Има ли във вашите градове грип?

  • 2 319
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • ново
  • Мнения: 5 964
При нас за сега няма, в класа на дъщеря ми всички деца са на линия, дано да ни подмине Praynig

Тамифлу-то не го ли пуснаха по повод птичия грип newsm78

# 16
  • Мнения: 45
Синът ми е болен. Висока температура - до 39.6С. Три дни вече я влачи и започна днес антибиотик Зиннит. Освен тепературата другите екстри са главоболие и запушен нос.

# 17
  • Мнения: 11 004
В нашия град още няма епидемия, но предстои да бъде обявена. Страх ме е  Sick

# 18
  • Мнения: 5 877
Ами аз, мъжът ми и брат ми карахме грип.
В ДГ на детето са останали само 2 деца в групата, тя и още едно, но то е от варицела.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 867
виктория каза, че в класа й няма болни.
в групата на габа май също няма много отсъстващи деца.
може и да ни подмине.

# 20
  • Мнения: 3 360
Има,има-доста са болните вече Sad

# 21
  • Мнения: 21
в Хисар също има много болни деца, но в мойта група почти всички са на линия.От 26 деца 20-21 са на градина.

# 22
  • Мнения: 1 014
В нашия град вече официално е обявена (по новините) грипна епидемия.

# 23
  • Мнения: 183
А някой от вас да знае ако обяват грипна епидемия и затворят детските градини, на какво основание да отсъствам от работа- болничен ли се издава или трябва да си взема отпуска?

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
в Хисар също има много болни деца, но в мойта група почти всички са на линия.От 26 деца 20-21 са на градина.

Те твоите са винаги на линия, с изключение на моето Joy
Около мен няма болни, от новините разбрах за грипа - като не ходят децата на градина и нямам новини Laughing

# 25
  • Мнения: 14 133
Не, в Русе няма. Дори още не се говори за предгрипна обстановка или нещо подобно.

# 26
  • Мнения: 1 470

Голяма гадост е - мажо след втори антибиотик, сега е с опашка.
  Интересно!!! newsm78р;Това няма ли си и преимущества?!Шегичка!!! Hug

# 27
  • Мнения: 664
Не съм в бг, но да кажа за този шведския грип, тук вече дойде и е ужасно тежък. Дъщеря ми беше 5 дни с 40 градуса,която не се повлиява от нищо, стигнахме до линейка и три пъти в спешното. Аз бих си спряла детето от ясла или градина, ако този грип стигне БГ...

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
При нас в Ямбол има, но още не е стигнала бройката 200 болни на 10000 за да обявят грипна епидемия. вчера бройката беше 160. Очаква се всеки момент да достигне 170 за да обявят предгрипна ситуация.
У дома всички сме болни + свекървата. Вирусът е много силен и прилепчив Моят съпруг не съм го виждала болен откакто го познавам(11г). Дъщеря ми също не е боледувала до сега.
Съветвам ви, ако са ви здрави децата да ги спрете от градини и ясли, колкото ви е възможно, защото много тежко се кара болестта.
А уж казаха, че вирусът бил включен в щама на ваксините. Синът ми е ваксиниран и пак се разболя.

# 29
  • София
  • Мнения: 900
ania,
дай подробности, мила, за симптомите  Praynig
Милото ти детенце - стигала съм до там да си завивам детето с мокри чаршафи и да слагам ледени кърпи на главичката, ужаса за нея беше голям, а мойто сърце се късаше от плача и.

ttotov, той моя си е хитрец и  Twisted Evil, ама опашката е фармацевтична  Wink

Общи условия

Активация на акаунт