електрически стерилизатор

  • 3 384
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 107
Здравей,
купих си стерилизатора от Технополис Люлин. Това обаче беше преди 10 месеца, аз също съм го виждала в списаниа(френски) и излизаше около 180лв. Незнам от къде ги бяха изнамерили, на мен ми каза един приятел, който работи там. Като си го купувах ми казаха, че няма гаранция и ако се развали ще ми го сменят,ако имат бройки, ако не на сервиз. Струваше си риска, защото работи без оказно.

# 16
  • Мнения: 1 186
Аз също препоръчвам електрическия стерилизатор на CHICCO който е за 3 шишета Peace....вече 1 година го ползвам и нямам никакви оплаквания Peace

# 17
  • Мнения: 118
аз имам на Philips, много съм доволна събира 6 шишета, може да затопля мляко или бурканче с храна, също така  има приставка за задушаване на зеленчуци. Купих си го преди десет месеца от Технополис за 49лв, защото няма гаранция. Незнам дали още го продават.
mimetol, и аз много се запалих по този уред... кажи ми, реално за какво го използваш? Приятелките ме съветват да не го взимам, че е излишен, че едва ли е достатъчно голям за задушаване на достатъчно зеленчуци или пък за стерилизация напр. на помпа Авент  newsm78 Аз пък си мисля, че ако кърмя, това е най-доброто за размразяване на кърма (дай Боже!), защото не унищожавало така полезните съставки в нея колкото микровълновата напр. Отделно пък ако няма кърма, за затопляне на шишета ще е незаменим. После като захранвам, мога да си готвя в него за бебо и да приготвям предварително бурканчета във фризера, които после пак да размразявам и подгрявам.. абе с две думи - струва ми се страшно полезен, и едва ли ще го ползвам само 6 месеца, както твърдят някои. Да не говорим, че това ни е първо бебе, а дай Боже искаме поне 3  Laughing
Ще се радвам да чуя мненията и на другите мами по върпоса.

Ето за кой уред всъщност става въпрос:
Комплект за приготвяне на храни "3 в 1" Philips - стерилизира, подгрява, размразява, задушава..

# 18
  • Мнения: 118
Викам да побутна темата, че много ме интересуват мнения за този уред на Philips Blush

# 19
  • Мнения: 2 529
Аз също препоръчвам електрическия стерилизатор на CHICCO който е за 3 шишета Peace....вече 1 година го ползвам и нямам никакви оплаквания Peace

Моля те, пиши ми събира ли този стерилизатор и авентската помпа!  Praynig

А някой знае ли нещо за електрическия на Chicco, който отскоро е на пазара и струва 60 лв само  newsm78

# 20
  • Мнения: 1 531
и мен ме интересува събира ли шишета и помпа на авент и други марки, широчък ли е и що ли е толкоз евтин  Peace

Общи условия

Активация на акаунт