Парочистачка-откъде и каква?

  • 78 983
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 539
майка има парочистачката на цептер която е с ютията,цената не я знам,но нали се изплащат-може за година,а и имат промоции,аз чакам да пуснат нещо на промоция на цептер,и може да си спестиш 100евро.Абе май 3в 1 беше към 1000евро,да не излъжа някой,толкова съм чувала.а за грилера съм чувала само добри неща,ако е за тиган-грилера-аз поне за него чакам промоция.

# 16
  • Мнения: 394
Някой ползвал ли е парочистачката H2O Steam mop от рекламата по телевизията?
И аз си я харесах но тя не става като прахосмукачка тоест -не изсмусва боклука от килимите първо се почиства с прахосмукачка и после за измиване на пода се ползва май така беше  newsm78!
http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&c=1078&pid=46820

# 17
  • София
  • Мнения: 54
Купих си парочистачка на Solac  и съм  Joyмного доволна. Изчистих си къщата до блясък Hug Купих я от склада на ТСМ - кв. Хаджи Димитър

# 18
  • Мнения: 2 751
Купих си парочистачка на Solac  и съм  Joyмного доволна. Изчистих си къщата до блясък Hug Купих я от склада на ТСМ - кв. Хаджи Димитър
За какви пари?

# 19
  • София
  • Мнения: 54
за 70 лв. - голяма е като прахусмокачка с много приставки Laughing

# 20
Благодаря ,че развивате тази тема. Парочистачките стават ли за освежаване и на пердета . Ще чакам компетентен отговор.

# 21
Здравейте! Някой ползвал ли е парочистачката от Телемаркет, (299 лв) и какви са му отзивите за нея?

# 22
  • Мнения: 1 679
Не съм я ползвала, но им нямам доверие на продуктите от Телемаркет.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 079
Моля, споделете за уред-парочистачка, който чисти добре едновременно теракота, фаянс, гранитогрес и ламинат.
Моя приятелка има точно тази и е много доволна от нея, но не ми се дават 200 лева. Rolling Eyes Embarassed
Има ли някаква надежда, знаете ли подобно нещо, но за по-малко пари - до 120-150 лева? newsm78

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 14:11 от инка62

# 24
  • Мнения: 22 908
Имам 3 пароистачки:
една италианска някаква,голяма-върши най-добра работа,но рядко я ползвам.
една много малка за ежедневно почистване в кухнята-обикнвено за фуги ,около керамичните котлони.Тя е удобра,не заема място.
една на Цептер,среден размер-тя чисти добре,но е доста тежка.Дала съм я на майка ми.
След толкова уреди и години,определено ми е по-лесн да чистя с парцали и четки,отколкто с парочистачки.
Устанвих,че с тях чистя лесно единствено фуги на плочки,матраци и мека мебел/за дезинфекция/ килими.За друго не са ми удобни.

# 25
  • Мнения: 394
Моля, споделете за уред-парочистачка, който чисти добре едновременно теракота, фаянс, гранитогрес и ламинат.
Моя приятелка има точно тази и е много доволна от нея, но не ми се дават 200 лева. Rolling Eyes Embarassed
Има ли някаква надежда, знаете ли подобно нещо, но за по-малко пари - до 120-150 лева? newsm78
Аз точно за тази писах в една от темите когато си търсих парочистачка тази е само за освежава не е за чистене! 

# 26
zdarveite mami, nqma da pravq komentari no samo edno shte vi kaja za paro4ista4kata stiiim mop ,- nqma ni6to obsto s reklamata. kupih si dadoh 200 lv. na vqtara .......

# 27
  • София
  • Мнения: 11 116
за 70 лв. - голяма е като прахусмокачка с много приставки Laughing

Какво ще рече голяма, като тази от Телемаркет или ?
Ако не те затруднява пусни снимчица.

Ако може дай и точния адрес на склада в Х. Димитър.

# 28
  • София
  • Мнения: 54
голяма е точно колкото прахосмукачка и не тежи повече от нея - слагат и се 500мл. вода - адреса е ул. Ильо войвода, но номера незнам, newsm78 тя улицата не е много голяма и е без изход, ще го намериш лесно - успех.

# 29
  • Мнения: 227
Някой може ли да ми каже дали може да се чисти лимиран паркет с парочистачката?   bouquet

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 11:01 от margooo

Общи условия

Активация на акаунт