Фон дьо Тен, бази за грим и перфектен тен - 40

  • 48 870
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 31 364
Да, лимитираните са винаги блестящи и в пъти по-добри от обикновените. Пускат ги по Коледа и понякога и в пролетни колекции.
Днес си направих с тях лицето стъкло, много добре се получи.

# 736
  • Мнения: 2 583
Имах от стандартната колекция 2 номер. Ефект не видях и се чудех какво се прехласват по тях.
Пазя една лимитка от години,  която дребната  запомнила, че я искам и завела мъжа ми да ми я купят.
Щом казвате, че са по добри ще я пробвам, че така си ми стои.


Много е красива като топка за украса на Колена елха.

# 737
  • Мнения: 31 364
Чудна е тази лимитка и аз трябва да извадя моята.

# 738
  • Мнения: 3 640
Някой може ли да ме светне каква е разликата между тези две бази? Чета и все ги описват като озаряващи и двете.

# 739
  • Мнения: 1 730
Аз в някакви сайтове намерих една лимитирана с червена кутия. Та съм в чудене дали да я поръчам.

# 740
  • Мнения: 639
Сега разбрах защо като си сложих от моите метеорити (нелимитирани) се чувствам като посипана с брашно. Ще чакам за някоя лимитирана серия и аз.

# 741
  • Мнения: 226
Някой може ли да ме светне каква е разликата между тези две бази? Чета и все ги описват като озаряващи и двете.


Имах първата - нищо озаряващо не видях. Пробвах няколко различни комбинации и все ми ставаха люспички . Нека и друг ако ги е ползвал обаче да каже Simple Smile

# 742
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 646
Anи, тази сутрин на заспиване към 2 - 2 и нещо не издържах на любопитството и намерих на сметка пудрата на МАС... след няколко дни ще докладвам!
Агент, кой цвят поръча от пудрата??

# 743
  • Мнения: 2 436
Момичета, влизам да попитам за съвет.
Дъщеря ми не желае да ползва гримьор за абитуриентския си бал, иска сама да се гримира.
Мисля да и купя някакви продукти конкретно за събитието.
Може ли да ми препоръчате какво да взема, например база, дълготраен фдт и пудра. Необходим ли е спрей за запечатване и какъв?
Тази пудра, която коментирате на Живанши дали е подходяща за снимки или бихте препоръчали нещо друго.
Благодаря предварително Flowers Rose

# 744
  • Мнения: 299
Момичета, влизам да попитам за съвет.
Дъщеря ми не желае да ползва гримьор за абитуриентския си бал, иска сама да се гримира.
Мисля да и купя някакви продукти конкретно за събитието.
Може ли да ми препоръчате какво да взема, например база, дълготраен фдт и пудра. Необходим ли е спрей за запечатване и какъв?
Тази пудра, която коментирате на Живанши дали е подходяща за снимки или бихте препоръчали нещо друго.
Благодаря предварително Flowers Rose

Аз също не исках, направих си само консултация с гримьор. Показа ми начини и техники, кое как защо. Кое е за моята кожа. Мисля, че е добра идея това ,поне като съдя по себе си. ❤️

# 745
  • Мнения: 2 436
Благодаря, тя самата се гримира повече от добре, поне според мен. Въпросът ми беше за препоръка за продукти, които да издържат дългия ден и евентуално да са подходящи за снимки.

# 746
  • Бостън
  • Мнения: 13 646
Агент, кой цвят поръча от пудрата??
Medium

# 747
  • Мнения: 5 916
Благодаря, тя самата се гримира повече от добре, поне според мен. Въпросът ми беше за препоръка за продукти, които да издържат дългия ден и евентуално да са подходящи за снимки.
Зависи само от дъщеря ти. След като има опит, тя би трябвало да има и предпочитания към козметика. Няма как да се даде съвет. За мен може да е добре, но за нея не!

# 748
  • Мнения: 9 721
За такива поводи фиксиращ спрей за мен е задължително. И база. Добър ФДТ. Спирала и очна линия ако ще слага, да са waterproof. Вече за другите продукти не знам честно казано, всеки си има любимци, има толкова голям избор. За устните препоръчвам Maybelline Ink продуктите, много са издръжливи, хем са евтини.

# 749
  • Мнения: 2 436
moonriver, благодаря!
За фиксиращ спрей ще се радвам на препоръки. На Charlotte Tilbury се спрях след кратко проучване, но не виждам да се предлагат тук, или поне аз не открих. Мога да помоля приятелка да донесе, или да гледам и други. През май често вали и е влажно, а и часовете навън ще са много.

Общи условия

Активация на акаунт