За уроки и предпазване от уроки

  • 13 123
  • 133
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 007
Досега не съм се пазила от уроки с конци, мъниста и т.н. За в бъдеще също не смятам да се обременявам емоционално с такива страхове и свързаните с тях ритуали.

# 16
  • Мнения: 476
Не вярвам. И нищо не може да ме убеди, че едно мънисто или конец ще ми предпази детето.

# 17
  • Мнения: 3 456
Уроки, страхове, магии - всичко е в главата на човек !

# 18
  • Мнения: 1 004
Вярвам че има хора с лоши очи и че на някои това им влияе и почват да се чувстват зле.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 867
какво правя ли? ето това  Whistling

не вярвам, че ако някой може да причини зло на детето ми чрез магическа сила, някакво парче прежда, конец, пластмаса, стъкло и т.н. ще го спаси!

а конец на ръката ми изглежда супер нехигиенично хрумване! събира прах, мъхчета, лиги...

# 20
  • Мнения: 105
Не вярвам в такива неща и не бих вързала нищо на бебенцето, нито пък ще позволя на някой да го направи #2gunfire. Както е написала yanita , най-малко ми се струва нехигиенично и опасно за детето.
п.п Струва ми се че ще имаме разногласия с майка ми в това отношение Sad.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 831
Не вярвам на такива неща Naughty.

# 22
  • Мнения: 35 973
Здравейте мами.
Искам да Ви попитам вярвате ли, че има хора, които могат да Урочасват децата Ви и как ги предпазвате от тях?

Не, абсолютно не вярвам в това.
Така ги предпазвам.

взе ми го от "устата" - щях да напиша, че се предпазвам с невежество  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 167
Аз вярвам в уроките,затова винаги имам шише със светена вода.Често му "мия очите" и пръскам в къщи Peace

# 24
  • Мнения: 2 159
ужким не съм суеверна ама съм бързала червено конче на ръката на беба

# 25
  • Мнения: 49
Вярвам че има хора с лоши очи и че на някои това им влияе и почват да се чувстват зле.
На нашия бебок още като се роди баба му му върза червен конец със златна паричка.Ако не помага то поне и не вреди!

# 26
  • Мнения: 155
Абе и аз не съм уж от най-суеверните,но един два пъти като ученичка от бърза помощ без да установят какво ми е майками ме е карала да ми баят за уроки и набързо съм се изправяла на крака.Та от тези баячки знам да се слага някоя част от дрехите наобратно-основно потника.Е аз така съм правила на детето ми като беше бебе-а пък и ръбчетата не му убиваха-сега живот и здраве пак така ще правя.А дали има или няма едва ли някой може да каже и докаже.

# 27
  • Мнения: 391
Абе и аз не съм уж от най-суеверните,но един два пъти .....майками ме е карала да ми баят за уроки и набързо съм се изправяла на крака.Та от тези баячки знам да се слага някоя част от дрехите наобратно-основно потника.Е аз така съм правила на детето ми като беше бебе-а пък и ръбчетата не му убиваха-сега живот и здраве пак така ще правя.А дали има или няма едва ли някой може да каже и докаже.

И аз така.Потника на обратно ,когато  ми дойдеше наум.

# 28
  • Мнения: 216
Не вярвам на такива неща Naughty.
и аз Grinning

# 29
  • Мнения: 5 362
Никога не съм правила подобни неща,а и не вярвам.

Общи условия

Активация на акаунт