Като порарна голям (след 2-3 месеца) ще ставам тати...

  • 7 585
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 533
Цитат на: AFRODDITA
Цитат на: _kalina_k
Нашта пръдла е на 21.09.2003 Grinning
Добре че сте минали в следващата зодия, че мъж Дева не е работа, като знам себе си, ще е егати мърморкото Twisted Evil



Не е верно, не е верно, не, не, не и пак не Sign Exclamation
Мъж ми е Дева, бе Sign Exclamation Много си ми е сладък Wink  Sign Exclamation


 oops  Wink
Не бе, нищо им няма, баща ми  е Дева и е голяма скица и ми е доста симпатичен Grinning , ама така съм чувала!

# 46
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Liorena
Цитат на: AFRODDITA
Цитат на: _kalina_k
Нашта пръдла е на 21.09.2003 Grinning
Добре че сте минали в следващата зодия, че мъж Дева не е работа, като знам себе си, ще е егати мърморкото Twisted Evil



Не е верно, не е верно, не, не, не и пак не Sign Exclamation
Мъж ми е Дева, бе Sign Exclamation Много си ми е сладък Wink  Sign Exclamation


кажете нещо за жените Деви, или по-скоро за децата Деви.


Лио, ти ли си Дева или детенцето?
МОето пръдленце и то е Дева, на 21.09, аз също-на 01, Септ, баща ми заедно с детенцето-на 21ви, имам слабост към тази зодия.


Семейство
Детето Дева обикновено е особено претенциозно по отношение на външния си вид. То е спретнато и чисто и проява сериозно усърдие в училище. В тетрадките му рядко може да бъде открито мастилено петно или в книгите му отпечатъци от пръсти. То е едно старателно дете, често с ясен и четлив краснопис. Обича да бъде изпълнително и се чувства добре, когато има пред себе си добре формулирана задача. Затова не е случайно, че обикновено лесно си спечелва репутацията на "любимец на учителя". Истината е, че детето Дева има интуитивна необходимост да бъде ангажирано в някаква дейност.
Не бива да се забравя, че то е едно свенливо и стеснително дете, поради което често намира детската площадка за заплашително място. Тези негови характерни черти често го поставят в изолация от останалите деца или го провокират да изгражда едно по-тежко и резервирано поведение. Затова е добре родителите от рано да му помагат да развива самоувереността си като особено се набляга на това по време на изпити или предстоящи училищни тестове. Характерната тенденция на Девата да се тревожи може в ранното и детство да доведе до здравословни проблеми и заболявания - изцяло на психосоматично ниво.
Младите Деви ще работят от зори до мрак, за да поставят и заздравят основите на своя дом по начин, който да задоволи техните високи изисквания за стандарт на живот.
Въпреки отдадеността си на кариерата Девата винаги ще намира достатъчно време и за къщната работа. Присъщо на жената Дева е да прекалява с почистването, "полирайки" дома си - педантичност, която и пречи да отделя време за себе си и да се порадва на домашната атмосфера, която с толкова любов и усърдие е създала. Нищо чудно ако партньорът и я обвинява в мания за чистота, свикнал в по-голямата и част на извънработното и време да я вижда с парцал в ръка.
Парадоксално е, но е вярно, че едни от най-разхвърляните и разпилени хора имат характеристиките на този зодиакален знак. Обикновено това външно небрежно поведение е компенсация за стриктния им до педантичност организиран и подреден външен свят. Колкото и разхвърляна да бъде една Дева било то у дома си или на работното си място, във всеки един момент тя ще знае точно къде се намира необходимия и документ... или онова бяло седефено копче, което преди две години се беше откъснало от ризата и вече е дочакало момента да бъде зашито наново.

---------------
И още, ако ти се чете:


http://mediapool.bg/site/horoscop/deva.htm

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: mama kenga
за жена е много добре обаче за мъж - брррррррррррррр



И моите наблюдения от мъжете деви са че това не е най-подходящата зодия за тях - присъстващите очевидно правят изключение и за тях не се отнася Wink  Wink , ама тези, които познавам са неинициативни, нерешителни и страдат от остра липса на воля.

И моят баща беше дева - но си компенсираше недостатъците с други хубавини на характера ( нали си е мой и го обичам).

# 48
  • Мнения: 8 769
Цитат на: mam4e
Цитат на: mama kenga
за жена е много добре обаче за мъж - брррррррррррррр



.............ама тези, които познавам са неинициативни, нерешителни и страдат от остра липса на воля.

Имам абсолютно същите наблюдения и изводи.Сори Confused

# 49
  • Мнения: 1 363
явно или набюдавате "женчовци", или имате прекалено големи изисквания..
аз лично винаги съм страдал от твъдоглавост и от прекалена (на места безпочвена) смелост.. и също така от острия си език и от това, че кво ми е на душата - това ми е на езка..

баси.. онзи ден (преди 4 дни) се събудих и казах "от днес няма да пуша" - нищо че последните 15 години подобно нещо не ми е миналаво през акъла - и от няколко дни без тютюнев дим (хептен ще изпедерастея Simple Smile)

вярно е, че са само няколко дни - но не усещам никаква зависимост от това, че от 89-та насам не е минавал ден без да изпуша поне 2-3 цигари..
по същия начин преди 3 години (или 4 станаха не помня) направи с твърдия алкохол и преди около година (без месец) с бирата..

не че си правя реклама Simple Smile или нещо от сорта.. но имам няколко приятели, които са моята зодия - т.е.  дева и всички са доста свестни момчета - при това с подобни на моите характеристики (които опредлено се превръщат в проблем имайки предвид в какво лайняно общесвто живеем.. общество на подлезурковци, лицемери, клеветници и т.н.)

това е от мен Simple Smile

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Въпреки, че по принцип ми допада пиперливия ти език спести ако обичаш квалификцията "путьовци" - безкрайно ми е обидно такова определение за човек, когото страшно обичам и чиято огромна подкрепа страшно ми липсва. И който въпреки въпросните недостатъци беше страхотен човек.

Нали ти е ясно, че за путьовщината има и други фактори?

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Мдааам....
закопахте в любима тема - зодии  #Silly
Винаги съм бил отявлен антифен на унифицирането .
т'ва да 'земеш 'сичко , да го делнеш на 12 и да му турнеш етикет+разяснения, освен за лична забава, надали чини за нещо друго.
'щото иначе изпадам в дълбок размисъл и търсене на зависимостта между рождения ден например на тази тема (25 юни) и рождения ден на кучето ми (24-ти юни)  Bulb  
Чудя се в тази връзка , дали имам достатъчно рам да си представя тема-рак или странното животно-куче-рак Simple Smile
Все ми се струва , че в дъното на тази далаверка , винаги е седяло желанието човек да си каже кога е роден......аз да не остана по-назад ще отбележа, че също съм представител на късния септемвризъм Simple Smile)))
.........
Колкото до путьовщината и пичовизма ....хора сек'ви, трактовки - тоже Wink

# 52
  • Мнения: 1 363
аз смених путьовците на женчовци - а такива (както путьовци, така и женчовци, или чекиджии, или дискари - все едно и също) има във всички зодии Simple Smile
аз като малък бях металче (сега съм метъл от запаса) ходих се напивам, да се бия по кръчмите, да се мерим със скамейки.. абе все хубави неща..
даже по едно време тренирах "мерене с павета по цигани" - ама и тоя спорт ми писна много скоро Simple Smile
сега като си помисля - тези неща не са много "мъжки" а по-скоро за избиване на детски комплекси Simple Smile - подобен тип "смелост" си е детинщина..
но каквото и да си говорим аз мисля, че съм характерен представител на зодията си.. и за по-малко от 30 години на този свят съм получил почти всичко, за което съм си мечтал...
т.е. не всичко.. наред е да си взема Харли Девидсън... Но така като гледам близката година ще ми се размине..
А и започвам да се убеждавам, че има по-евтини алтернативи със същото качество.. фиксирам Хонда Шадъу Simple Smile
ще видим де Simple Smile

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Цитат на: Tatti
Мдааам....
закопахте в любима тема - зодии  #Silly
Винаги съм бил отявлен антифен на унифицирането .
т'ва да 'земеш 'сичко , да го делнеш на 12 и да му турнеш етикет+разяснения, освен за лична забава, надали чини за нещо друго.
'щото иначе изпадам в дълбок размисъл и търсене на зависимостта между рождения ден например на тази тема (25 юни) и рождения ден на кучето ми (24-ти юни)  Bulb  
Чудя се в тази връзка , дали имам достатъчно рам да си представя тема-рак или странното животно-куче-рак Simple Smile
Все ми се струва , че в дъното на тази далаверка , винаги е седяло желанието човек да си каже кога е роден......аз да не остана по-назад ще отбележа, че също съм представител на късния септемвризъм Simple Smile)))
.........
Колкото до путьовщината и пичовизма ....хора сек'ви, трактовки - тоже Wink


И към това да добавя - освен да намекнеш за подарък за рожденния ден Wink , можеш да се оправдаеш със зодията за непоносимостта си към определени индивиди без да даваш излишни обяснения Laughing
 Абе много сме май септемврийците- я да ви черпя по бира по повода Wink  beer

# 54
  • Мнения: 1 533
Цитат на: BeaZtiE
явно или набюдавате "женчовци", или имате прекалено големи изисквания..
аз лично винаги съм страдал от твъдоглавост и от прекалена (на места безпочвена) смелост.. и също така от острия си език и от това, че кво ми е на душата - това ми е на езка..

баси.. онзи ден (преди 4 дни) се събудих и казах "от днес няма да пуша" - нищо че последните 15 години подобно нещо не ми е миналаво през акъла - и от няколко дни без тютюнев дим (хептен ще изпедерастея Simple Smile)

вярно е, че са само няколко дни - но не усещам никаква зависимост от това, че от 89-та насам не е минавал ден без да изпуша поне 2-3 цигари..
по същия начин преди 3 години (или 4 станаха не помня) направи с твърдия алкохол и преди около година (без месец) с бирата..

не че си правя реклама Simple Smile или нещо от сорта.. но имам няколко приятели, които са моята зодия - т.е.  дева и всички са доста свестни момчета - при това с подобни на моите характеристики (които опредлено се превръщат в проблем имайки предвид в какво лайняно общесвто живеем.. общество на подлезурковци, лицемери, клеветници и т.н.)

това е от мен Simple Smile


Отказал си тютюна, твърдия и мекия алкохол, че какви пороци ти останаха бе,  BeaZtiE Shocked Кажи ми моля те че е поне хазарт, а не жени, че те пречукваме иначе тука всички женоря  341uu  #Sniper  #2gunfire

# 55
  • Мнения: 1 363
епа никви.. нали тва казвам.. че съм почнал да изпедерастявам..
курите отдавна ги отказах (мноу пари за антибиотици отиват - а и напоследък се появиха разни неща де не се лекуват)...
наркотикците.. хехе несъм ги почвал.. като изключим 2-3 тревички за проба.. и един път ме напраскаха с паркизан приятели - ми бяха метнали 6-7 хапчета в бирата Simple Smile и ми се образуаха халюцинации - че някви ми се клецат в леглото - ама аз ги хванах за вратовете и ги изхвърлих.. хехе толкоз реално беше - че даже не вярвам, че е било хаюцинация..
иначе.. никъв твърд.. никва бира.. никви цигари Simple Smile си е.. ма.... (уф.. да не казвам, че тука много мамки и че се обидят)
единствения ми порок е якото бачкане.. а да... си купуването на всякакви въможно най-нови.. и доста често стари, но ексзотични компютри. това си е пълна набутвация - защото в момента в който си купиш последен модел компютър - и цената му на другия ден е паднала.
ама какво да се прави.. по-добре $ ги давам за компютри, отколко по кръчми.. за курви.. за хазард.. етц Simple Smile

# 56
  • Мнения: 3 042
Бисти бе, момче, стига си гледал така строго под вежди на снимките....много ли страшен Shocked

# 57
  • Мнения: 1 363
Не бе.. правим се на мутри с малкия..
истината е - точно за тези снимки - че едва си държах главата - на врата.. просто над 40 часа не бях спал - то си личи и по сенките под очите ми.. и няква жега.. си ебало.. бащата (да не кажа мамата, че токувиж ме линчували)
и така... иначе съм много готин татко (хихи - умря циганката)

# 58
Confused: Kajete ne6to za Veznite, i po-to4no za mladi te jni Vezni

# 59
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 706
Малееее, от къде я изкопа тази тема?

Общи условия

Активация на акаунт