Дългото чакане след трансфер – тема 106

  • 39 819
  • 770
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 230
Стискаме палци и очакваме добри новини 🍀


quote author=LuckyLuck link=topic=1569664.msg46691667#msg46691667 date=1689173695]
Аз не съм го следила. Утре съм на преглед, питах доктора дали да пускам нещо преди това, но той каза, че няма нужда.  Аз малко се успокоих и се надявам всичко да е наред утре. После мисля да пусна за фолиева и всички витамини, за да се ориентирам къде съм с тях в момента.
Момичета ,
Продължавате ли да следите ЧХГ-то ?
[/quote]

# 376
  • Мнения: 302
Момичета ,
Продължавате ли да следите ЧХГ-то ?

Аз 4 пъти пусках в понеделник последно беше добре и аз утре съм на първи преглед и съм пред удар
Лъки айде хубави новини да има 🍀🤞🏼
Дидето При теб как върви?

# 377
  • Мнения: 7 007
Стискам ви много силно палчета за хубави новини от прегледите. Hug

# 378
  • Мнения: 37
На 3 дневен ембрион кога най рано мога да направя пиклив тест?

# 379
  • Мнения: 7 007
Според мен изчакай поне до 8ми ден.

# 380
  • Мнения: 2 232
Geizer, с теб какво става? Пусна ли тест?

Стискам ви много силно палчета за хубави новини от прегледите. Hug

# 381
  • Мнения: 7 007
Тъкмо си получих резултата. Изчака ми се чакането цял ден да го чакам. Joy

На 9ти ден на бластоцисти ЧХГ 128 и прогестерон 33 ng/ml.

# 382
  • Мнения: 302
Тъкмо си получих резултата. Изчака ми се чакането цял ден да го чакам. Joy

На 9ти ден на бластоцисти ЧХГ 128 и прогестерон 33 ng/ml.
Ехааа,бравооо 🍀🤞🏼

# 383
  • Мнения: 7 007
Док иска в петък пак да пусна, но за момента си отдъхнах малко от всички притеснения.
В петък пак ще се тревожа. Joy

# 384
  • Мнения: 2 232
Браво! 🌹Страхотно!

Тъкмо си получих резултата. Изчака ми се чакането цял ден да го чакам. Joy

На 9ти ден на бластоцисти ЧХГ 128 и прогестерон 33 ng/ml.

# 385
  • Мнения: 302
Момичета,
Знам че темата е обсъждана милиони пъти ама някоя да има симптоми някакви…аз днес като че малко гърдите ми бяха напрегнати ,но през деня и сега нищо …

# 386
  • Мнения: 7 007
Аз нямам никакви усещания в гърдите. Не са твърди, чувствителни, болезнени... Нищо.
Корема само ме наболява на моменти. Като не ме боли съм си съвсем като НЕбременна.

# 387
  • Мнения: 1 910
Пу-пу да не ви е уроки! Flowers Four Leaf Clover Всички много ме радвате! Спокойна бременност и щастлив финал на всички с положителни тестове. Сега ще потърся едно тигрово око да ви сложа Heart

Ох, утре ще пробвам, че не се справям с телефона.

П.п. наричат го око на Назар, а аз винаги съм го знаела като тигрово око.

Последна редакция: чт, 13 юли 2023, 11:15 от Фрида

# 388
  • Мнения: 7 007
Благодаря ти Фрида.
Аз като се омъжих така повлякох крак, че сума народ след мен се изпожени.
Надявам се и сега да повлека крак и много скоро и ти да се похвалиш с хубаво и тлъсто ЧХГ. HugHeart

# 389
  • Мнения: 230
Охх стискам палци …вярвам ,че всичко ще е наред🍀
И аз си чакам моя преглед в сряда и съм доста напрегната струва ми се че времето е спряло 😄
А за симптоми … при мен има напрежение и подуване на гърдите, при предните трансфери бях по същия начин.
А да не говоря за корема колко е подут , но смятам ,че е от прогестерона 😜
Все пак дами важен е финала дано да е успешен 🍀



link=topic=1569664.msg46692012#msg46692012 date=1689178484]
Момичета ,
Продължавате ли да следите ЧХГ-то ?

Аз 4 пъти пусках в понеделник последно беше добре и аз утре съм на първи преглед и съм пред удар
Лъки айде хубави новини да има 🍀🤞🏼
Дидето При теб как върви?
[/quote]

Общи условия

Активация на акаунт