Да помогнем на Цвети

  • 2 783
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 770
Утре Цвети има рожден ден, според информацията на сайта, дали не можем да измислим нещо по случая, да й направим подарък?

# 16
  • Мнения: 3 248
Утре Цвети има рожден ден, според информацията на сайта, дали не можем да измислим нещо по случая, да й направим подарък?


 202uu

Да й купим нещо, което да пратим по куриер или ... Thinking newsm78

# 17
  • Мнения: 1 770
Ами и аз точно не знам как може да го организираме. Предложих го спонтанно, но не съм обмисляла какво точно можем да направим. Много бих искала, но и аз не знам какво и как.

# 18
  • Мнения: 3 248
Много теми, много нещо. ooooh!
Аз през цялото време си мисля, че мнението ми от темата в по-долния линк съм го публикувала тук. Tired

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=157302.0

# 19
  • Мнения: 908
Честит рожден ден на Цвети!Да е жива и здрава малката принцеска! По-бързо оздравяване! Да е много усмихната и лъчезарна! Много целувки и положителна енегрия от мен!   bouquet  Hug  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 770
Мен ме фрасна жестока мигрена тези два дена, не мога да мръдна, затова и нищо не предприех. Все още ми е ужасно мъчително, не мога да мисля нищо, сори.
Честит Рожден Ден на малката сладуранка Цвети!   bouquet

# 21
  • Мнения: 5
честит рожден ден мило цвети .пожелажам ти скорошно оздравяване и много много щтастливо и безгрижно детство.Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 584
сега по нова телевизия дадоха Цвети и родителите,  Sad нямам думи, толкова будно и умно дете, дано по бързо се саберат парите за операцията и всичко да се оправи Praynig

# 23
  • Мнения: 93
ЗДРАВЕЙТЕ!АЗ СЕ ОБРЪ6ТАМ КЪМ ВСИ4КИ БЪЛГАРИ В 4УЖБИНА(И АЗ САМ ТАМ)-МОЛЯ ВИ НИЕ ИМАМЕ ВЪЗМОЖНОСТ,ПОМОГНЕТЕ НА ТОВА ДЕТЕНЦЕ.МИСЛЯ,4Е ПОНЕ В ТЕЗИ СЛУ4АИ МОЖЕМ ДА БЪДЕМ ПОЛЕЗНИ НА БЪЛГАРИЯ.НЕ ЗНАМ,НО АЗ БИХ СЕ 4УВСТВАЛА ВИНОВНА,АКО ИМАМ ВЪЗМОЖНОСТ И НЕ ПОМОГНА.ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ НА ВСИ4КИ

# 24
  • Мнения: 2 353
  Честит рожден ден на Цвети! От цялото си сърце й желая дълъг и щастлив живот, изпълнен с обич и доброта!

# 25
  • Мнения: 3 248
Току що по новините по Нова Телевизия са казали, че останалата сума за операцията на Цвети е осигурена!!!!!!!!!!!!!! newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 26
  • Мнения: 3 248
Потвърждавам информацията!
Току що говорих с Костадин Филипов, водещ на Календар, Нова Телевизия! Паричките за Цвети са събрани, всичките!!! newsm44

Ще ми се пръсне сърцето от радост! lovekiss lovekiss lovekiss

# 27
  • Мнения: 2 584
това е страхотна новина  newsm44 newsm44

# 28
  • София
  • Мнения: 1 228
Вярно е, парите са почти събрани - вижте страничката.
За това с НТВ и 80 000$ отгоре (ако така сте го разбрали), НЕ Е ВЯРНО.

При всички положения, ние сме втрещени от светкавичното развитие на нещата! За няма и седмица парите почти се събраха (вярно, че ние самите сме събрали повече от половината и явно личния момент е от голямо значение)!
 
И наистина горещо благодарим на всички   bouquet

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 15:25 от rally

# 29
  • sofia
  • Мнения: 7 477
 вижте това

 БИЗНЕСМЕН ПОЖЕЛАЛ АНОНИМНОСТ Е ПРЕДОСТАВИЛ ЦЯЛАТА СУМА ЗА ЖИВОТОСПАСЯВАЩАТА ОПЕРАЦИЯ НА 5-ГОДИШНАТА ЦВЕТИ.
   
http://www.ntv.bg/news/show_news.php?id=12411

Общи условия

Активация на акаунт