Трета седмична тема от 2007 година! 15-21.01

  • 4 424
  • 171
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 914
kariluis
как е даскалото? Thinking

vnr
на мен не ми стана много ясно какво правят за тези 20 мин в даскалото? newsm78

sonita стискаме пакци всичко да е супер  Hug Hug Hug

chumbi
още ли продължават трапезите? Mr. Green те май ще стигнат до догодина, а? Crazy

schtrumphete
май прекрано временеце улучи в БГ, а? Hug

nana_cool чакаййййй до пролетната умора има време...това май ще е следновогодишна умора Crazy Mr. Green Hug

Вечерница
,
 каква прекрасна малка балерина си имаш -  страхотна е и толкова крехка изглежда Hug Hug Hug
Това с яденето си е направо за завиждане.. Hug

Балалайка
и аз стискам палци да ви е период  Hug как е временцето и плажа при вас? Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 5 183
Звезди, времето бива. Днес пак захладня. Променливо е. В4ера пратих Томи на градина с 4орапи и гуменки + дълги ръкави, а стана жега. Днес го разголих, обу сандали на босо, и го намазах със слънцезащитен крем + шапка и о4ила, а то взе 4е захладня.  Rolling Eyes

Ти оздравя ли?  Hug

# 32
  • Мнения: 7 914
Балалайка
аз вече съм почти здрава Hug
 как леко ви завиждам за топлото временце Flutter

# 33
  • Мнения: 11 315
Славе, виж тук
http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=757.0
Има торта с равен (както се води на български тоз плевел Laughing).
Лесна е за правене. Имам и други рецепти, пускала съм ги тук, ако работи търсачката ще ти ти ги пусна по-късно

# 34
  • Мнения: 5 183
Благодаря ти. Загледах се и по другите рецепти, които си пускала там.
Тази с равена ми иде малко ... сложни4ка  Embarassed, но може нещо от другите да спретна  Grinning  chef

# 35
  • Мнения: 2 195
Kate , mnogo ti e hubava balerinkata!  Hug I salsa ot sega ,a? Simple Smile
Balalaika i moito stanalo zloqdo, no i az mislq , 4e e period  Rolling Eyes
Djordji , kakvo 6te remontira6?
Az bqh otrqzana za ima-nqma edna sedmica to foruma  ooooh!
Da vi se pohvalq - moq mi kupi 4isto novo kolelo i v4era opunah malkiq do centura s negovoto kolelo ...malko se umori gorkoto , ama da svikva  hahaha
Tazi ve4er imam test za u4ili6te po holandski...Stiskaite palci da se predstavq dobre.Ako uspeq i ima mesta  Praynig 6te me vzemat ot fevruari na kurs  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 909
Леле, каква сладка балеринка, Вечернице! Сигурно много й харесва да се облича в балерински рокли и да се фръцка... (И аз започвам да си представям какво е да имаш момиченце Grinning )

Мимката, успех с холандския! Струва ми се ужасно неразбираем език, като че ли няма нищо общо с английския - може би повече с немски? Браво за колелото! Аз съм се заканила още малко като се стопли да водя Сашо на училище с колелото, ама да го возя аз, че той изобщо не иска да се учи да кара. Все го чакам да му дойде музата, като със ските, но засега я няма. Да ви се похваля - най-после стигнах до басейна в неделя и съм се заклела да ходя всяка седмица.  Толкова усърдно плувах, че имам мускулна треска. Така че следколедните трапези могат да продължават. Ама те са повече повод да се видим с разни приятели, които не сме виждали отдавна, не толкова ядене и пиене. Не знам вие как сте, но покрай тези дечица ние съвсем загубихме връзка със света миналата година.

# 37
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
само да ра3пиша, поне да мога да 4ета.....дове4ера, ако остане време ще се от4итам Mr. Green.....

кьде и34е3на Дирок4ето newsm78... и Тали newsm78

# 38
  • Мнения: 5 475
Миме, ремонтират ни банята...има някакъв теч... #Crazy
Горещо препоръчвам на всеки да не купува ново жилище тук...хем страшно скъпо..а неуредиците са направо .. #Cussing out
 Да не говорим и за темпото на работа...на ден - лепят по 2 плочки... Shocked

  Макдирокче се яви за малко при нас.. Heart Eyes..да каже ,че е добре и бачка здраво  Peace

# 39
  • Мнения: 2 195
Джорджи , вземете си за майстори българи-по - разбират и по-бурзо ще свършат работа , че и по-евтино  Grinning.Дано скоро се оправят нещата с банята  Hug
чумби , направо ти завиждам за басейна  Rolling Eyes Толкова обичам да плувам , а тук на всички басейни където е по-дулбоко лапетиите скачат , а пък и като сме с малкия все... Crazy Водя преговори с моя уж - като купят бус за работа да ми оставя колата и да ходя на фитнес(открих една зала със забавачница за децата сутрин) ама дали ще стане - не знам...По-скоро мечта ще си остане  Laughing

# 40
  • Мнения: 5 475
За наш късмет...все още работят по довършителни работи,така че не плащаме ние ,а строителната фирма...майстора е сърбин  Wink,та му взех телефона в случай ,че се наложи в бъдеще нещо да се дооправя.  Peace

# 41
  • Мнения: X
здравейте мацки

и аз да се оплача - почти не успявах да се добера до форума, дано нещата са се оправили

при нас нищо ново, освен че почнахме училище и спиралата отново се завъртя, сега чакам с нетърпение зимната ваканция през първата седмица на март

с радост ви съобщавам, че в събота и неделя валя много сняг, от толкова отдавна го чакахме, че детето пощуря от кеф

иначе през свободното ми време се опитвам да съчинявам по темата за ЕС, която пуснах, лошото е, че времето ми е кът вече

пожелавам в успешна и усмихната седмичка
да сте здрави и вие, и децата ви

целувки

# 42
  • Мнения: 5 475
Петя,блазе ви...при нас с това затопляне цъфнаха цветята  Shocked  и не се очаква застудяване... Rolling Eyes
Писах по темата ти за Италия...ще умувам какво има още за добавяне.  Peace
Намирам я за много полезна,защото откакто влезнахме в ЕС...постоянно ми бомбардират личните с въпроси за Италия..така поне ще пращам да четат там.  Wink

  Лека вечер и от мен ,момичета   bouquet

# 43
  • Мнения: 5 183
Ха добро утро!!!
Спинкате ли още?
Тук е ве4е късен следобед, но за да съм в крак с пове4ето от вас, предлагам кафенце  Grinning

# 44
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда
и тук е супер времето  Wink
Майка
мерси за кафето, взимам двойна доза  Mr. Green

Петя
трябва да седна да прочета темата за ЕС, че много пораснала, а аз само в началото съм я отваряла  Blush

Поздрави за сега

Общи условия

Активация на акаунт