Да ви видя устните

  • 7 463
  • 168
  •   1
Отговори
# 135
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Aко пуснем класация за най -големи гърди дали Цомбето ще е номер 1 Laughing
Тц, нема да е.пипи67 ме води Mr. Green

Гледам нещо моето име се спряга!!!! #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Хайде пуснете тема Да си премерим гръдните обиколки, тогава!  Joy

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 14:31 от Евро_pipi67

# 136
  • Мнения: 2 196
Има тема вече,ма Цомбето нищо не показа. Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=157102.0

# 137
  • Мнения: 1 354
Брейййййй аз съм била в класацията пък взех,че си изтрих устните.ттцтц
Ами така е като се връзвам на акъла на тая и оная госпожа дето знаят,не знаят,видели,не видели ми вкарват комплекси.

Айде мили мами пак ги качих и мойте "убосници". Ей тука можете да ги видите http://snimka.bg/album.php?album_id=96739

  bouquet  bouquet  bouquet

# 138
Ето малко устни от мен. Клъцнах ги от една снимка и са малко едни такива .... Crazy

# 139
  • Мнения: 3 050
а на снимките с гланц (червило) ли трябва да сме или не... newsm78
че да сложа и с гланц Wink

# 140
  • Мнения: 560
Карчева,голема си хитруша,мааму стара!Знаеш,че твойте джукичлета са най-сладки и секси и веднага анкета ни млецна. smile3501
Аре,отивам пред огледалото да се опипам,да видя с кой парчак от снагата ми ще ви ударя в земята и пускам тема. smile3503
Щом ще си мерим пишките пък........

# 141
  • Мнения: 5 622
Гласувах за Ах не и за Карчева, но сега видях, че и на Игуанка ми харесват..не знам дали мога да добавя и нея в гласуването си  newsm78 ИНАче всички сте с хубави устни..то тук никой не е сложил снимка на малки устни  Wink

Завиждам ви   bouquet Ама сега като ми донесат оня гел за уголемяване на устните от Ягодката, ще видите вие...Ще се класирам и аз. Ако може, обаче двете ми устни да ги броите за една  Crazy

# 142
  • Мнения: 1 813
Гласувах за Ах не и за Карчева, но сега видях, че и на Игуанка ми харесват..не знам дали мога да добавя и нея в гласуването си  newsm78 ИНАче всички сте с хубави устни..то тук никой не е сложил снимка на малки устни  Wink

Завиждам ви   bouquet Ама сега като ми донесат оня гел за уголемяване на устните от Ягодката, ще видите вие...Ще се класирам и аз. Ако може, обаче двете ми устни да ги броите за една  Crazy
Благодаря за гласа ти   bouquet

# 143
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз не съм много надарена откъм устни, но на фона на цялото лице, стоят добре. В смисъл малки са, но и лицето ми е малко и носа..., само очите сами по-забележителни  Laughing
Важна е хармонията, както каза Буба.
Иначе гласувам за Карен, легнаха ми на сърцето нейните устни  Heart Eyes

# 144
  • Мнения: 4 362
Ето моите Нищъ обаче в анкетата  Mr. Green

Последна редакция: сб, 20 яну 2007, 15:00 от Мис КаприЗ

# 145
  • Мнения: 2 575
Аууу - ставам от леглото след 2 дни ужасен грип и какво да видя - някои мами ми харесали даже устните ( снимах ги точно преди да легна с 39С и треска)  - мерси мацки, много съм изненадана Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Всички сте готини, ама на Карен май са си най-най  Wink

Айде сега една темичка за носове и уши ( ако не е имало такива)  newsm78

# 146
  • Мнения: 1 418
Гласувах за Карен,Асинка и Деяна3.Но на всички устните са готини да ви кажа. Hug

# 147
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Брейййййй аз съм била в класацията пък взех,че си изтрих устните.ттцтц
Ами така е като се връзвам на акъла на тая и оная госпожа дето знаят,не знаят,видели,не видели ми вкарват комплекси.

Айде мили мами пак ги качих и мойте "убосници". Ей тука можете да ги видите http://snimka.bg/album.php?album_id=96739

  bouquet  bouquet  bouquet

Хубави са ти устните.  Peace

# 148
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
искам да гласувам за Мис КаприЗ, но не видях името и newsm78

 

# 149
  • Мнения: 2 956
Карен, Деяна3 и Асинка   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт