Дългото чакане след трансфер – тема 106

  • 28 344
  • 770
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 238
Jakito и krisito ,ако е удобно да кажете на къде сте се ориентирали,защото аз от друга клиника се преместих в Надежда и честно казано освен цените няма нещо по различно като отношение

Аз се преместих при доктор Станулов. Като отношение съм доволна. За резултати още не мога да кажа

Последна редакция: пт, 30 юни 2023, 14:58 от Jakito999999

# 61
  • София
  • Мнения: 1 384
Believe123, абсолютно съм съгласна.
В разни теми във форума обаче ми прави впечатление, че дума лошо да се каже за доктор от болница Надежда, направо се скача върху всичките им лекари. Да не цитирам конкретни потребители. Имаше и към мен коментар, че още ми е рано да се разочаровам. И тук мисля, че човекът ще се досети. Simple Smile
Ама какво значи рано? Няма такова нещо като рано и честно казано супер неуместен изказ!!!!

Както казва Believe, отива се подготвен на преглед. Моя лекар е доктор Тихомирова и аз съм доволна от нещата, които прави. Ако и сега имаме неуспех, сигурна съм, че ще даде план за действие. Кратко примерче, досега като друг АГ е виждал, че имам ЗФ веднага ми казваха: "оо, това е киста, ако не намалява режем" или някакво друго неадекватно лечение. Тази лекарка ме спаси от кистите с адекватна намеса, също не ми е предлагана излишна операция като в друга болница. Имах травма да посещавам АГ, ходех с плач. Доктор Чапанова също ме е преглеждала, тя заместваше моята, тя ми сложи и лепилото - ами страхотен лекар. И нея си позволих да разпитам.
Питам, обсъждам вкъщи с мъжа ми, решаваме. Това е.

Когато човек не е доволен, сменя лекар, сменя болница, ако ще и държава. Но да чакаме всеки път възможност да поплюем по болница и лекар е просто неадекватно.

# 62
  • Мнения: 1 238
Believe123, абсолютно съм съгласна.
В разни теми във форума обаче ми прави впечатление, че дума лошо да се каже за доктор от болница Надежда, направо се скача върху всичките им лекари. Да не цитирам конкретни потребители. Имаше и към мен коментар, че още ми е рано да се разочаровам. И тук мисля, че човекът ще се досети. Simple Smile
Ама какво значи рано? Няма такова нещо като рано и честно казано супер неуместен изказ!!!!

Както казва Believe, отива се подготвен на преглед. Моя лекар е доктор Тихомирова и аз съм доволна от нещата, които прави. Ако и сега имаме неуспех, сигурна съм, че ще даде план за действие. Кратко примерче, досега като друг АГ е виждал, че имам ЗФ веднага ми казваха: "оо, това е киста, ако не намалява режем" или някакво друго неадекватно лечение. Тази лекарка ме спаси от кистите с адекватна намеса, също не ми е предлагана излишна операция като в друга болница. Имах травма да посещавам АГ, ходех с плач. Доктор Чапанова също ме е преглеждала, тя заместваше моята, тя ми сложи и лепилото - ами страхотен лекар. И нея си позволих да разпитам.
Питам, обсъждам вкъщи с мъжа ми, решаваме. Това е.

Когато човек не е доволен, сменя лекар, сменя болница, ако ще и държава. Но да чакаме всеки път възможност да поплюем по болница и лекар е просто неадекватно.
Да, Надежда. Аз стоя зад думите си и искам да предпазя други момичета от някой неща затова плюя по докторката , защото на моя позната щеше да махне жив ембрион и заради отношението й, всички по поточната линия и това е+ много други неща които ти не знаеш явно. Тук сме за да обменяме опит и мнение. Ти си доволна ок, аз не съм и го заявявам. Винаги ще има доволни и недоволни

# 63
  • София
  • Мнения: 1 384
Всичките имат успехи и неуспехи.
Човек с който съвсем случайно се запознах, скоро ще се прехвърли към женска консултация, пациент е на доктор Персенска.
Има неуспехи, има и +. Подходът при израз на мнение за мен е най-покъртителен. Simple Smile
+ Станулов да не мислиш, че ще е нещо по-различно? Лекарите не са панацея.
"Много други неща, които ти не знаеш явно" - това дори няма да коментирам.

# 64
  • Мнения: 243
След отрицателен резултат (не 1 или 2 съм имала) ,си записвам час за коментар без да питам лекарят. Все пак, докторът/ката ,не може да задължи никой да отиде на консултация.
Според мен тя ти дава Избор. Ако искаш и можеш - отиваш. Ако не можеш -ще идеш когато можеш. Не съм нейна пациентка,нямам досег с нея, не я защитавам ,изказвам само мнение.

Под "можеш" имам предвид финансова част и време. Аз например не съм от София и всяко идване ми струва и 1н ,защото не живея на 2-3ч от столицата Simple Smile и съответно не мога когато пожелая да паля и да тръгна.

Негативния резултат скапва настроението,и аз го изпитвам неведнъж. Но това как е отговорила...ами надали сте единствената ,която днес й е писала. Кой знае още колко са звъняли. И като сложиш и прегледи и т.н...и те са хора, и ние сме хора. Не става всеки път по мед и масло комуникацията.

# 65
  • Мнения: 956
и друго да допълня..... когато се колебаете винаги търсете и 2-ро и 3-то мнение.
пак казвам докторите не са Богове, и при най-голямоте светило може да се допусне грешка.
В началото , когато започнах бях с инсеминациии.... Персенска ми каза на 3 опит, че ако не стане няма смисъл и да минаваме към ин витро...... погледнах я лошо и направо си казах " как може така да ми говори без да знае" ..... ееее, беше права... явно наистина от опита, който има знае как ше се развият нещата, това не означава, че няма изключения.
Моя приятелка забременя с близнаци при нея само от инсеминации......

