В какво си топлите супите (не ми се смейте 😄)?

  • 3 261
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 887
Никой няма насила да ти връчи индукционен котлон и да ти изхвърли обикновения през балкона. Ако не си купиш ти индукционен, всичко ще си остане по старому.

# 16
  • UK
  • Мнения: 2 863
Аз винаги топля на котлона цялата тенджера със супа. Много рядко прехвърлям храна от тенджера или тава я друг съд.

# 17
  • Мнения: 69 163
В микровълновата или ако е цялата тенджера-на газовия котлон-
И в двата случая става много бързо, за 2-3 минутки.

# 18
  • Мнения: 3 795
Имам една тенджерка (като бижу е, толкова е мъничка) и с нея.
Или ползвам глупавата микровълнова, знам, че е вредно.

# 19
  • Мнения: 41 589
Имам една тенджерка (като бижу е, толкова е мъничка) и с нея.
Или ползвам глупавата микровълнова, знам, че е вредно.

Уау, олеле, какво и е вредното?

# 20
  • Мнения: 3 795
Ох, ползвам я, бъдеще никому не е обещано 🤪.
Даже в нея готвя замразена царевица в масло и я давам на тийна 😃.

# 21
  • София
  • Мнения: 15 486
Не топля нищо, никой у нас не иска да яде топлено, излизали им киселини, гадно било останалото за другия ден.Само на кучетата топля, щото им държа варените фенери и шийки в хладилника. Имам две малки тенджерки от неръждавейка и на газта.Имам микровълнова, но не я ползвам, освен да стопя захаросан мед или студено масло.

Скрит текст:
Ей такава и такава и двете са със стъклен капак, от някакъв комплект са ми останали.


Последна редакция: нд, 02 юли 2023, 16:54 от Тайна

# 22
  • Мнения: 41 589
Странно, повечето супи например са по-вкусни на следващия ден.

# 23
  • София
  • Мнения: 15 486
Странно, повечето супи например са по-вкусни на следващия ден.
Не съм опитвала.У нас винаги се готви ден за ден, ако случайно остане повече, например изсилила съм се, щото трудно свикнах от 6 да готвя за трима,  отива за кучетата.Никой не иска да яде.

# 24
  • Мнения: 69 163
Странно, повечето супи например са по-вкусни на следващия ден.

Особено боб...готвя вечер, но го хапват на следващ ден. Не им харесва ако веднага от котлона си сипят!

# 25
  • Мнения: 41 589
И гулаш, и телешко варено, и боб, и леща, и супа топчета, и пилешка... Май всички поемат по-добре подправките като преседят.

# 26
  • София
  • Мнения: 15 486
Странно, повечето супи например са по-вкусни на следващия ден.

Особено боб...готвя вечер, но го хапват на следващ ден. Не им харесва ако веднага от котлона си сипят!
Моите са обратното, едва чакат да загася котлона или да извадя от фурната. И например пържоли или мръвки с пържени картофи трябва да станат по едно и също време, щото едното може да поизстине, ако стане по-рано.Simple Smile

# 27
  • Мнения: 10 724
Тайна, много си ги разглезила Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 15 486
Ако толкова си на зор, продават единични електрически и газови котлончета.

Примерно...

# 29
  • Мнения: 6 942
Никога на котлона. в микровълнова или в мултикукъра с функция или соте или пази топло.
И моите имат претенции да не е останало от преден ден. Не им излизат киселини, само го бъркат поздозрително или го душат. Ужас!
Затова се готви по малко и по-добре да не им стигне, отколкото да остане.

Общи условия

Активация на акаунт