Ох... пак пропуших...

  • 2 930
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Изобщо не ми е работа да съдя каква майка си. Всяка майка сама избира как е най-правилно да гледа детето си.
Аз ти изнасям информация, засягаща темата ти...останалото си е твоя работа Wink

Спокойно, всичко ще мине, бечетата растат толкова бързо! Няма да ти се вярва след няколко месеца за какви неща си се тревожила.
Но това за цигарите е сериозно.

# 16
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Ох и аз бях спряла като забрем,енях, но 6 м след ражданет започнах пак. Обаче се взех в ръце и спрях  - вече един месец не пуша. най-силната ми мотивация беше (освен, че е вредно), че сутрин преди работа вместо да се порадвам малко на детенце, аз се затварям в кухнята с кафето и цигарата  #Puppy dog
казах си, че нама да го допусна и спрях, а иначе ми се искаше да го спра, но мноооого ми се пушеше. И сега от време на време ми се допушва, но владея положението и се гордея със себе си честно казано. не само, че ги спрах, ами ги спрах в период, в който бях на диета  Grinning

# 17
  • Мнения: 317
И аз преди да забременея пуших по кутия на ден, но след първия месец от бременността ги спях , защото адски ми се гадеше от миризмата им...тогава си дадох сметка и аз как съм миришела на цигари Embarassed , мъжът ми не пуши..и никога не ме е спирал от цигарите, но едва като ги спрях сама разбрах какво съм му причинявала, Wink Сега 3 месеца почти след като родих все още ми е гадно от миризмата на цигари...дано да е все така Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 680
Гадни цигари, пусто защо ли са толкоз сладки???!!!
Сега не пуша, дано и после да е така.

# 19
  • Мнения: 6 315
Ами аз да си призная на моменти така ми се пуши, че едва издържам  #Puppy dog . Ужасно е! Кърмя още и се надявам да не пропуша отново като спра кърменето..... Но да не сеокаже: надежди-говежди. Може да са ми слаби ангелите и пак да пуша.

# 20
  • Мнения: 3 200
Това за опасността от спането по корем не го разбирам какво общо има с пасивното и активното пушене!?

Общи условия

Активация на акаунт