко стига да са те нарочили,Аз се моля ако се случва само да не сме си в къщи,другото да го взимат.

# 17
  • Мнения: 1 800
Имуществена застраховка и блиндирана врата.

# 18
  • Мнения: 769
Предложете някои 'изпитани' застрахователни компании..

# 19
  • София
  • Мнения: 193
СОТ Simple Smile пускаме го и вечер понеже живеем на 1 етаж, много от обирите стават когато хората спят.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 686
относно застраховките - моята е на интерамерикан 56 лв., като имуществото е застраховано на 6000 лв и апартамента на 19000 лв.

# 21
  • Мнения: 6
При СОТа най-важното правило е да са сериозна компания и да са възможно най-близо до обекта. При застраховките има някои много гадни уловки, например ако няма следи от взлом не изплащат щета... Ако някой иска безплатни консултации за застраховки координати на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт