Да ви видя устните

  • 7 459
  • 168
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 196
Страхотни устни имаш,Карен.
Завидях ти. Blush

# 106
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
устните са ми нормални
 

# 107
  • Мнения: 5 647

Според мен не трябва да се вади един детайл от цялостното излъчване и визия на човек. И ще ви кажа защо- защото моите устни не са хубави, тънки са, никакви ги няма, носът ми също не е перфектен, очите ми не са големи и незназм какво още, убедена съм, че има още неща, които погледнати извадени от цялостният"пейзаж", не са идеални, но като си сглобя физиономията, се получава хубава картина. Все пак не е ли това най-важното?  Wink

Много добре казано. Аз също не си харесвам устните и носа, но пък имам други хубави неща.  Wink

# 108
  • Мнения: 1 418
В такъв случай да направим тема:"Всеки да си покаже това,което най-много харесва в себе си" Wink

# 109
  • Мнения: 7 723
 

Според мен не трябва да се вади един детайл от цялостното излъчване и визия на човек. И ще ви кажа защо- защото моите устни не са хубави, тънки са, никакви ги няма, носът ми също не е перфектен, очите ми не са големи и незназм какво още, убедена съм, че има още неща, които погледнати извадени от цялостният"пейзаж", не са идеални, но като си сглобя физиономията, се получава хубава картина. Все пак не е ли това най-важното?  Wink

Бубе, абсолютно си права  Peace
И аз нищо по себе си не харесвам- но съм си просто аз - това е най- важното   Peace
 

# 110
  • Мнения: 2 575
Чак сега се загледах подробно в устните си - никога не съм ги смятала за отделна част от физиономията ( както например очите Rolling Eyes)

Ами ето ги с малко гланц ( почти натюр)  Mr. Green






А на Карен са чудесни!

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 16:18 от Asinka

# 111
  • Мнения: 5 647
Ето ги и моите, но малко е размазана снимката

# 112
  • Мнения: 1 243
Асинка, много нежни устни имаш! Heart Eyes
И гланца ти е много хубав!!! Какъв е ако не е тайна, страшно харесвам такива естествени цветове...

# 113
  • Мнения: 2 575
Асинка, много нежни устни имаш! Heart Eyes
И гланца ти е много хубав!!! Какъв е ако не е тайна, страшно харесвам такива естествени цветове...

о, мерси  Heart Eyes
Гланцът е на PUPA  -Lip Perfection Ultra Reflex - Номер 13  Mr. Green

# 114
  • Мнения: 812
Безплатни реклами на гланц за устни правите май а ?

# 115
  • Мнения: 2 229
Страхотни устни имате всички, къде е анкетката? За циците пуснаха и тука трябва. Laughing

# 116
  • София
  • Мнения: 5 289
Страхотни устни имате всички, къде е анкетката? За циците пуснаха и тука трябва. Laughing
Ами айде ма как да я направя,да напиша имената на всички и да се гласува,ама като се включат и други кво? Rolling Eyes

# 117
  • Мнения: 812
Можеш по всяко време да я редактираш анкетата ,споко  Peace

# 118
  • София
  • Мнения: 5 289
Айде на хАнкетката моля,топла пари парии....
3 дни е.

# 119
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ааааа, и аз ще пусна тогава и с грим Mr. Green:

Общи условия

Активация на акаунт