В АГ кабинета, в който ходите има ли параван?

  • 2 742
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 864
Да има,не съм виждала кабинет без параван!

# 16
  • Мнения: 801
досега във всички АГ кабинети, където съм била на преглед, е имало паравани, учудвам се , че сте попадали на такива без.

# 17
  • Мнения: 640
Аз пък до сега където и да съм ходила винаги е имало параван. Но пък и да нямаше надали щях да се притеснявам. Нали все пак те преглеждат след това Wink

# 18
  • Мнения: 1 457
Ами на някои места има, на други- не, но там където има е доста скромен и не прикрива много. Пък и наистина няма много смисъл от него Laughing

# 19
  • Мнения: 98
V-Twin e prava... Винаги ми е било много неловко, когато трябва да се разходя из половината кабинет полугола, докато стигна до стола. А ако няма и параван, зад който да се съблече човек спокойно, е ужасно... Като гледам по филмите как на хората им осигуряват всякакви удобства за елементарен преглед, чак се дразня. И ние вече си плащаме за лечението и то доста солидно. Би трябвало и услугата да се подобри.

# 20
  • Мнения: 7 474
При мойта докторка е много удобно има перде и е точно до стола . Да се събличаш без прикритие е наистина много неудобно Stop
А най-мразя кабинети , където всеки си влиза без да чука и  Shocked  Laughing

# 21
  • Мнения: 5 391
Aми няма параван, но има отделна малка стаичка.
Но пак е кофти, защото не е точно до магарето и от там до него по голо дупе Embarassed

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Доктора ме изчаква в другата зала.Когато седна на стола идва Peace

# 23
  • Мнения: 2 309
Има, но пък кабинета е частен и има доста удобства, преди да открия този си лекар съм посещавала доста "неудобни" от тази гледна точка кабинети Winkдруг е въпросът, че хич не ми пука,нали съм при доктор.

# 24
  • Мнения: 7 186
Там, където ходех на частно имаше отделна стаичка за събличане и престилки за обличане, което е много комфортно, защото спестява минаването по гол задник от стаичката до стола или кушетката и обратно. Simple Smile
В ДКЦ- то беше по- мизерно и нямаше такива екстри, но поне параван имаше.

# 25
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Доктора ме изчаква в другата зала.Когато седна на стола идва Peace

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 973
Има параван, но се разкарвам по голо дупе. Поради тази причина винаги се замислям с какво да се облека, че да е по-дългичко и да прикрия леко ...

# 27
  • София
  • Мнения: 1 750
В кабинетите, в които съм ходила досега винаги е имало параван. Друг е въпросът за неудобството да стигнеш разсъблечена до стола.... малко е неприятно.  Затова и аз като lusmar гледам да си обличам малко по-дълги блузи.
Но и аз съм се замисляла, защо у нас не се уважава личността? Толкова ли е трудно да се направят удобства, с които жената да се чувства не чак толкова притеснена?

# 28
  • Мнения: 1 409
Има параван,но и да нямаше мен лично не ме притеснява това дали има или не.Все пак нали след като се съблека пак ще ме види по без гащи  Laughing

# 29
  • Мнения: 7 474
Да ви кажа , преди 12 г. във военна болница се шокирах от АГ кабинета. Стола е точно срещу една огромна витрина без пирди-отстрани кабинети и цялата болнична част от 16 ет. насреща  ooooh! Не че всичките 16 ет. те виждат, но поне първите 3-4  Laughing + около 10 кабинета отстрани  Close

Общи условия

Активация на акаунт