# 66
  • Мнения: 2 641
Аз много закъснях дори, но много се радвам, че се махнах от Надежда. Сега съм в Турция.

# 67
  • Мнения: 1 238
Всичките имат успехи и неуспехи.
Човек с който съвсем случайно се запознах, скоро ще се прехвърли към женска консултация, пациент е на доктор Персенска.
Има неуспехи, има и +. Подходът при израз на мнение за мен е най-покъртителен. Simple Smile

"Много други неща, които ти не знаеш явно" - това дори няма да коментирам.

А за мен е покъртително да те пращат за аборт и в същото време да те пратят да подаваш документи за фонда!!!

# 68
  • Мнения: 956
Всичките имат успехи и неуспехи.
Човек с който съвсем случайно се запознах, скоро ще се прехвърли към женска консултация, пациент е на доктор Персенска.
Има неуспехи, има и +. Подходът при израз на мнение за мен е най-покъртителен. Simple Smile

"Много други неща, които ти не знаеш явно" - това дори няма да коментирам.

А за мен е покъртително да те пращат за аборт и в същото време да подаваш документи за фонда!!!

Jakito999999, на твоята приятелка как се развива бременноста в момента ?

# 69
  • Мнения: 1 238
Всичките имат успехи и неуспехи.
Човек с който съвсем случайно се запознах, скоро ще се прехвърли към женска консултация, пациент е на доктор Персенска.
Има неуспехи, има и +. Подходът при израз на мнение за мен е най-покъртителен. Simple Smile

"Много други неща, които ти не знаеш явно" - това дори няма да коментирам.

А за мен е покъртително да те пращат за аборт и в същото време да подаваш документи за фонда!!!

Jakito999999, на твоята приятелка как се развива бременноста в момента ?

Няма да навлизам в подробности. След няколко седмици спря развитие, но това е доста след прегледите й при Персенска. Тя дори не даде шанс, а веднага аборт!!!!

# 70
  • Мнения: 956
Всичките имат успехи и неуспехи.
Човек с който съвсем случайно се запознах, скоро ще се прехвърли към женска консултация, пациент е на доктор Персенска.
Има неуспехи, има и +. Подходът при израз на мнение за мен е най-покъртителен. Simple Smile

"Много други неща, които ти не знаеш явно" - това дори няма да коментирам.

А за мен е покъртително да те пращат за аборт и в същото време да подаваш документи за фонда!!!

Jakito999999, на твоята приятелка как се развива бременноста в момента ?

Няма да навлизам в подробности. След няколко седмици спря развитие, но това е доста след прегледите й при Персенска. Тя дори не даде шанс, а веднага аборт!!!!

попитах, защото на скоро си писах с едно момиче и не знам дали е същия случай Simple Smile

# 71
  • Мнения: 1 238
Всичките имат успехи и неуспехи.
Човек с който съвсем случайно се запознах, скоро ще се прехвърли към женска консултация, пациент е на доктор Персенска.
Има неуспехи, има и +. Подходът при израз на мнение за мен е най-покъртителен. Simple Smile

"Много други неща, които ти не знаеш явно" - това дори няма да коментирам.

А за мен е покъртително да те пращат за аборт и в същото време да подаваш документи за фонда!!!

Jakito999999, на твоята приятелка как се развива бременноста в момента ?

Няма да навлизам в подробности. След няколко седмици спря развитие, но това е доста след прегледите й при Персенска. Тя дори не даде шанс, а веднага аборт!!!!

попитах, защото на скоро си писах с едно момиче и не знам дали е същия случай Simple Smile
Не мисля, че има значение. Важно е отношението на докторката

# 72
  • Мнения: 2 641
Моят съвет е да не ходите в Надежда, защото не можете да се доверите на лекарите там....или ще ви уморят почти, ще има грешни диагнози, некадърни хистероскопии, излишни лекарства, излишни изследвания, но не и задължителните...иначе са много мили и загрижени 🙄
Липсата на коментар е недопустимо! Аз поне от това не мога да се оплача, въпреки, че при мен си казаха, че не знаят и всеки път ново нещо предполагат...
От там си тръгнах с разбити надежди, разбито здраве и изпразнена банкова сметка.

Последна редакция: пт, 30 юни 2023, 15:44 от Kactus

# 73
  • Мнения: 477
Е добре, ама има хора, които не четат по цял ден по форумите и по групите във фейсбук, те от къде да знаят примерно, дали се ходи на преглед и кога. Ето аз я попитах, след това попитах и тук, нито съм я хулила, нито имам намерение да го правя...

# 74
  • Мнения: 236
Аз смятам, че след толкова огромни суми, време и ставайки въпрос за деликатна , лична и изключително важна медицинска област, не можем да сме ние тези които непрекъснато да четем, да мислим варианти, да “нахалстваме” и да напомняме. Смятам че имаме нужда от вдъхване на кураж и сила, наред с индивидуален подход, да усетим заинтересованост. Аз исках когато вляза при лекаря да ми всъхне респект и да му повярвам, не да премислям всяка дума и да я проверявам по форуми.. Да не говорим за това как 3 пъти преговаряме, че еди кое си изследване вече е пускано или “Ако искаш може да пробваме…” Какво значи ако искам и да пробваме?!?! Да не съм отишла да си търся обувки..
Както всеки път казвам най- добрият лекар за всяка ще е този, при който се постигне успех. Важното е да сме спокойни Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт