може ли зехтин в оризовата каша?

  • 1 341
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 446
Добре а другите видове каши с какво се разреждат.с вода или адаптирано мляко.Аз съм си купила такава безмлечна ,ще я правя с кърма ,а ако реша да купя АМ какъв бихте ми препоръчали.

# 16
  • Мнения: 27 524
Добре а другите видове каши с какво се разреждат.с вода или адаптирано мляко.Аз съм си купила такава безмлечна ,ще я правя с кърма ,а ако реша да купя АМ какъв бихте ми препоръчали.

Муун, хайде пак - млечните с вода, безмлечните с мляко   Laughing
На всяка кутия е указано с какво да се приготви кашата.
Аз съм за Аптамил  Peace

Спинки, не е проблем да се дава по всяко време безмлечната. Въпрос на избор.


# 17
  • София
  • Мнения: 1 457
Муун, хайде пак - млечните с вода, безмлечните с мляко   Laughing
Напълно съгласна с Блонди  Peace  Grinning
Наистина е добре да се започне с безмлечна каша, но идеята е да се прибавя към нея кърма или АМ, което пие бебето. В млечните каши има АМ, което може да е различно от това което пие бебето и затова много майки предпочитат да купуват безмлечна каша към която да прибавят тяхното си АМ.
В случая на Муун - щом се кърмите, можеш да прибавяш кърма, но имай предвид, че кашата ти ще стане доста по-рядка, защото кърмата буквално "разяжда". Това го казвам от личен опит. Първия път доста се бях шашнала- правя си аз кашата уж гъста колкото трябва и след 5 мин. гледам кашата вече е рядка  Rolling Eyes  Grinning Затова по-късно започнах да прибавям АМ или направо да купувам млечни каши, но аз винаги съм давала кашата с лъжичка  Peace

# 18
  • Мнения: 27 524
В случая на Муун - щом се кърмите, можеш да прибавяш кърма, но имай предвид, че кашата ти ще стане доста по-рядка, защото кърмата буквално "разяжда". Това го казвам от личен опит. Първия път доста се бях шашнала- правя си аз кашата уж гъста колкото трябва и след 5 мин. гледам кашата вече е рядка  Rolling Eyes 

Хи хи, да ти кажа аз каша с кърма не съм правила, обаче като купих 2-3 пъти каши на Нестле, стана същото. С АМ си ги правих, но ако не ги изяде до десетина минути, ставаше една млечна водица... май е и до каша понякога.

# 19
  • Мнения: 832
Блонди, права си, грешката е моя. Embarassed Моля за извинение.  bouquet Когато написах отговора си, не ми се беше появила лентата с възрастта на детето, а и аз не съм се сетила да питам, защото аз захраних с каша след 6 навършени месеца.
А тогава защо толкова рано каша? newsm78
А за зехтина, че е в оризовата каша - помислих си, че някакъв нов вид каша са измислили Laughing. То вече какво ли не измислят, от сорта на пюре с месо за над 4 месеца. Или пък майката си прави някаква домашна.

Я виж това:  Simple Smile
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=154034.0

Последна редакция: вт, 16 яну 2007, 23:31 от Bubs

# 20
  • Мнения: 446
Ами като гледам навсякъде пишат независимо от месеците че е по-добре да се захрани с оризова каша.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 457
Блонди, при мен си беше от кърмата - що каши изпробвах и все рядки ставаха  Grinning  Ама като почнах да слагам АМ и всичко си беше наред  Wink Обаче за кашите на Нестле не се учудвам, че са ставали так - за мен са едни от най-гадните каши  Sick

Моон, няма проблем да захраниш с оризова каша вече  Peace Просто не слагай никакви мазнини  Grinning

# 22
  • Мнения: 27 524
Обаче за кашите на Нестле не се учудвам, че са ставали так - за мен са едни от най-гадните каши  Sick

И за мен  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт