Guinot?

  • 19 918
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
Az izpolzvam Matizone i sum neveroqtno dovolna ot nego.Liceto  mi prestana da lushti , izglejda 4isto i svejo prez celiq den.   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 045
За мъжа си бях взела околоочен крем за сенки , торбички и бръчки от който имаше много добър ефект. Аз последно ползвах крема Hidrallergic за дехидратирана и чувствителна кожа и също останах много доволна  Peace

# 17
От тази марка имало и кремче забящо растежа на космите.
Дали някой го е ползвал? Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 541
Ползвала съм доста продукти техни.....ефект има първите 2 седмици и после нищо.....всякаш свиква кожата ми с тях  Thinking Само от разгримиращата вода съм доволна! Ще погледна точно кои са кремовете, но не бих ги препоръчала. За тези пари има много по- качествена козметика. Ефекта беше същия и при свекърва ми и при майка ми....сега и на трите ни седят по рафтовете, чакащи да бъдат хвърлени  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 817
Една от любимите марки е Гюно,за лице съм ползвала от по-леките хидратиращи кремове.................,но като цяло продуктите за тяло ми харесват повече PeaceА ,също така съм много доволно от процедурите в салона ,който посещавах.Имат много приятни и освежаващи терапии Laughing
Но Дарфен и Гюно са ми фаворити Blush

# 20
  • Мнения: 1 007
процедурите им определено са много хубави и тези за лице и тези за тяло също. Колкото до крема за забавяне растежа на космите определено има ефект, но май е скъпичък.АЗ имах няколко мостри и ми хареса

# 21
Някой знае ли в София в кои салони се ползва?

# 22
  • Мнения: 1 007
Аз съм ги ползвала в Ялта процедурите за тяло, а за лице в един салон на плиска като завиеш на дясно покрай глобула се пада от лявата страна, но незнам как се  казва-ходя там, защото козметичката ми се премести там и съм много доволна.Иначе за тяло знам, че ги има и в салона на Деси Зидарова, но са доста по-скъпи от Ялта

# 23
Мерси много за инфото! Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 007
за нищо Simple Smile имам и препоръка за тяло- tehni spa, ако ти се отслабва, ако не ароматерапията е много хубава, за лице на мен ми е любима ароматерапията, но хидратиращата е просто перфектна - по принцип имам постоянни сенки под очите, а след като си я направя поне една седмица нямам

# 25
  • Мнения: 3 410
От тази марка имало и кремче забящо растежа на космите.
Дали някой го е ползвал? Simple Smile
Не е кремче, а нещо като серум със син цвят - позвам го от години и опита ми показва че забавя около три пъти растежа.

# 26
От тази марка имало и кремче забящо растежа на космите.
Дали някой го е ползвал? Simple Smile
Не е кремче, а нещо като серум със син цвят - позвам го от години и опита ми показва че забавя около три пъти растежа.

Това е страхотно!
От къде си го купуваш?

# 27
  • Мнения: 3 410
Аз си го купувам от един салон във Варна, който работи с тяхна козметика. Казва се Малвена(салона). Би трябвало салони, които работят с Гино, да ги продават. Една опаковка е 14 лв(или поне последния път беше така) и ми стига за около 2 месеца, като го използвам само за лице.

# 28
  • Мнения: 878
за чувствителна кожа с две ръце препоръчвам Хидраалержи - крем страхотен.Аз имам много чувствителна кожа,нормална към суха...когато излизам от банята имам червени петна по кожата от топлата вода и като се намажа веднага изчезват.Сникой друг безумно дори и  скъп крем не става така.

# 29
Simple Smile

Много ти благодаря, mama Tin!

Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт